Nedávný obsah od Sona216

  1. Sona216

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    To máš naprostou pravdu Gorwore :)
  2. Sona216

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Souhlasím , ráda si občas koupím diamant, také podnikám ale abych byla za to že platím znevýhodněna, to už je moc. Snad to tady někdo čte a předává dál, doufám, i když to tak nevypadá.
  3. Sona216

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Naprosto bez výhrad souhlasím, nikdy jsem neměla problém mít spoustu diamantů, teď už mám. Přestanu nakupovat, třeba mi dají 200% :)
  4. Sona216

    Diskuze k Mini výzvám

    Mám postavené dva zapomenuté chrámy a je to bomba. Tato akce se mi líbila, doufám, že se bude opakovat: Je to prostě možnost navíc a nikdo nikoho nenutí :)
  5. Sona216

    Diskuze k Mini výzvám

    Jo, díky Ušáku, už blbnu :)
  6. Sona216

    Diskuze k Mini výzvám

    Jen mne zklamalo, že na Betě bylo 200 segmentů a dal se rovnou postavit další chrám. Na live je jen 100
  7. Sona216

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Mám stejné zkušenosti jako Skharf a barabazostravy, když k tomu přidáte vojsko z titanu, které hoří jak papír, je to docela stresující. To vás možná (myslím INNO) nezajímá. Ale mohlo by vás zajímat, že nemám žádnou motivaci utrácet peníze a čas za nové eveventové budovy, protože navýšení...
  8. Sona216

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Nová CB se mi až na malé drobnosti líbí, ale co se mi rozhodně nelíbí, jsou vojáci na Titanu. Na betě jsem hrála se vznášedly z budky a to je radost. Na Titanu hoří vojáci jak papír, pokud nechci mít málo vojska musím téměř po každém boji změnit vojáky, což může být až deset kliknutí. Nesmyslným...
Nahoru