Nedávný obsah od tuile

  1. tuile

    průzkum mapy pomocí surovin

    Současný stav: Při objevování nových území na mapě má hráč možnost tyto buď vybojovat a nebo vyjednat. Při zvolení vyjednávání nevyskočí žádný dotaz na potvrzení, takže je snadné se ukliknout a toto pak už nejde vzít zpět. V nové době, kdy ještě mezi hráči není dostatek surovin, takové...
  2. tuile

    Nefungující automat u bitev

    potvrzuji výskyt chyby u automatického dohrání rozehraného boje. iOS
  3. tuile

    Diskuze k aktualizaci 1.100

    A jeste jeden bug. Na B a C svete mam ukol ziskat spokojenost 980. Zbourala jsem dve kulturni budovy, postavila dve nove, dohromady mely dat 880 a k tomu dostavela za stovku dekorace. Dekorace byly postaveny hned, takze ta stovka se mi pricetla. Budovy za nejakej pul den a po prichodu zpet na...
  4. tuile

    Diskuze k aktualizaci 1.100

    Na mobilni verzi se prehodila tlacitka Credits a Odhlasit. Dnes jsem do Credits vlezla uz asi desetkrat. Ale snad si casrm zvyknu. Ale doufala sem v odstraneni bugu v trzisti, kdy pri uskutecneni nabidky (neco koupim) a pri filtrovani skace pozice v trzisti uplne nahoru, takze kdyz je v...
  5. tuile

    update.

    Po updatu je velmi neprijemne chovani obchodu (iOS), po kazdem zprovesovanem obchodu, pripadne pri kliku na vyber zbozi, skoci seznam obchodovatelnych polozek zpatky na zacatek. Pokud chci tedy vzit vic obchodu z prostredka, musim si danou nabidku vzdy znovu nalistovat.
Nahoru