Nedávný obsah od Trosman

  1. Diskuze k soutěži Zimní vesnička

    Škoda, že jsem pak na tuhle soutěž zapomněl. Některé výhry by se určitě hodily do mého městečka...
  2. Diskuze k soutěži Zvířecí rezervace

    Jsem si všiml, že jsem zapomněl napsat svůj svět (stejně mám město ale jen na Ečku), můžu to tam napsat nebo kdyžtak stačí pak napsat zprávu, kdybych to náhodou vyhrál?
  3. Diskuze k soutěži Zvířecí rezervace

    Slon na okraji znamená jak horizontálně tak vertikálně nebo stačí být jen na boku, případně nahoře nebo dole a je jedno, jestli se dotýká okraje alespoň ze dvou stran?
  4. Mapa území auto boje

    Ahoj, máte někdo prozkoumáno, jaký bonus útočné armádě je potřeba na mapě Marsu u jednotek z Oceánu a dřív, aby se dala v pohodě projít? Myslel jsem, že mých 1000+/800+ na to bude stačit, ale evidentně je to na některých územích málo. Díky za odpovědi.
  5. Bonus z jádra

    Už se mi to zobrazuje i na mobilu. Asi bylo třeba počkat na nějakou aktualizaci. Vlákno se tak může zavřít.
  6. Bonus z jádra

    Já to hraju hlavně na mobilu, ale stejně mi přijde, že to ukazuje stejně u výběru jako v té budově. Jsem v ledovce, takže jen v arktickém přístavu, ale přijde mi, že se mi při výběru ten bonus nezobrazí a přes 10 % by mělo být vidět, když třeba z terminálu mám i 90.
  7. Bonus z jádra

    Zdravím, mám jádro na celkem nízké úrovni, ale i tak by to mělo dávat víc jak +10 % k výběru speciálního zboží. Mám dotaz, jestli se ta proenta navíc někde zobrazují? Mně přijde, že se zobrazí akorát ta hodnota, co mám vybrat bez bonusu. Dále i když se to nezobrazuje, tak by mě zajímalo, jestli...
  8. Velkolepé budovy

    Alcatraz je myslím jediná budova, kde to právě vyšší úroveň cechu, ve kterém jsi, urychlí, ale u jiných to myslím nejde a je to na jeden den, pokud dávají něco při výběru.
  9. Návštěva města dotaz

    Ahoj, jednu dobu bylo možné si nastavit, že se mi zobrazí (myslím, že jen v mobilní aplikaci nebo i na PC, to přesně nevím už, ale na mobilu určitě) upozornění, jestli chci navštíit město jiného hráče a mohl jsem kliknout, že nechci. Ovšem poslední dobou tam tuto možnost nemám a vždy když...
  10. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    1. tak to je škoda, že to zmizelo 2. taky jsem v CvC strašně pomalý oproti ostatním. Občas se to zasekne a nejde dělat nic... 3. Nechápu proč není přepočet víckrát za den a nebo to není nějak jinak počítáno. V 8 večer mám málokdy možnost být na PC... Dřív to bylo jak? Se mi asi nechce procházet...
  11. Diskuze o Forge Bowl 2022

    Tolik eventů už to nebylo, že jsem přestal držet ve městě dílnu z aktuální a předchozí a najednou to tam je. Jsem doufal, že už to nikdy nebude :-D
  12. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Jaká změna byla v CvC, která to změnila?
  13. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Spíše moc nechápu, proč na nové mapě je až takový nepoměr mezi počty budov 1 pole od základny směrem ke středu? Jako je rozdíl, když se cech objeví na místě, kde po prvním území mají 2 sloty na budovy a nebo 0 slotů a takhle to jde i dál, třeba někdo má cestu ke středu 2-2 a někdo 0-1 a pak dál...
  14. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Zase by to změnilo trochu systém. Hodně lidem se ty dohody mezi cechy nelíbí, tohle by to rozbilo. To že je nějaký cech slabší to asi neřeší no. Ale tak slabší cech nemůže čekat, že se dostane do středu mapy zadarmo.
  15. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Nevím, mně celé CB přijdou koncepčně jako proti tomu, jak FoE bylo bráno dřív. Byla to spíše taková oddechovka na chvíli, kdy člověk neměl zrovna moc co dělat. Teď se z toho stává to, proč spoustu online her nehraju a to je to, že u toho člověk musí sedět v podstatě skoro furt. Jako furt se dají...
Nahoru