Nedávný obsah od Zelda

  1. Zelda

    2 posuvné lišty

    Tak doufejme, že to zase záhy zmizí stejně jako minule...
  2. Zelda

    Velikost okna

    Jenže ten problém nemá souvislost s tím, kdo má jaký nastavený vyhledávač. Ten problém se objevil po dnešní aktualizaci hry a ačkoliv nejspíš souvisí i s nastavením PC/prohlížeče jednotlivých hráčů, jeho zdrojem je špatné nastavení herního klienta (a ne, že hráči mají něco nastaveného u sebe).
  3. Zelda

    Velikost okna

    To v tomhle případě bohužel nefunguje. Nejspíš to opravdu souvisí s něčím, co se dole prohlížeči nedaří načíst.
  4. Zelda

    Velikost okna

    Právě jsem chtěl nahlásit stejný problém. Souvisí to podle mě s dnešní aktualizací před startem eventu. Zaujalo mě taky to, že se v oznámení o zítřejší aktualizaci psalo cosi o optimalizaci hry (a v současné verzi obsahu to už není). Tak jen doufám, že se jen vloudila chybka a ne že to je...
  5. Zelda

    uroven globalneho chatu a bezmocnost serioznych hracov

    Tohle téma mne donutilo se po dlouhé době opět vrátit na fórum, protože mi to chování také vadí. Možná by stálo za to, aby se na chat přišel někdy podívat moderátor/admin, aby to vidět na vlastní oči a posoudil na místě. Ti dva jsou oba beznadějné případy. Asi jsem už příliš starý na to, abych...
  6. Zelda

    Cechovni bitvy

    Jsem zvědav, jestli se tohle téma někam pohne. Od začátku tohoto kola CB v cechu řešíme problém, že si úzká skupinka členů dělá co chce (buď útočí na spojence nebo naprosto nesmyslně farmí). A nemáme vlastně způsob, jak zjistit kdo to je a zbavit se ho. Omezení práva vyhlásit útok na provincii...
  7. Zelda

    Se slušností nejdříve pojdeš a proto je čas na odchod do herního důchodu.

    Se slušností nejdříve pojdeš a proto je čas na odchod do herního důchodu.
  8. Zelda

    Cechovni bitvy

    fmash- napsal přesně to, co jsem chtěl napsat já. Prostě a jednoduše do nového oprávnění pro CB přidat kromě možnosti stavět v provincii budovy oprávnění pro zahájení útoku a ostatním bez oprávnění ho odebrat. Bojovat budou moci stále všichni, ale směr útoku budou vybírat pouze ti, kteří nebudou...
  9. Zelda

    Přidání úrovní cechu

    Placení zbožím je podle mě zbytečné, vedlo by navíc k tomu, že do "top" cechů by se nedostal nikdo mimo hráčskou špičku. Náš cech jede přes expedici a Síně slávy a v průměru získáme skoro 1 milion síly týdně.
  10. Zelda

    Přidání úrovní cechu

    Jako vůdce cechu na 75 úrovni jsem rozhodně PRO tuto úpravu - zatím by stačila aspoň úroveň 100 a určitě by to nebylo nic složitého.
  11. Zelda

    Diskuze k verzi HTML5

    Chrome 67.0.3396.87 Windows 10, nejnovější aktualizace Vytížení procesoru při jednom aktivním okně 70-80% (pasivně do 10%) Procesor Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz, 8 GB RAM Chod hry je celkově velmi trhaný
  12. Zelda

    Diskuze k aktualizaci 1.128

    Vytížení procesoru (FF 52.0) Flashová verze - 12% HTML5 verze - 30 až 40% Zajímalo by mě srovnání od někoho, kdo má nejnovější FF (já ho nemám, protože na něm Flashová verze bere 100% výkonu).
  13. Zelda

    Diskuze k aktualizaci 1.124

    Hodnocení aktualizace - body navíc z Honby za pokladem budou chybět :( + zrušení Honby za pokladem = snížení mé časové závislosti na FoE :D + opět je možno ručně navštívit 80 členů cechu bez jediného znovunačtení hry (a neseká se expedice) ;)
  14. Zelda

    Diskuze k aktualizaci 1.122

    Chyby při zobrazování dosahu jednotek jsou další věcí, kterou jsem zapomněl zmínit. No a do třetice všeho zlého, když jsem obešel 80 členů cechu ručně, tak po zhruba 35 návštěvách se začala hra sekat, načítání měst zpomalovat... Podobně se chovala hra asi před 3/4 rokem (ale tentokrát to není...
  15. Zelda

    Diskuze k aktualizaci 1.122

    Za to, že mi po včerejší aktualizaci Flash Playeru už nejde spustit FoE bez toho, aby by mi na nejnovější Mozille následně Flash sebral 80% výkonu CPU (a jediným řešením je downgrade na FF 54.0 32 bit) Inno nemůže (FP prostě přestává být prohlížeči zjevně podporován). Ale nějak se mi nezdá, že...
Nahoru