Nedávný obsah od xmiramax

  1. xmiramax

    Diskuze o 1.251

    Ahoj, když je řeč o Titanu, neunikly už nějaké informace ? Na betě hraji, tak vím že to tam ještě není.... :)
  2. xmiramax

    Pomoc a návštěva krčmy

    Já vím, a je to škoda...
  3. xmiramax

    jednorázová pomoc

    Já vím, taky vím, že už to bylo i zamítnuto, ale přesto... pokud je nápad dobrej, proč se k němu nevrátit.
  4. xmiramax

    Pomoc a návštěva krčmy

    Jednoznačně PRO, klidně za dia jedním klikem pomoc sousedům, cechu i přátelům..... to by byla krása :)
  5. xmiramax

    jednorázová pomoc

    Ahoj, jednoznačně PRO !!!! a klidně za dia, tak jak už bylo dříve psáno. veškeré argumenty, které tento nápad zavrhují mi příjdou zbytečné. Je to jen další možnost, k usnadnění hry, když nechceš, nepoužívej.... jedním klikem vše... sousedi, cech, přátelé..... to by byla krása
  6. xmiramax

    Diskuze k Zimní události 2018

    Ahoj, kouzelná chaloupka byla taky v odměnách, je to budova 4x3 produkující mince a při motivaci dává 6 surek. Lze přetřít štětkou. jinak viz wiki https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Kouzeln%C3%A1_chaloupka
  7. xmiramax

    Diskuze: Vánoční soutěž

    Taky děkuji :) sice jsem nevyhrál, ale i účast se počítá :)
  8. xmiramax

    Velkolepé budovy - mizení z "vláken"

    Ahoj, když pošleš do vlákna odkaz na VB (předpokládám, že tím myslíš dokončování VB, body plánky medaile apod.), tak k tomu i píšeš, která místa jsou ještě dostupná. Proč k tomu do závorky i nenapsat aktuální stav FB ? např. 4,5 místo volné, na 4 místě 30fb z5 + 5 plánků (2380/2520) Tím celý...
  9. xmiramax

    7. den

    6 dárků
  10. xmiramax

    6. den

    21 dárků
  11. xmiramax

    5. den

    3 dárky
  12. xmiramax

    4. den

    10 dárků
  13. xmiramax

    3. den

    10 dárků
  14. xmiramax

    2. den

    7 dárků
  15. xmiramax

    1. den

    13 dárků
Nahoru