Nedávný obsah od Valgrut

  1. Valgrut

    Nová budova za CB zmizela

    Oznameni jsem si nevsiml, a uprimne jsem si myslel, ze k necemu takovemu doslo, ale spis nechapu, jak se jim neco takoveho zase povedlo... :D
  2. Valgrut

    Zvláštní záložka pro tuláky ve správě armády

    Ono by bohate stacilo, kdyby fungoval ten filtr, kterej tam je, ale ten je pri dalsi navsteve armady zase nastavenej na default...
  3. Valgrut

    Možnost odstranění nepotřebných velkolepých budov

    PROTI proboha jen zadne nove filtry, dokud nezacnou fungovat ty, co tu uz jsou. Filtr neni od toho, abych po kazdem boji v CB musel ten filtr znova nastavovat, ale aby byl perzistentni proboha - pri vyberu vojaku. Takhle je nepouzitelny. A to zde by byl mnohem uzitecnejsi nez filtr planku na VB...
  4. Valgrut

    Nová budova za CB zmizela

    Svět: Dinegu Prohlížeč a verze: firefox 77.0.1 (64-bit), foe verze: 1.180.14d730f1955 (10.06.2020 10:44) Popis chyby: Nová odměna za CB, cesta cti (nějak tak), zmizela. Screenshoty: Není co, odměna zmizela. Jak často se chyba vyskytuje: pořád Detail chyby: Po skončení CB jsem se podíval na...
  5. Valgrut

    Neaktuální počet surovin ve výrobně po dobití území

    To úplně nevím teda, tato hra nekalkuluje s tím, že například půl dne mi denní výroba jela bez bonusu, druhá půlka s bonusem, tak dostanu 20/2 + 4/2. Bonus buď je aktivní, nebo ne, ve chvíli připočítání suroviny. Výrobu, jak jsem psal, jsem zadal před dobitím bonusu, ale zvlášt bych chtěl...
  6. Valgrut

    Neaktuální počet surovin ve výrobně po dobití území

    Zde se zobrazovaly pouze 4, misto aktualnich 20, zatimco po vstoupeni do budovy byla nabidka vyrob aktualni s ohledem na nove nabyty bonus. Ano, fakt koukam na spravnou surovinu.
  7. Valgrut

    Neaktuální počet surovin ve výrobně po dobití území

    Screenshot muzu prihodit, ale jelikoz se boxik ukaze pri najeti mysi, a pri vyfoceni obrazovky na tu chvili kurzor a tim padem i okno zmizi, tak se mi s tim nechtelo prcit. Urcite to chybicka je, i kdyz mozna jen v GUI, a mozna utekla develum prave proto, ze se to deje jen kdyz zrovna dobijes...
  8. Valgrut

    Neaktuální počet surovin ve výrobně po dobití území

    Svět: Brisgard Prohlížeč a verze: firefox 76.0.1 (64-bit), hra 1.179.ba1aa26c3b4 (27.05.2020 10:29) Popis chyby: Nesprávně se vypisuje počet vyrobených surovin při najetí na výrobní budovu, po dobití území, které má hodnotu vyrobených konkrétních surovin zvyšovat. Screenshoty: - Jak často se...
Nahoru