Diskuze o 1.219

Cechovní bitvy:
Provedli jsme některá další vylepšení výkonu cechovních bitev.

Mně se to seká pořád stejně. Bych rychleji postavil barák, než oni odstraní tu chybu. Už ani v to nevěřím. Kdybych aspoň věděl, jak se toho sekání zbavit... Jestli by pomohl jiný mobil nebo na tom nezáleží..
 

Budik

Dopisovatel
U mě se problém odstranil - ale mám docela výkonný telefon, takže je fajn, že už to za mě odstranili. :)
 

Nord of Skyrim

Komentátor
s mým veteránem Xiaomi Redmi 4X vím že parádu neudělám, ale od 1.218 už CB prostě nejde (max 1 boj a hra zamrzne komplet), ikdyž do té doby mi to jelo slušně, ale ono ani na PC někdy to jde, někdy se to kouše mírně , někdy hrozně.
 
Mně to jede fajn, pokud jsem na mapě sám. Jak se někdo přidá, poznám zpomalení. A hromadné cechovní bitvy nehrozí, to se sekne celý mobil a pomůže jen vypnout.
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Mně to jede fajn, pokud jsem na mapě sám. Jak se někdo přidá, poznám zpomalení. A hromadné cechovní bitvy nehrozí, to se sekne celý mobil a pomůže jen vypnout.
No nevím, nevím, spolucechovník psal že to sekání mu nedělá při hromadných bitvách, ale prostě náhodně, mě dnes to samé souboj se trochu sekal, ale pak jsme jeli sektor asi ve 3 lidech proti nám někdo udělal 5 bojů za celou dobu ale sekalo se to strašně (na PC)
 
Dnes jsem jel sám území a pohoda. Do toho se mi po chvíli přidal protivník s hromadným nájezdem a začalo mi to načítat jeden boj 10 vteřin i více. Tak jsem šel na jiné území a zas to jelo plynule. Protivník se po čase přesunul za mnou a začalo to opět haprovat. Šel jsem opět raději na jiné území, kde nebojovali, a znovu to načítalo plynule.
Takže u mě to s počtem hráčů souvisí.
 

RTV4

Psavec
Dnes jsem jel sám území a pohoda. Do toho se mi po chvíli přidal protivník s hromadným nájezdem a začalo mi to načítat jeden boj 10 vteřin i více. Tak jsem šel na jiné území a zas to jelo plynule. Protivník se po čase přesunul za mnou a začalo to opět haprovat. Šel jsem opět raději na jiné území, kde nebojovali, a znovu to načítalo plynule.
Takže u mě to s počtem hráčů souvisí.
Zkus vypnout v nastavení animace (nevím jestli fungují i na toto.)
 

Klogg

Komentátor
Cechovní bitvy:
Provedli jsme některá další vylepšení výkonu cechovních bitev.

Mně se to seká pořád stejně. Bych rychleji postavil barák, než oni odstraní tu chybu. Už ani v to nevěřím. Kdybych aspoň věděl, jak se toho sekání zbavit... Jestli by pomohl jiný mobil nebo na tom nezáleží..
když se mi to seká, shodím aplikaci a spustím znovu, pomáhá to a znovu se už neseká.
 
Nahoru