Diskuze o novém centru zpráv

weri85

Komentátor
Je nějaký způsob, jak přesunout vlákna ze sekce "Sociální sítě" do "Cech"? Nebo se musí vlákna vytvořit nová a ta stará opustit...
 
Nemohlo by být vidět už na záložce, kde se nachází ta nepřečtená zpráva? Takhle musím klikat sem tam, než to najdu.
 

Svatej

Legenda
a proč to nemůže být větší? nebo to jít roztáhnout... @LordFrunDor určitě by jsi to taky uvítal ne? :D
Druhou možností je prostě koupit větší monitor. :) na ten QLED DQHD 49" od samsungu slyšim samou chválu. Tak možná dva, nastackovat je nad sebe. :) A novou 3090 nvidii k tomu, aby to utáhla. :D
121.000 korun kvůli většímu oknu zpráv, hergot to to naskakuje rychle...

Ale teď vážně. Nový rozhraní není zas tak špatné. Rozhodně není horší než to minulé, což samo o sobě je super. A po vychytání porodních bugů by mohlo mít velkej potenciál. ;)
 
Naposledy upraveno:

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Zdá se mi to, nebo nemůžu v nových cechovních vláknech upravovat členy? Jde mi o to, že máme vlákno vedení a je takové divné ho mít v kategorii společenské.

Já to teda viděl zatím jen na mobilu a tam to vypadá poměrně dobře.
 

DeletedUser14265

Host
Mno uprimne menu zprav je neprehledne, mam v tom velky gulas... Nejde videt porsdne posloupnost a prehazovani jakou debxlu.. Nedejboze kliknout na dulezite zpravy ci skryte a zpravy zmiznu uplne...
Dale bojovani je hrozne.. Predtim jste byli ve svy dobe ted to skace kde jste skoncili naposled takze pokud jste mlaskli posledni dobu kvuli tulakum tak pak zase hledat jako osel svoji dobu... Kdysi jsem za 34minut vymlaskl 64 stretu ted 2x dele. A ve zpravach jsem zmateny ze nevim co je osobka a co je cechovni vlakno a kupa radku schovana... Aspon to prizpusobte na mobil odesilani a vic radku k prehlednosti a pak pripadne menu kde neco vypnout zapnout pro prehlednost.
Stupidni zaspamovana 2D hra s gigo kapacitou musi umet uz snad vyrabet a tisknout i bagety z mobilu. Kde je doby kdy krasne 3D hry meli peknou grafiku i dlouhou hratelnost a kapacitne malo. Nechapu proc tu hru tak stale nafukujete... V teto velikosti musi byt uz vic jak 3D...
Za me propadak s menu a stylem boje... Davam uz hru do minusu k hodnoceni.
 

Anti Bílý

Psavec
zvláštní.. když napíšete jen jeden řádek zprávy, tak je světlá bublina krátká podle zprávy a když to má více řádků, tak je bublina přes celé okno
 

Tomas 0482

Psavec
Ještě bych doplnil nějaký postřeh, co by bylo dobré změnit, případně pokud to lze, tak jak to můžu nastavit.
Jde mi o to, že na mobilu mám zapnuté upozornění na cechovní zprávy, ale v novém systému mě to upozornuje na všechny zprávy v kategorii "cech". To já nechci, chci mít upozornění jen na některá vlákna. Jediný způsob, který jsem našel, je dát vlákno jako skryté, ale v tom případě nebude vůbec vidět a to nechci. Chci si jen vybrat vlákna na která bude chodit upozornění.
 

DeletedUser16922

Host
Prosím vás.....hráči potřebují hrát a né filtrovat sz a přeskakovat ze složky do složky......pro mne NAPROSTO NEVYHOVUJÍCÍ!!!!!
Pokud nepůjde všechny zprávy sloučit do jedné složky, tak to balím.....celej cech je naštvanej.....pro hráče co sem přijdou na 5 minut za tejden asi super, ale pro mne neee.
Já potřebuji všechny zprávy v jedné složce, tak jako to bylo.
 

Mrtvejmagor

Veterán
mno... Nápad? ne... Poznámka? asi..
Prosím tě přečti si PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
Průvodce fórem

A to že se tu rozčiluješ nad něčím co nemůžeš svým názorem změnit, ne tady, od toho máš toto Diskuze o novém centru zpráv

Jo a to že ti nevyhovuje nové centrum zpráv tak to jsi asi nezjistil co všechno umí. A jsi člen nějakého cechu a jsi ve vedení? jesli ne tak vlákna moc přeházet nemůžeš ale můžeš je tedy skrýt nebo si je dát do popředí "hvězdičkou" ;)
 
Nahoru