Termi nejnovější aktivita

  • Termi odpověděl/a na téma FoE city planner- dostanu ban?.
    A hlavne, tie programy ešte nepoužívajú AI a tak ti to nikdy nevystavia lepšie miesto, než ty sám ;)
  • Termi odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    Ja som tam pri tej 31. skončil. To si vyhodil matroš minimálne na dve mestá :D
  • Termi odpověděl/a na téma plánovaná budoucnost Foe.
    Ja ale nič nehovorím o bodoch. To by bolo už úplne odveci, keby inno prišlo s niečím takým, žeby nejaký nováčik vedel "za chvíľku"...
  • Termi odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    Neviem o akých hrách je reč, ale toto normálny človek nenaprogramuje. Viac k tomu ani nejde napísať, aspoň nie slušne ;)
  • Termi odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    No, vzhľadom na to, čo vidím u ostatných veciach tejto hry, sa tomu už ani nečudujem. Ale aj ja patrím k tým, kto to "vlastnou" chybou...
  • Termi odpověděl/a na téma plánovaná budoucnost Foe.
    Ono, tie vojenské bonusy nie sú veľmi pre starých hráčov, ale pre nových, aby sa vedeli skrz eventov dostať na vyššiu úroveň. Čím skôr...
  • Termi odpověděl/a na téma medaile.
    Nekúpil so ani jednu. Sám som ich vyrábal/zbieral aktivitou. Len denný výber sa mi pohybuje na úrovni 10t šuriek :)
  • Termi odpověděl/a na téma medaile.
    Pred nedávnom som ich dal všetky tri na 80.lv ;)
  • Termi odpověděl/a na téma Boje v CB.
    No, čiastočne sa mýlite takmer všetci. :) Teraz som k tomu robil návrh v patričnej sekcii. - Problém je, že to nie je BUG, zatiaľ to...
  • Současný stav: Podľa viacerých zdrojov je momentálny stav taký, že podpora max 80% na územia v CB sa počíta na celý cech a na 10t bojov...
  • Už ich mám naspäť ;)
  • Už posledné zmeny v CB dali facku aktívnym hráčom, platiacim hráčom. Toto je ďalšia zmena s ďalšou fackou týmto hráčom. Ak teda sa to...
  • Ja osobne som za to, aby som mal možnosť získať ju znovu. Ja si ju znovu vyklikám. Ale s týmto systémom nesúhlasím, že si všetko musím...
  • Termi odpověděl/a na téma Tragické nedostatky.
    No to vieš, pre týchto programátorov urobiť on/off je hotová veda :D
  • Termi odpověděl/a na téma Tragické nedostatky.
    1. nejde to tak. Zavše hrám aj na mobile a tam si musím neustále prepnúť dobu u jednotiek. Ty vogo, tak jednoduchá vec .... ako, už sa...
Nahoru