Nedávný obsah od Walter Němec

1. Walter Němec

Soutěž globálního chatu

Dobrý den, mohu se zeptat jak hrát SGCH,z návodu jsem nic nevyčetl. Za každou odpověď předem děkuji. Walter Němec
  2. Walter Němec

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Non-stop sníh

Dobrý nápad ale jen s nastavením
  3. Walter Němec

foe helper

foe helper je na nic hra se s ním jen seká
  4. Walter Němec

Speciální nabídka - otázka na hráče

To ne asi před měsícem ale stejně se to objevuje jen když mám méně d než500 Před tím měsícem jsem měl asi 600 dia a nic
  5. Walter Němec

Beta servery

Je pravda že potom by to už vůbec nebyla strategická hra :jen stále kupovat a kupovat nové věci neomezeně by tě stejně za chvíli omrzelo To už by potom všichni hráči hráli jen na beta serverech ostatní by byly prázdné Měním názor spíše na PROTI
  6. Walter Němec

Denni vyzva

Nechci zakládat nová vlákna ale chci se zeptat co delat kdyz je v denní výzvě ůkol dokonči x deních výrob
  7. Walter Němec

Speciální nabídka - otázka na hráče

Mě se to objevilo ,Měl jsem 495 Diamantů
  8. Walter Němec

Balistické rakety

Když nasadím samé balistické rakety (které po použití zmizí)Co se stane když jimi armádu nepřítele nezničím a už nebudu mít žádné další jednotky
  9. Walter Němec

Beta servery

Já bych byl pro ale to neprojde
  10. Walter Němec

Diskuze o PvP Aréně

NPC je i dole vždy má armádu o dobu nižšší
  11. Walter Němec

„Nevybraná“ radnice při hromadném sběru

Mě se to nikdy nestalo
  12. Walter Němec

PVP aréna

Není to napsané podle šablony na nápady a navíc co by v té truhle bylo, kolik pvp bodů by bylo potřeba na její dosažení a navíc, truhel je tam dost Občas se ani já nedostanu do té krystalové Proti
  13. Walter Němec

Špatné počítání spokojenosti

Nejvyšší spokojenost je 120% ne 140%
  14. Walter Němec

Špatné počítání spokojenosti

Svět:Cirgard Prohlížeč a verze:Google Chrome Verze 96.0.4664.45 Popis chyby:Špatně spočítaná spokojenost občanů Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje:Stále Detail chyby:2964 +7048 -------...