Stanley Tweedle nejnovější aktivita

  • Stanley Tweedle
    Stanley Tweedle odpověděl/a na téma Podlost není obtížnost.
    Nevím jak dlouho hraješ (já v podstatě od betaverze), ale to je celkem jedno. Vyber 4500 stříbrňáků jsem měl už několikrát, splnit se to...
  • Stanley Tweedle
    Stanley Tweedle reagoval(a) na příspěvek od Borat ve vlákně Podlost není obtížnost s reakcí Poděkování Poděkování.
    Produktový manažer slibuje pro rok 2024 překopané CE. Prý zvedne obtížnost přechody mezi útokem a obranou... Doufám, že tím myslí, že 5...
  • Stanley Tweedle
    Kdyby nemizely, nepsal bych sem. Že pan kolega neporozumněl psanému textu, je jiná věc. Nikdy splněné úkoly nemizely, s novým městem...
  • Stanley Tweedle
    Bavíme se o stejné hře? Co kdybys zkusil zapřemýšlet ty? Ještě nedávno to fungovalo tak, že když jsi skončil město, zůstaly ti splněné...
  • Stanley Tweedle
    Teď si nejsem úplně jist, jestli se nepletu, ale mám takový dojem, že jsem skončil jedno město a měl jsem z těch 25ti úkolů hotových 18...
  • Stanley Tweedle
    Stanley Tweedle reagoval(a) na příspěvek od Ušák Evžen ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    To proste nedelejte ty posledni ukoly, jestli to bude stejne jako na bete toho sklare ziskate pristi utery. Proste vas chou podojit v...
  • Stanley Tweedle
    Stanley Tweedle reagoval(a) na příspěvek od d arvit ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    naopak je do vymyšlené naprosto geniálně - protože přesně takhle to má fungovat - uklikneš se v době kdy to vůbec nechceš a vůbec ti to...
  • Stanley Tweedle
    Stanley Tweedle reagoval(a) na příspěvek od minosk ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jako proč? Opět přidány další stovky a stovky klikání, finále budovy posunuto až někde na 450. Hra místo zábavy a budováni se změnila...
  • Stanley Tweedle
    Stanley Tweedle reagoval(a) na příspěvek od Miki Mouse 2 ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    KI je KILL, to je dneska "moderní".....
  • Stanley Tweedle
    Mno - vzhledem k tomu, že tento rok ještě nemá ani dva měsíce, tak jsem snad zas tolik nezaspal. Jen jsem si trošičku přispal. Já tuhle...
  • Stanley Tweedle
    Jj, díky - zas úplný debil nejsem, význam mečů a štítů jsem pochopil už před mnoha lety, když jsem začínal. Novinkou je pro mně tohle...
  • Stanley Tweedle
    Aha, dík za info. Já eventy většinou nehraji, tak je to pro mně novinka.
  • Stanley Tweedle
    Jinak, když si na to klikneš pro celkové zobrazení, je to obrázek 7. levelu.... Nebo to mám chápat tak, že ten 7. level se dá ještě dál...
  • Stanley Tweedle
    No to je sice hezké, ale nějak nerozumím těm rozdílným bonusům. Které platí u čeho? Jestli se to tu už řešilo, tak mi to nějak uniklo...
    • Zaplať, vole.PNG
  • Stanley Tweedle
    Nevím jestli jsem to správně pochopil, ale tohle je cílová budova tohoto eventu?
    • krčma.PNG
Nahoru