Speciální nabídka - otázka na hráče

RTV4

Psavec
měl jsem dnes cca 1600-koupil jsem schválně 2 rozšíření za dia,abych klesl pod 500..odhlásil jsem se v poledne a teď při návratu mi přišla nabídka :1k za 500(1*) a začal běžet odpočet 24h....
Teď se mi stalo to samé, koupil jsem si rozšíření (za téměř všechny dia co jsem měl, protože jsem nepočítal s tímto) a spustilo se mi to...1639332754605.png

Hodně z vás tu psalo, že se to stalo po rozšíření města za dia, tak mě napadlo jestli to není ten spouštěč (spouštěč nějaké šance, s podmínkou stav dia < 500)...
Takže to vypadá, že inno touto cestou se snaží vybrat z hráčů peníze a... uvažuji nad tím že bych si 500 dia koupil, takže jim to asi i funguje... :D
Ale spočítal jsem si, že když už, je lepší využít slev na nákup než jít po 500 dia zdarma navíc...
Existuje ještě nějaká sleva např 1000dia za 200kč a nebo lepší?
(pokud budu chtít tuhle nabídku využít, asi bych si vzal dia z SMSky za 200kč, takže bych měl 1070 dia za 200kč, mám to vzít?
 

Anti Bílý

Psavec
Rozhodně se vyplatí kupovat dia, protože pak budou němci spokojenější a budeme mít lepší omalovánky :)

pozn. já jsem jsem platící hráč
 
Rozhodně se vyplatí kupovat dia, protože pak budou němci spokojenější a budeme mít lepší omalovánky :)

pozn. já jsem jsem platící hráč
Mě přijde nesmyslné platit za dia, když jdou běžně získat v expedici, ze studánek a podobných budov, v CB a někdy z příhod. Momentálně mám 3k dia a jen čekám na postup do další éry, abych si pořídila vylepšení. Skoro za nic jiného dia neutrácím.
 

Anti Bílý

Psavec
Mě přijde nesmyslné platit za dia, když jdou..
Ano, takto je to ok :)
Já už to na fóru psal sice několikrát, ale já rád zaplatím za hru, kterou hraju (hrával jsem) několik hodin denně.
Mimo to. Když jsem byl v top cechu (na C Tudoři), je potřeba dost dia pro CB, ve kterých válčíš a potřebuješ urychlovat stavbu táborů :) Na to herní zdroje zdaleka nestačí, pokud v cechu nemáš víc lidí online ochotných dia utratit.
 

d arvit

Odborník
Mě přijde nesmyslné platit za dia, když jdou běžně získat v expedici, ze studánek a podobných budov, v CB a někdy z příhod. Momentálně mám 3k dia a jen čekám na postup do další éry, abych si pořídila vylepšení. Skoro za nic jiného dia neutrácím.

a ted si představ že se můžeš dostat nejen do bodu kdy budeš mít koupený všechny rozšíření za dia, ale dokonce i do bodu kdy už začneš důkladně zvažovat jestli se ti vyplatí dávat dia za druhou/třetí eventovou budovu když je místo ve městě konečné a dokonce i do stavu kdy si nějakou tu budovu navíc chceš koupit a oni ti půl roku v kuse nic slušnýho nedaji o_O
 
Nahoru