Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

Dan 77

Veterán
To bude asi tím, že máte hodně hráčů v posledních érách - jejich bitvy dávají víc expedičních bodů a tím pádem korunek. My to máme víc rozložené a dáme za dva týdny tak 0,25 M.
 

peepee77

Veterán
Tim to je urcite :) Taky diky tomu - a samozrejme jeste diky spouste dalsich veci jako sine slavy, sochy cti... - delame uz 96 level cechu ;)
 
Ja taky myslim vysledny korunky. Je nas 80 a otevirame komplet. Ne vsichni sice jedou na full, ale levely se oteviraji hned.
Tak to je o necem jinem v 80 lidech pro nas a dalsi male cehy je to pravazne naopak vecinu clenu tvori nizkodobovi hraci kteri projevuji snahu i aktivitu ale za ten tyden cehovych expedic ceh dostane kolem 30k korunek a to se pohybujem koncem expedic zhruba mezi 80-90% a kdys to pak srovnam s ceh bitvama kde dostanem + - 0,5M . Nepocitam sochy cti ktere jsou na to take velice vyhodne v porovnanim s vyslednyma korunkama ceh expedic. Kdys to zaverem zhrnu tak CB jsou vyhodnejsi pro vsechny protoze tam je jedno jestli ty bitvy nebo jednani udelaji mali ci velci hraci zatimco v ceh expedici kdys udela maly hrac dejmetomu 64 tak to ceh ani nepozna
 

JOSEF 70

Psavec
Chcete oživit CE ?,-- dejte do výher 64/64 na střídačku výrobce saní + jeho vylepšení jako novinku ----o jednu či dvě možnosti na celou CE zvyšte počet šancí výhry renovačních sad ---- přidejte od dosažení doby ledová budoucnost šanci v 64/64 vyhrát 30 ks speciálního zboží promethium, olicharkum, mars rudu, nebo planetkový led podle herní doby hráče + 5 ve velkých pevnostech 4-té úrovně . Do nefritových sošek přidejte občasnou výhru 2-3 lístků na letní událost do kola štěstí-- + podobné výhry které umožní v každém eventu uhrát o kus více než umožní vlastní event:))
 

Thesseus

Znalec
Eventová měna tam být nemůže, protože žádný event být nemusí a pokud myslíš do invu, tak to by tipuju bylo asi dost složitý pro vývojře kdyby každý event museli vyvažovat příjem herní měny podle stavu u hráčů v invu a navíc z toho vyplývá, že kdo nehraje expedice - nedosáhne na hlavní odměnu v eventu? Hmm, to by bylo asi oblíbený vylapšení :D
A vše to ostatní je mě osobně úplně na nic, nevím jak malí hráči. Respektive jen potrava pro vetešáka. Takže s takovými odměnami bys to pro mě moc neoživli, protože bych to spíš přestal hrát :)
 

JOSEF 70

Psavec
Nemuseli by vyvažovat nic eventová měna z eventu by stačila na hlavní výhru i bez expedic- dobrý hráč expedic by ziskem eventové měny v expedici získal vyšší šanci vyhrát 2 hlavní výhry v jednom eventu nebo jistotu zisku jednoho dvou vylepšení navíc :))
 

Dan 77

Veterán
Ve čtvrtém kole expedice, myslím úplně na konci, vyměňují týden co týden odměny. Takže si myslím, že by nebyl problém měnit i další a např. pouze během eventu by padala za pokrok v expedici trocha eventové měny. Je ale oprávněná námitka, že by vývojáři s tímto příjmem začali vyloženě počítat pro zisk eventovky na max, než aby to bylo vítané přilepšení pro hráče.
 

Thesseus

Znalec
Doufal jsem, že možnost že by takový příjem byl nad rámec základního budgetu eventové měny ani nezmíníte, protože pak jste zřejmě zapomněli na smysl eventů. Který je samozřejmě utratit diamanty. Kdyby byl takový přijem NAVÍC a nevyvažoval by se, tak takový přijem nákup zneprvděpodobňuje, což je úplný opak snahy vývojářů.

tak ještě jednou padají ti po vyřešení/bojů z truhel na stanovištích tváře,brány.náměstí,ohně,terásky,studnice mládí...jinde ze stanovišť jinde než na konci 4 lvl?pokud ano piš na podporu a nahlaš chybu...podle mně je to blbost....

Náměstí je už v druhém levelu.
 

minosk

Nováček
Odpad, hra spěje od 10 k 5, nepadají ani upgrady a pro jistotu už ani diamanty... Eventy bez DIA už nejdou ani udělat.. Optimalizace je nacpat co nejvíc budov k sobě... v CB a bojech se pořád se něco seká... Jestli má tohle pomoct na nákup diamantu tak pro mně to má zcela opačný efekt neutratit v této hře už ani korunu
 
- spíš než ztížit IV se mělo přidat V kolo. Takhle je to rána pod pás...
- ty vylepšení jsou fajn, ale mohlo by to být lepší... ty 3% 4 % jsou výsměch :D
 
Odpad, hra spěje od 10 k 5, nepadají ani upgrady a pro jistotu už ani diamanty... Eventy bez DIA už nejdou ani udělat.. Optimalizace je nacpat co nejvíc budov k sobě... v CB a bojech se pořád se něco seká... Jestli má tohle pomoct na nákup diamantu tak pro mně to má zcela opačný efekt neutratit v této hře už ani korunu

eventy jdou stále bez dia s budovamy na max, jen neumíš taktizovat a hrát
 

minosk

Nováček
eventy jdou stále bez dia s budovamy na max, jen neumíš taktizovat a hrát

GENS3N: Obávám se že vůbec nevíš o čem mluvíš, viz futbalový event, pokaždé s šancí přes 70% dostanu za 20 kol 15 porážek a 5 výher. To by mne zajímalo jak to chceš odehrát bez diamantu tak abys dostal všechna vylepšení?
 
Nahoru