NEFRITOVÁ RELIKVIE

líbilo by se vám to ?

  • ANO

  • NE

  • Je to hloupost


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Dobrý den.
Sem veliký fanoušek hry ale hraji zatím rok ani ne. Hrozně mě hra baví události eventy expedice i války jen co mi přijde hodně podhodnocené je nefritová relikvie. Na to že se jedná o nejvzácnější relikvii řekl bych že toho nenabízí dostatek nebo spíše nezajímavé věci. Tak mě napadlo přidat k jejím odměnám další a to třeba 200FP nebo 500 zboží. Myslím si že je to adekvátní odměna kterou by bylo možné získat z takto unikátní relikvie. Ovšem je to jen návrh pro vás pro zlepšení kvality hraní expedic a trochu očekávání od nefritové relikvie. Za mě sem raději když mi padne zlatá a čekám na body nebo zboží u nefritové relikvie vždy doufám v renovační sadu a nic jiného mě ani nijak neujme. Přišlo mi to jako dobrý nápad děkuji za vaši odpověď a čas.
 

DeletedUser

Host
Já jsem spokojený. Krmivo pro vetešníka se hodí, když se u něj sem tam objeví Kolos, Vraní hnízdo, apod. Naopak 200 FB by pro mě v mé fázi hry nebylo zas takovým vytržením, natož 500 zboží. Možná bych ti doporučil zvýšit úroveň chrámu. Pak zjistíš, že to padání vzácných relikvií zbytečně nadhodnocuješ. Jen tuto expe mi zatím padly 3 a to ještě nejsem na konci.

Co se pro mě týče jednotlivých dropů:
Posvátná stráž nebes - pro mě opravdu nemá využití, za to dává u vetešníka 4 - 7 drahokamů* (což je celkem nadprůměr).
Terasovitá farma - mám pro ní využití, pokud mám vylepšení na úroveň 2 a místo ve městě (zatím ještě jo). V opačném případě vetešník: 4 - 9 drahokamů*.
Fontána mládí - na hlavním světě nemám využití. Pro vetešníka zatím největší libovka: 7 - 12 drahokamů*.
Malá renovační sada - využití mám. Ať už pro sáňkaře při postupu do vyšší doby, nebo pro renovovaní bojových budov.
Renovační sada - využití podobné jako u Malé renovační sady. Hodí se víc při přeskakování dob (tak nějak u mě nejspíš dopadne KM a pokud do té doby bude přidána KV, tak i KPP - zatím jsem moc nestudoval jak funguje získávání speciálních surovin na mapě, ale mělo by to jít dopředu).
Uložení budovy - neustále se snažím vyměňovat svatyně a podobný bordel za lepší budovy (třeba Terasovité farmy lvl. 2 :D). Svatyně mají u vetešníka celkem vysokou cenu, proto je škoda je jen tak prodat.

Dodám, že krom eventu se drahokamy u vetešníka získávají krom expedice horkotěžko. Pro středně rozumného člověka max. z CB, nebo z kulturní osady. Hodně výjimečně z HH nebo VT. Pro člověka, který je lehce mimo, ještě speciálními nabídkami.

(Kde píšu drahokamy, tam myslím i mince. Většinou platí: čím víc drahokamů, tím víc mincí.)
*Hodnoty jsou pro 24h výměnu a jsou jen přibližné. Přesné hodnoty neznám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

d arvit

Odborník
na to má každý soudruh jiný názor, mě zase přijdou odměny z nefritové docela ok ( i když bych se nezlobil kdyby přidali těch 200fb a zmenšení fontány)
někdo bere, uložení, někdo renovačky, někdo fontány a někdo to bere jako zdroj pro vetešníka)
mnohem horší situace je ve zlatých kde kromě 100Fb neni nic rozumného..

No vidíš, mě zase třeba nezajímají ani renovačky, ani fb ale pouze uložení budovy.
přesně, pouze uložení,

PRO , já bych věděl kam 200FB můj arc by to sežral jako malinu a ještě by chtěl :p
můj taky, jako malinu, jako záhon malin, jako pole malin a stejně by mu to stačilo sotva na 1 lvl o_O :eek:
 
Skvělý nápad, rozhodně tyhle položky tam chybí. Když už je ve zlaté 100fp, tak pro by v té nejvzácnější emohlo být 200fp a těch 500 zboží. Za mě skvělý nápad
 

dudasek

Znalec
nefrit jakožto převzácná relikvie je skoro odpad i v hlavním městě:teráska,renovačky,uložení :eek:k,ale raději vidím zlatou a doufám ve 100 fp ,než když vidím nefrit:fontána i pss pro mě je jen náklad pro vetešníka...

madnessfalax:na co drahokamy?já mám tedy u vetešníka strašnej plevel:jsem rád za výstavu umění,kupuju levně plevel na výměnu,občas nějaké FP,....jinak mě nic moc nezaujalo...
 

Svatej

Legenda
V nefritu není nic co by nepadalo z odměn přímo za střety v expedici samotné. Za mě tam ani není nic co by mi extra trhalo nervy že budu získávat méně.
Malá renovačka - je takový nic moc... radši velkou renovačku.
Velká renovačka - je na konci téměř každého eventu, není problém ji "nafarmit" takto. Možná jediná věc kterou bych nechal.
Uložení budovy - téměř nepoužívám.
Fontána mládí - jen kopie studánky a ta je v téměř každém eventu.
Terasová farma - pro mě odpad co jde rovnou vetešníkovi.
Posvátná stráž nebes - I po upgradu horší než 2lvl svatyně znalostí a i těch se snažím zbavovat = odpad pro vetešníka.

Za mě osobně by složení nefritu mělo být:
FB
Zboží
Diamanty
Balík jednotek hráčovy éry (50ks+)
Balík mincí a drahokamů k vetešníkovi.
Velká renovačka.

Ale to je jen můj názor. Co se návrhu týče, tak PRO, pokud zároveň dojde k odstranění 2 ze starých odměn, tak aby i nadále šlo o výběr z 6ti.
 
Nahoru