Nedávný obsah od tirael

  1. Pouštění sektorů

    Současný stav: V současnosti když nějaký cech udělí svobodu sektoru na mapě CVC pár vteřin před denním přepočtem může ihned po přepočtu tento sektor znovu dobýt a tím si v podstatě na tomto sektoru obnovit štít. Další cechy s tím vlastně nemohou nic dělat a je bohužel tohoto systému poměrně...
  2. vylepšení CvC

    Návrh změny systému cechovních válek Nevím jak současný systém cechovním válek působí na ostatní, ale mně bohužel přijde dosti nevyvážený. V podstatě extrémně zvýhodňuje malé cechy (1-5 hráčů), kteří do nekonečna a denně obléhají pobřežní území jen kvůli bodíkům do věží. Surovinově je to nic...
  3. Balancování velkolepých budov

    Ok, já to chápu, že s tím nic nezmůžete. Jen mi šlo o to, aby jste tvůrcům této hry připoměli, že udělali chybičku. Nic víc stejně nezmůžete. Já se prostě zakonzervuji ve hře tam kde jsem a budu čekat a doufát, že se něco změní. Jinak díky za info a mějte se....
  4. Balancování velkolepých budov

    Opravdu dobrá rada nad zlato.... Napadá mne jednoduchá otázka. Změní se to? Tento stav je přece nereálný. Nemůžu čekat na nové jednotky, když neporazím ty staré, které mi blokují výrobu nových surovin. A tudíž i vývoj nových technologií případně jednotek. Zredukujte bonus jednotek na mapě, to je...
  5. Balancování velkolepých budov

    Ahoj, co se týká balancování VS, to se mi docela líbí. Dává to smysl, co jsem ale absolutně nepochopil je, že bonusy jednotek na mapě zůstaly stejné. Uvedu příklad, já dříve bonus 50% (nyní pouze 15%) utočím s tanky na území kde jsou jeageři. Tanky jakožto těžká jednotka by měli mít na lehké...
  6. Spojování sousedství - diskuze

    Včera jsem sem psal, že vážně uvažuji o konci hry, ale dnes jsem byl velice překvapen, když jsem se přihlásil na svůj druhý svět C. Ten jsem téměř vůbec nehrál a chodil na něj pouze sporadicky. Vůbec jsem nebojoval a provincie pouze kupoval, mám cca 20000b (pozdní středověk) a v původním...
  7. Spojování sousedství - diskuze

    Tak abych to všechno shrnul a napsal svoje dojmy ze spojování sousedství, tak to bude vypadat asi takhle: Ještě o víkendu jsem uvažoval o nákupu rozšíření za diamanty. To již teď absolutně nehrozí. Do hry nehodlám investovat žádné peníze. Také jsem se rozhodl přestat bojovat PvP, protože to...
  8. Spojování sousedství - diskuze

    Můj názor je asi takový, že po sloučení sousedství mám sto chutí se hrou přestat! 1. Kompletně rozbili naše sousedství to ale znamená i to, že sousedé, kteří mi dávali bodíky do VB o ně přijdou stejně jako já o ty své. Mám moc přátel a další si už vzít prostě nemůžu. A i kdyby, za dva týdny to...
  9. Slučování sousedství

    Můj názor je asi takový, že po sloučení sousedství mám sto chutí se hrou přestat! 1. Kompletně rozbili naše sousedství to ale znamená i to, že sousedé, kteří mi dávali bodíky do VB o ně přijdou stejně jako já o ty své. Mám moc přátel a další si už vzít prostě nemůžu. A i kdyby, za dva týdny...
  10. Soutěž s velkolepými budovami

    Mormonský chrám (1853 - 1893, USA, Salt Lake City)
  11. Dinegu - hledáme Přátele

    Kdo má zájem o zvájemné motivace a plánky do VB může si mě přidat do přátel. Budu jen rád. Momentálně mám tyto VB: Diova socha, Maják, Koloseum a Cašská katedrála.
  12. Dinegu - hledáme Přátele

    Ahoj, hledám přátele z éry raného středověku za účelem motivací. Hraji každý den a velmi rád příjmu každého. Těší se na vás hráč tirael.
Nahoru