Nedávný obsah od wopicetuhanahoru

  1. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Doufala jsem, že oznámení z KI k něčemu bude, ale ono je u každého dalšího kroku, takže vlastně naprosto k ničemu. Smysl by dávalo, kdyby hlásilo výběr z dědiny. Takhle to vyjde na stejno, jako když tam nic nebylo. U CE už jsme si zvykli, že vykřičník je pro ně příliš luxusní záležitost...
  2. Diskuze ke Kvantovým invazím

    PvP je soukromá záležitost a nikdo z žádného cechu po nikom nemůže chtít, aby ji hrál. Takže stačí ignorovat. CE s nějakými medailemi projedu na jeden zátah a nemusím u toho dřepět v přesně dané časy. S chrámem relikvií mi to za těch pár minut stojí, abych získala zapomenutý chrám. Ale KI se...
  3. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Zatím nejnudnější herní prvek, srovnatelný snad jen s přestavbou města. Abych mohla začít hrát, musím postavit město, které mi ovšem za pár dní chcípne, takže ho příště musím postavit znovu a pak zase a znovu a zase... U osad alespoň můžu střídat jednotlivé kultury, čímž je to přeci jen trošku...
  4. Zadání soutěže Najdi poklad

    11 H
  5. Divoká diskuze 2024

    Proč eventové budovy prakticky přestaly produkovat mince? To abychom kvůli mincím drželi zastaralé budovy? :) Pandy mince generovaly, plameňáci se jich bojí. Mince nabízí vylepšení přechodu pro zvířata, který jsem pro neefektivitu už dávno zrušila. Nezahazovat tedy žádné smetí, schovat do invu...
  6. Nejlepší nová funkce

    Doufám, že letos přibude 6. level Cechovních expedic, chtělo by to něco náročnějšího.
  7. Nejhorší událost

    Mizerná odměna vzhledem k náročnosti úkolů
  8. Nejlepší událost

    Vinice je aktuálně jedna z nejlepších eventovek.
  9. Diskuze k verzi 1.271

    Mně se změna líbí, ale vadí mi, že občas se skupina v dolní výběrové liště rozpadne a jedna jednotka okouní vedle své skupiny. Tím pádem se jednotky za tímhle vyhnancem posunou o jedno políčko. To je pak fakt bordel. :oops:
  10. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Podle čeho vybíráte ty VIP, kteří mají výhody proti nám, plebsu? Je hodně nefér stále zvýhodňovat jednu skupinu oproti druhé.
  11. Hostina ke Společenství 2023

    Ano, vím, jen jsem to chtěla letos. Ale když Inno nechce moje peníze, tak si zkrátka počkám. :)
  12. Hostina ke Společenství 2023

    Zlatou ligu si odpustím, kovárna mě tak neláká. V truhlách po dokončení města jsem měla vylepšení hlavní ceny a smetí. Za vylepšení platit nehodlám, to by mělo bez potíží vyjít i bez peněz na plnou budovu.
  13. Hostina ke Společenství 2023

    To mě mrzí, že Inno nechce moje peníze. Chtěla jsem Posezení s grilem, ale je pouze v horní liště, kterou nemám. Za Posezení bych i zaplatila. No takže si za ušetřené peníze půjdu sednout k reálnému grilu. ;)
  14. ODMĚNY

    Mně padají body výzkumu, jednotky z mé éry, části slona nebo sochy cti a zboží. Zboží rozhodně nejméně, vychází mi to tak jednou za 500 bojů.
  15. Diskuze o Letní Události 2023

    A jakým cheatem se ti podařilo zjistit, kde to promíchání je? :)
Nahoru