Povídání o Centru událostí

sauron 11

Komentátor
+ 150% k výrobě zásob na 5 dní, fakt "obrovské navýšení". Ve skladu mám jen něco přes 1G zásob a tak to opravdu ocením. Už jen kvůli tomu se vyplatí ten event hrát.
Je to jen nepotřebný nesmysl ve městě.
Mám pro tebe překvapení! Bonus za další event po tomhle je 15 procent bonus k útoku. Naštěstí ten další event je super a m super odměnu(hraju na betě)
 

Daniel V.

Psavec
naprostá zbytečnost, a přijdeme v druhé odměně o nápoje ve fotbalu
časem INNO zjistí že je to na H....O a zruší to :)
+ 150% k výrobě zásob na 5 dní, fakt "obrovské navýšení". Ve skladu mám jen něco přes 1G zásob a tak to opravdu ocením. Už jen kvůli tomu se vyplatí ten event hrát.
Je to jen nepotřebný nesmysl ve městě.
a
Zbytečná budova,nelíbí se mi její (funkce) :(( To asi vymyslely líný ajťačky (ci) aby vykázaly nějakou činnost
@Ferda H. : Ano to máš pravdu

@Y u m a n : To bych neočekával

@Aschyleus : To můžeš zrovna vzít navýšení z radnice, že.

@Pablo Nesmrtelný : Možná ano možná ne, já bych si rád prohlédl svoje úspěchy zpátky.

To jsou tedy 4 NEJVĚTŠÍ kritiky na centrum událostí.
 
A kdo mi nahradí energetické nápoje, které měly být místo toho přístavu? Nikdo? Zajímalo by mě jestli bez nich můžu získat celou eventovku.
 

Dan 77

Veterán
A kdo mi nahradí energetické nápoje, které měly být místo toho přístavu? Nikdo? Zajímalo by mě jestli bez nich můžu získat celou eventovku.

naprostá zbytečnost, a přijdeme v druhé odměně o nápoje ve fotbalu
To sice přijdeme, ale opatství má jen 10 úrovní a jedno vylepšení je zdarma v tajemné truhle z minula, takže i tak by měl být event snazší než loni.
Jenom bych dodal, že vloni měl set hippodromu 12 úrovní (a bez stříbrné nebo zlaté ligy, už nevím přesně, a bez diáků šlo získat 11 úrovní). Teď jich je potřeba jenom 10 a ještě si odečti to vylepšení z tajemné truhly.

Ale spíš jsem zvědavý na to, jak moc ovlivní absence jednoho užitečného milníku ty další eventy, co teprve přijdou.
 

Dan 77

Veterán
No tak se tě zeptám: Jakou jsi měl tehdy v turnaji ligu? :D Já u sebe tuším, že jen bronzovou, takže mi pak jedno vylepšení chybělo, i když jsem v eventu udělal vše a sbíral příhody. ;) Měls málem vylepšení navíc a já měl málem akorát na max (lvl 6+6), to bude ten rozdíl jednoho vylepšení, tedy ligy. ;)
 

dudasek

Znalec
ten prostřední "energiťák" může chybět....denní odměny mě už rok-dva nezajímají,ale někoho mohou....je to kravina:měli nýám dát na výběr/nějakej bonus/měnu události-,.,...takto je to zlodějina....
 

d arvit

Odborník
snad vždy se v denní najde něco za co stojí utratit eventovou měnu, nejinak je tomu i v tomto eventu kde hlavní budova neni zrovna hitparáda..
 
Nahoru