Nedávný obsah od Hyso

  1. Hyso

    Funguje Modrá galaxie na Androidu?

    Hraji na Androidu a po výběru z Modré Galaxie mám u sebe 6 šancí na dvojnásobek. Mám Vraní Hnízda, Pirátské doupě a pak vybírám strom z osady. Označení je zelené 2x a objeví se hned po výběru z budovy, je to těžko postřehnutelné,ale je to tam. Nebo se koukám na aktuální přípis výzkumných bodů.
  2. Hyso

    Diskuze o Letní Události 2023

    Mě mrzí, že jsem za letní událost nedostal medaili.
  3. Hyso

    Diskuze o 1.221

    Po aktualizaci se objevil oranžový pruh v levém rohu i u tuláků,které mám vycvičené v doupěti a bez kliknutí na ně je nerozeznám od nezávislých jednotek tuláků.
  4. Hyso

    O Galatské věži

    Ne,ne,ne,ne a ne. Proč? Vždyť není apríl.
  5. Hyso

    Vyžaduje se akce: Propoj svůj účet na fóru se svým herním účtem

    Jsem zvědavý,jestli mi ho smažu tady. Hraju jen na mobilu a přes link,který mi přišel to nejde. Psal jsem na podporu,postupoval podle jejich návodu a dnes mi ta zpráva přišla opět.
  6. Hyso

    Kavárna - Cirgard

    Ahoj.
  7. Hyso

    Diskuze o aktualizaci 1.175

    Body ve výzkumu super. Jen se objevila další chyba. Po každém boji,ať už ve městě nebo v osadě se mi nad kasárny objeví symbol,že mám rekrutovat jednotky(i když jsem o žádné nepřišel) a po potvrzení rekrutu se objeví oznámení o interní chybě.
  8. Hyso

    Diskuze o Forge Bowl 2020

    Už aby nás nahradili stroje a pak ta hru bude fičet :D
  9. Hyso

    Diskuze o aktualizaci 1.170

    Vůbec nepochybuji,že je tady dost lidí co dělají pro hru a pro hráče moc práce,kterou nikdo neocení. Jak členové FoE týmu,tak třeba i Ty osobně,Mrvej magor,LordFrunDor. A za mě osobně Vám za to moc děkuji.
  10. Hyso

    Diskuze o aktualizaci 1.170

    Promiň,jelikož nikdo jiný k danému tématu nic nenapsal. Myslel jsem,že reaguješ na to co píšu. Omlouvám se Ti za to.
  11. Hyso

    Diskuze o Forge Bowl 2020

    Nehrajeme na Betě. Potom jsou informace tohoto typu zavádějící a nepodstatné.
  12. Hyso

    Diskuze o Forge Bowl 2020

    Myslel jsem,že už je januáro_O
  13. Hyso

    Space Needle

    Ale vypadá nádherně.
  14. Hyso

    Space Needle

    Tohle je pomoc za milión a já Ti za ni moc děkuji.
  15. Hyso

    Diskuze o aktualizaci 1.170

    Nebudu je otravovat s takovou prkotinou.
Nahoru