Nedávný obsah od Tommy Angello

  1. CE mě okradly...

    zajímavé, to se mi nikdy nestalo, uvidíme co na to řeknou ostatní.....
  2. Příhody stále nefungují... roky

    už jsi to nahlásil, je možné, že do budoucna někoho napadne udělat "indikátor příhod"......do té doby sbírej klasickým způsobem..... taky nechápu, jak po x letech hraní pořád něčemu nerozumíš.............
  3. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    tak zkus se odhlásit a přihlásit, to mi taky ještě pomohlo
  4. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    chybu potvrzuji, mě např. pomohlo hru restartovat...
  5. Velkolepé budovy.

    já jsem třeba s pochopením hry problém neměl.....
  6. Výběr zboží

    díky, to mi nedošlo, přitom jsem VB kontroloval ale asi ne pořádně.. problem tedy vyřešen
  7. Výběr zboží

    syntetizér marsovské rudy
  8. Výběr zboží

    Zdravím, mám dotaz, a zajímá mě, jestli byl ovlivněný tou velkou aktualizací nebo ne.... Stalo se mi, že jsem zadal výrobu že za 8 hodin vytvořím 20 ks zboží, ale při výběru jsem dostal 23 ks....je to nějaký vedlejší efekt, nebo je to chyba?
  9. Hromadný výběr města vs. ruční

    Borat zase objevil něco, co už je ve hře zavedené nějakou dobu :D
  10. Drancování a 1 jednotka

    jak, aby útočníci neměli body do PVP arény? Vždyť přece při drancování body do PV arény nejsou. Nebo ano?
  11. Strašidelná diskuze k Halloweenu

    taky bych z logiky věci si tipnul, že když není nic z motivaci nebo zušlechtění, tak se to počítat nebude.......
  12. Strašidelná diskuze k Halloweenu

    Co to tu říkáš za nesmysly? Reklamy nejsou povinné - nemusíš na ně koukat - můžeš motivovat "postaru"........ Nevím, jak jsi přišel na to, že bez reklam nemůžeš vybrat hradní systém. Ten s reklamami nemá nic společného. Co se týká hromadné pomoci, pokud tě tak obtěžuje video, co má 30...
  13. Strašidelná diskuze k Halloweenu

    takovýhle hráči jsou fakt za trest......... remcalové
  14. Strašidelná diskuze k Halloweenu

    jako sorry, ale co se týká reklam, tak já hraju FoE, jen na Andoidu a v životě jsem neměl tolik problémů jako máš ty. Co se týká hry a tak....a co se týká těch reklam, kdyžse ti nelíbí, tak na ně někoukej - není to povinné
  15. Vypečená diskuze (podzim 2022)

    nesouhlasím, já jsem to jel bez dia a mám hlavní budovu na max., takže pokud to nemáte na max., tak to znamená, že jedete událost špatně...
Nahoru