Nedávný obsah od Ušák Evžen

  1. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Podle me v dalsim Mistrovstvi budou jine odmeny...uz ted jsou na bete vyberovky NEO Strazni veze, NEO Taktikovy veze a dalsi rozmazane jeste vyberovky, jo Epicka vyberovka KI bude v dalsim mistrovstvi. A taky tu mame cenu rozsireni za KI medaile: 1 rozsireni cena 400 tisic medaili 2 rozsireni...
  2. plánovaná budoucnost FoE

    Ale ma pravdu, za me tohle maji sami udelat ve hre ane delat anketu. V ankete, ci dotazniku by meli resit daleko jine a vetsi pripadne zmeny.
  3. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    To bude kociak INNO ..s titulem Von Banhof.
  4. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    To jde,ale Odmeny..Studnice znalosti...jen kocicak. Tu stranku jsem chtel..nejde. Ale pekny kocicak.:)
  5. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Prosim vedeni CZ INNO...proc nefunguje studnice znalosti u Vyrocniho eventu...chci se podivat na neco, a misto toho kocicak na me vejra?
  6. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Borat nebude spokojeny i kdyby ziskal 100 zlatych planetostroju. Ty eventy jsou porad dokola stejne a on za ty roky porad nepochopil,jak je hrat. Ale hlavne za to muze FOE ala INNO. Ona ta neschopnost se musi na nekoho svest. Normalni hrou zadara slo udelat 5000 na pohodu.
  7. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Ja jsem ten prispevek o CE pak smazal,protoze jsem si to uvedomil praskaci. Neumis hrat event po tolika rokach,pritom taktika je porad stejna,ale praskat lidi to ti jde a mlit tu ty svoje moudra o eventech a jak je INNO ci FOE spatne.
  8. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Borate. Na tebe uz nema smysl reagovat, a ani by jsi tu nemel nic psat, protoze jsou to jen hovadiny hrace co hraje vsude,ale defakto nemumi NIC. Velka NULA hry FOE. Napise a ukaz svuj nick na realnem svete,at vidim,co mas za mesto...skoda ze INNO tohle umoznuje mit na foru ci svetech jiny...
  9. Vesmírný port kolonizace vesmíru

    Brzo jej necekje,kdovi jestli tento rok. Na bete prozatim ani tuk, ani nejaka grafika.
  10. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Co resis porad nejake klice,v danou dobu. Pokud event hrajes aktivne a plnis ukoly,tak proste 5000 das. A to nemluvim, ze ty zkuseny hrac ze vsech svetu ten planetostroj zlaty muzes dokonce ziskat dvakrat..slovy DVAKRAT v RIvalovi. Tak co porad resis....nehrajes,a resis kraviny,ono to proste...
  11. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Ty si vzdy jen najdes vymluvu ze za to muze INNO, ale mel by si vlastne zacit u sebe.
  12. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    A je to tu zase. Na bete jsem dal zadarmo,jak Zlaty planetostroj na milniku 5000 tak i ze stribrne lize. Na live serveru,urcite dam 5000 zadara. liga se uvidi,ale moc mi nechybi na stribrnou a jeste mam plno klicu. Kdyby jsi bez toho kecani radeji hral..ono to toiz jde, a vzdy to slo, jen se...
  13. CB: To se to bojuje;)

    a kdy se zavedli CB? jen me by to zajimalo.ze tohle nedokazali nemcouri opravit..asi maji piln:)
  14. Příhody stále nefungují... roky

    zavrit..normalnli hrac tohle neresi
  15. CE mě okradly...

    beztak ti zustali jen tulaci u tebe a tvojem mysleni bych se nedivil, ty jsi ani nevidel v nakupu diamantu tu sipku doprava a dalsich veci by se naslo
Nahoru