Jak dostat C v C do CB

Jste pro tuto změnu CB

  • ANO

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ano po testování a změnách

    Hlasy: 1 16,7%
  • NE

    Hlasy: 5 83,3%

  • Celkový počet hlasujících
    6
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Celkem jsi mě přesvědčil, ale:
když cech ZTRATÍ oblast obtížnost zisku další oblasti se sníží o zhruba 13% za každou ztracenou oblast- to SMAŽE NÁSOBEK ZA JEJÍ ZÍSKÁNÍ -- Takže pro NÁSOBENÍ 115% nerozhoduje kolik jsem oblastí ZÍSKAL za celou CB ALE kolik jich v danou chvíli VLASTNÍM
To znamená, že po zisku provincie a její ztrátě bude cech u druhé provincie ve výsledku s 2% postihem na počet vyžadovaných střetů?
A kdy se počitadlo vynuluje, o půlnoci? Tj. stejně jako oslabení? To tu myslím nezaznělo vůbec.
 
Jestli budu mít podporu táborů, tak je mi jedno, jestli jedu 160, nebo 1600 bojů :) Naopak. čím víc bojů, tím lépe :)
Přestaňte vymejšlet složitosti. Primární problém je ten, že do dia ligy se dostane prakticky každý. Když se vyřeší postupy cechů do vyšší ligy a z dia se stane opravdu TOP liga, vyřeší se tím spousta problémů.
2 silný cechy se na spolupráci dohodnou. 3 už špatně. 4 si udělají koalice proti sobě atd. Slabší cechy nad už konečně budou mít motivaci se sebou něco dělat a posílit. Kdo si chce zahrát CB potřebuje silný cech (ostatně jsou to CECHOVNÍ bitvy a ne pro pár sólo hráčů), takže přejít do silnějšího cechu, nebo svůj posílit. Bez týmové spolupráce tohle nikdy nepůjde.
 
@peepee77 Jestli to bylo na mě, tak já s tím sortýrováním na slabší a silnější nezačal :) Souhlasím s tebou, že spousta cechů se dostala tam kam neměla a teď se tu řeší ten "komunismus". Ty návrhy co se tu objevují vytvářejí v podstatě jinou hru, než která se tu hraje.
Princip bojů na mapě má možná svoje mouchy, ale v podstatě špatný není. Problém je špatný systém rozdělování bodů za umístění a postup do dalších lig. Proto mi přijdou ty návrhy zbytečně složité a neřeší příčinu. Jako návrh řešení při aktuálním nastavení dávám posílení konkurence schopnosti cechu.
Je to pořád dokola :) HOWG
 

peepee77

Veterán
@Midge nebyla to reakce na tebe, ale na autora kterej má očividně ze hry nějakej komplex a chtěl by si ji přetvářet k obrazu svému. Jeho „nápady“ jsou neskutečně složitý a většinou když vidím příspěvek od něj tak ho ani nečtu, jen otevřu a zavřu aby zmizel z nepřečtených, tady jsem udělal výjimku.
 

JOSEF 70

Psavec
jedna x 115% = 1,15 ----1,15 mínus 13%= 1,15 - 13x O.0115= 1,15- O,149---tedy vlastně 1 když tak jde procenta zpřesnit aby byl výsledek 1-- Počitadlo oblastí tj počtu střetů by se o půlnoci NENULOVALO----obtížnost střetů hráče ano..
Jestli budu mít podporu táborů, tak je mi jedno, jestli jedu 160, nebo 1600 bojů :) Naopak. čím víc bojů, tím lépe :)
Přestaňte vymejšlet složitosti. Primární problém je ten, že do dia ligy se dostane prakticky každý. Když se vyřeší postupy cechů do vyšší ligy a z dia se stane opravdu TOP liga, vyřeší se tím spousta problémů.
2 silný cechy se na spolupráci dohodnou. 3 už špatně. 4 si udělají koalice proti sobě atd. Slabší cechy nad už konečně budou mít motivaci se sebou něco dělat a posílit. Kdo si chce zahrát CB potřebuje silný cech (ostatně jsou to CECHOVNÍ bitvy a ne pro pár sólo hráčů), takže přejít do silnějšího cechu, nebo svůj posílit. Bez týmové spolupráce tohle nikdy nepůjde.
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Tak to se pleteš a i kdyby stačí z 115 % udělat 120% nebo 130 nakonec bude prostě nemožné převálcovat celou mapu a zbyde místo pro slabší cechy-- ALE nejde o komunismus-- silný cech vyhraje víc střetů - získá tedy víc výher než slabý --JEN k tomu nebude potřebovat tolik místa na mapě a slabší cechy budou mít kde hrát--. Naproti tomu dnes cechy mají na to udržet se v diamantu uhrají si 3-4 místo- ale musí to zvládnout obsazováním 2 -3 oblastí velmi silného cechu a nedostanou se k souboji se stejně silným cechem protože velmi silný cech zaplácne mapu aby uhrál střety pro osobní výhry-- to je to co zatím CB sráží.a stěžuje si na to halda hráčů--
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
@Midge nebyla to reakce na tebe, ale na autora kterej má očividně ze hry nějakej komplex a chtěl by si ji přetvářet k obrazu svému. Jeho „nápady“ jsou neskutečně složitý a většinou když vidím příspěvek od něj tak ho ani nečtu, jen otevřu a zavřu aby zmizel z nepřečtených, tady jsem udělal výjimku.
Jako návrh změny neskutečně složité hry nemůže být jiný než neskutečně složitý-:)) Pořád je to lepší než napsat jako jiní vlákno "všechno špatně-- a že to zabalí" a nic nenavrhnout:)) A pak smyslem každého návrhu je snaha upravit hru podle svého alespoň trochu- jinak by je nikdo nepsal. Takže bych mohl stejně napsat že má někdo komplex z cizích návrhu jako důvod proč odmítat jeho nesouhlas s návrhem co mám- mělo by to zhruba stejnou -nulovou váhu:))
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
je tu i hlasování..- a dobře víš že když napíšeš zasekne se to na tom a tom- nakonec je li to tak se k tomu prokoušu-- ale takhle to proti nemá váhu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru