Nedávný obsah od Thesseus

  1. Systém "to se mi líbí"

    Jednoduchý nápad za milion. Určitě jsem pro.
  2. Diskuze o 1.211

    Přidávám se s pochvalou. Poslední dobou se konečně někdo stará o hru a nechrlí se jen eventy. Jen tak dál! :)
  3. Diskuze o Mughalské říši

    Vzhledem k tomu, že jde motivovat, půjde nejspíš i vyrabovat jenže taky ppbně dostane prioritu při automatické motivaci takže je malá šance, že se najde volný k rabování.
  4. Diskuze o 1.209

    Palec hore za každou herní úpravu v záplavě eventů ;)
  5. Diskuze o 1.207

    To je asi myšleno když jsou medaile v tisících/milionech. Osobně spíš nechápu, proč opravujeme texty v úkolech eventu, který končí v den vydání updatu...
  6. Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    RTV4: Ano, nejspíš to půjde ale ten první event to vždy jde o hodně rychleji protže ve všechny další už to bude jen jako denní odmněna. To znamená 1) že na nasbírání celé sady vynaložíš daleko větší úsilí 2) v denních odměnách mohou být lepší věci a na tuto se pak vykašleš 3) všechny eventovky...
  7. Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    Jen malé varování pro všechny - nedoporučuju kupovat karty hráčů, pokud nechte být úplně mezi top ale jen si přilepšit. V podstatě to není možné, protože se stane akorát to, že se vám budou generovat o to silnější soupeři o kolik váš tým posílil. Je to úplně k ničemu. Řešil jsem to minulý rok...
  8. Trh s náhozy VB

    Není problém když se budeš/te ptát, jsem přesvědčený o tom, že navrhovaný model je natolik funkční, že nebude problém vysvětlit a vyřešit jakýkoliv problém. Ano přesně - zvyk je tady ten největší problém. A brzda pokroku. S tím se setkávám všude :(
  9. Trh s náhozy VB

    To je přece jako kdybys řekl, že mám být rád, že si ve městě v noci na cestu můžu svítit baterkou protože, město přece nemá povinnost stavět pouliční osvětlení :D Co je to za uvažování? Vždyť je to jedna z nejdůležitějších částí hry. Jasně, že by s tím měli něco dělat a udělat nějaký oficiální...
  10. Galatská věž

    Dnes už zřejmě nereálné pač to by musel být hodně bombózní nápad aby pro něj za běhu změnili typ bonusu VB. Pro jinou, budoucí VB samozřejmě ano ale pak bych byl spíš úplně opačně pro útok v obraně. Když už vám jde o posílení podceněného parametru hry, tak není na tom tento ještě hůř ;)
  11. Trh s náhozy VB

    Sice věřím, že by si všichni na vkládání do vláken velmi rachle odvykli s takovým pomocníkem ale i kdyby, něco se musí risknout pro pokrok :) Já myslím, že reakce jsou minimálně půl napůl a popravdě, bude to ode mně znít možná nadutě, ale ti, co jsou proti nedokázali argumentovat proč vlastně...
  12. Trh s náhozy VB

    Z tohoto: A pokud to tak není, pak mi chybí odpověď na toto - proč? Jasně, nahazovači, kteří si chtějí náhozy urychlit a zautomatizovat a vadí jim právě to, co psal MF, že agenda náhozů je ignorovaná šedá zóna, která se vymkla z rukou vývojářů a ti 5 let dělají, že se nic neděje! Děje! Je to...
  13. Trh s náhozy VB

    Reagoval jsem tím na dotaz :)
  14. Trh s náhozy VB

    To pak ale nejsi cílovka :) Z toho, co píšeš je zřejmé, že nahazování jde tak trochu mimo Tebe, takže úplně nechápu proti, chápal bych spíš "je mi to volný", proč proti? Co se týká upozornění, byly by tu samozřejmě taky ;)
  15. Trh s náhozy VB

    Co bys musel udělat? Nic. Nula kliknutí. Už jsme vícekrát psal (nevím, proč je tato informace neustále ignorována :D), že pokud by sis zatrhl na třetí záložce (Nastavení trhu) zatržítko "vkládat na trh automaticky", zajištěné pozice by se Ti na trh vkládaly samy. Na trh bys tedy mohl chodit jen...
Nahoru