Nedávný obsah od Tomas 0482

  1. Tomas 0482

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Body jsou moc hezké, ale osobně je ve skladu přehazuji vidlemi (ve skladu mám statisíce bodů) a s výběrem téměř 800 denně další nepotřebuji. Pokud budu brát v potaz i bonusy do útočné armády, tak se mi to stále ani náhodou nevyplatí. Momentálně jsem ve stavu, kdy prodávám a nestavím budovy pod...
  2. Tomas 0482

    Strašidelná diskuze k Halloweenu

    Souhlas, event byl na pohodu. Budovu mám na max a ještě mi zbyl první level a jedno vylepšení, plus jsem za celý event získal 25 denních specálů, to je pro mě snad rekord. Spokojenost
  3. Tomas 0482

    Vypečená diskuze (podzim 2022)

    Ano, taky jsem budovu získal na max bez dia, ale nejsem fanoušek toho, že jen 20 % lidí dosáhne na budovu na max (zisk bronzové nebo lepší ligy), pokud bude v odměně nějaká lepší budova, tak se může stát, že na maximální level už nepůjde dosáhnout bez dia a aktivní hráči nebudou mít jistotu...
  4. Tomas 0482

    Vypečená diskuze (podzim 2022)

    Taky čekám na nějaký zajímavý portrét. Poslední, který se mi líbil, byl v Halloweenu 2019, od té doby nic. Přitom do té doby jsem vyměňoval portrét každou chvíli, protože mě jich za ten rok zaujalo několik.
  5. Tomas 0482

    Diskuze k Letní události 2022

    Já už tajně doufal, že se letošnímu kolu štěstí vyhneme, ale bohužel tomu tak není. Jinak událost vlastně stejná jako vždycky, takže za mě jedna z nejhorších událostí ne-li nejhorší, protože denní specialy nejsou a v kole štěstí narazím obyčejně na mizivé množství toho, co chci plus musím mít...
  6. Tomas 0482

    Dobrodružná diskuze o Společenství

    Hlavní budova má skvělé bonusy pro útočnou armádu, takže se těším. Jen by mě zajímalo, proč je najednou v každém eventu nutnost sbírat ručně odměny za dokončení "hřiště"? Co bylo špatného na automatickém sběru nebo jsou vývojáři už tak líní, že nedokáží naprogramovat do eventu něco, co...
  7. Tomas 0482

    Divoká diskuze o Divočině 2022

    Už jsem si myslel, že "štěstí" na orlí horu jsem měl jen já. První den jsem jel jen na truhly a odjel prakticky všechny úkoly co šli, víc maximalizovat šanci nešlo a dostal jsem 2 sady. :) Jelikož jsem nejel na tlapky a vše vsadil na orlí hnízdo, tak je dost možný, že nedám ani hlavní odměnu...
  8. Tomas 0482

    Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

    Nebudu zde radši psát přednou částku, protože se může najít někdo, kvůli komu bych nakonec ty reklamy měl, ale v minulosti jsem koupil pouze jeden balíček a to v roce 2017, od té doby nic a reklamy nemám. Za mě tedy nečekaně spokojenost, jen mi vadí, že po otevření krčmy jsem v okénku s boostem...
  9. Tomas 0482

    Tisková konference k Fotbalovému poháru 2022

    Výhodou letošního eventu je, že hráč s jistotou ví, jestli vyhraje nebo prohraje (aspon se mi tedy nestalo, že by tomu bylo jinak než píše hra), ale jinak mi tedy seděl více systém z předchozích let, protože hráč mohl ovlivnit více věcí a jednotlivé skupiny hráčů měli výhodu nebo nevýhodu nad...
  10. Tomas 0482

    Vesmírná diskuze o měsíci Jupiteru

    No když už to tu někdo načal tak ... Druhý :) Chápu tedy správně, že ta nová VB pouze navyšuje výběr speciálního zboží, ale žádné sama nevyrabí? Takže to pro mě znamená, že bude vyrábět jen zboží do pokladny cechu, když na výrobu speciálního zboží mám transportér. No aspoň je to menší a hezčí...
  11. Tomas 0482

    Noční režim a zvukové podbarvení

    Jsem PRO noční režim nebo nějaký tmavý režim. V době kdy už má tmavý režim prakticky každá aplikace, tak FOE naopak zesvětlilo design a i po tolika měsících se mi to stále nelíbí.
  12. Tomas 0482

    Diskuze k 10. výročí FoE

    Být to normální event tak jsem celkem spokojen a řeknu, že odměny jsou fajn. U 10 letého výročí jsem čekal něco víc, nechci znít jako věčně nespokojený hráč, ale jde o kulaté výročí. :/
  13. Tomas 0482

    Obranná armáda

    Pro
  14. Tomas 0482

    Non-stop sníh

    Pro
Nahoru