Nedávný obsah od Tomiket

  1. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Nu na konci železa, podstata je stejná.
  2. Omezení velkolepých budov na dobu.

    d arvit: On ten názor je absurdní už jen ze skutečnosti, že přístup nejen do CB ale i PVP všeobecně je podmíněn odemčením technologie tuším že až v raným středoveku. ufík123: Ona je to pěkná idea, ale jak řekl Kayro. Tohle nemůže za žádných okolností projít, neboť konečným argumentem je a vždy...
  3. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Věc je vyřešena a uzavřena, není potřeba dalších rádoby hrdinů, jenž mají potřebu si něco dokazovat ;) Tim chci říct, že je skutečně zbytečné dokopávat, když je daná věc pro mě vyřešená a akorát mě provokujete k reakcím.
  4. Omezení velkolepých budov na dobu.

    No vidíš a tohle je argument, který mě přiměl k zamyšlení a uvědomnění, že tohle skutečně nemůže projít. ;) Takže možno toto vlákno zavřít a zahodit, neboť tento úhel pohledu mi unikl.
  5. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Jistěže, když si koupím nějakou střílečku a budu si moct hned pořídit ty nejlepší zbraně, tak si přece taky stěžovat nebudu že ne? ;) Pak ale v takové hře nemusí být "progres". každý co si hru pořídí bude mít stejné vybavení jako ti, kteří tu hru hrají už delší dobu, Tak mě pověz k čemu tu je...
  6. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Vidíš a pro tohle zase existuje výraz demagogie ad absurdum. ;) V libosti převrátím tvé tvrzení, že symptomem dneštní doby je starat se sám o sebe a o nikoho jiného se nezajímat, a pokud nějaký jedinec vyběhne ze stáda je okamžitě napadán a umravněn aby bečel stejně jako ostatní. ;) Avšak v...
  7. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Nééé nic takového jsem neřekl, Napsal jsem, že bude neaktivní tlačítko pro stavbu VB. To znamená, že se to již postavených VB nijak nedotkne, pouze nebude možné postavit další, které daný jedinec ještě nemá postavené a na které nemá infrastrukturu a jenž se mu nově odemknou až po dosažení...
  8. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Je spravedlivost a spravedlivost, Těm co je již mají by se samozřejmně zamkli také, s tím že budovy již postavené by jim byli ponechány. Ono to ani nelze nazývat nějakou spravedlností, neboť už toto samo je chybou. Pak by totiž bylo možné nazývat nespravedlnosti i skutečnost, že když jsem já...
  9. průzkum mapy pomocí surovin

    https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/vyjedn%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD-mapa.13873/
  10. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Pěkně zdravím. Nevím, zda-li již někdo navrhoval a na procházení a hledání jsem až příliš líný. Věc se má tak. Problém spočívá u malých a začínajících hráčů, kteří jsou mnohdy cechy tlačeny do stavby VB. Zaplácávají si tak města VB, která né nezbytně potřebují a upadá tím princip hry -...
  11. Řízení obrané armády

    10 sekund? Potřebuješ kouknout jak delako dojdou nepřátelské jednotky a jak daleko můžeš tedy jít se svými, aby na tě nedosáh ale ty na něj ano- Třeba střelecké- kdy se pohybuješ na maximální hranici dostřelu ale zároveň mimo dosah nepřítele... za 10s nespočítáš nic, mnohdy ti to může trvat i...
  12. Řízení obrané armády

    Proti. Neb zde není počítáno s lidským elementem, Co mě zabrání kliknout na bránit se manuálně a odejít do lesa na houby? Bude útočník, pokud bojuje manuálně čekat 3 hodiny až udělám tah? Případně v okamžiku, kdy bude zřejmé, že obranu prohrávám, tak učinit to samé? Bude útočník v jasně vyhrané...
  13. Vyjednávání-Mapa

    Pěkně zdravím. Rád by jsem navrhl potvrzovací tabulku pro vyjednávání na mapě "světa". Již několikrát se mě žel přihodilo, že v nepozornosti jsem se uklikl na "Vyjednávat" a provincii tak získal způsobem o který jsem nestál a který mě nadělal více problémů než užitku. Kdyby tato funkce měla...
Nahoru