Diskuze o Forge Bowl 2022

dudasek

Znalec
nevím,zda jsem našel správné info:za 1800diamantů dostanu průkazku a s ní mi daruje cenu:20fp,50?zboží,balík medailí,portrét(avatar)?to je strašně přesílené,ne? :D
 
Za mě rovnou ke starožitníkovi. I na novém světě zastará extra rychle a držet si ve městě něco jen kvůli průměrnému obrannému bonusu, to za to moc nestojí. Tato speciálka se vážně nepovedla.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Dobrý postřeh, díky, opraveno. Rozměry jsou brány přímo z kódu kde jsou oproti skutečnosti ve hře prohozené a ne pokaždé si při sepisování vzpomenou. :)
 
Zdravím.
Proběhla automaticky oprava při sběru míčů?
První den jsem utratil docela balík míčů, protože jsem měl denní odměnu náměstí vítězů
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, vyrovnání rozdílů míčů i odměn na aktuální verzi události proběhlo během dnešní aktualizace (kolem 12. hodiny), takže by si měl najít ušlé míče z úkolů ze včerejška připsané k těm ostatním.
 

Karol19097

Turista
Ahoj, vyrovnání rozdílů míčů i odměn na aktuální verzi události proběhlo během dnešní aktualizace (kolem 12. hodiny), takže by si měl najít ušlé míče z úkolů ze včerejška připsané k těm ostatním.

A jak to poznám, jestli mi Inno nějaké míče vrátilo? Když jsem na jednom světě utratila spoustu míčů , včetně nějakých dokoupených, jelikož drop speciálky byl mizerný.. To bych si měla jako pamatovat, kolik přesně jsem jich měla a číhat potom, jestli mi nějaké nepřibyly?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Hráčům byly připsány odpovídající rozdíly v provedených změnách mezi verzemi události, konkrétně tedy:
  • za každý splněný hlavní úkol události 10 míčů (v původní verzi co běžela první den byla odměna 70 míčů, nyní je správně uděleno 80), tedy podle toho kolik si před aktualizací stihla splnit úkolů ti byl připsán odpovídající počet míčů - počet splněných úkolů x 10
  • byly nahrazeny jednotlivé odměny z Cen Forge Bowl (průkazka, dodatečné odměny za 1.800 dia) které jsou nyní lehce pozměněné, pokud si některé takové získala
  • v poslední řadě byla zvýšena odměna míčů za úkol č. 40 z 800 na 1.000 míčů, toto se ale nikoho nedotklo
Pokud se ti přece jen zdá že máš nějaké nejasnosti obrať se prosím na herní podporu.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To jsou dvě rozdílné hodnoty, v tabulce lig (to okno s trofeji a odměnami za jednotlivá umístění) jsou počítány ligové body, kdežto touchdowny jsou měřeny v yardech.
 

RTV4

Psavec
Já si držím 13 výrobců saní v aktuální době. To jde. Ale předchozí dobu jsem snad ještě v úkolech nikdy neviděl :)
Taky, vždy tam bylo jen "aktuální nebo předchozí", ale tentokrát jen předchozí..., přitom to nedává vůbec smysl si držet ve městě výrobnu z minulé éry (ani pro nové hráče), jsou méně výhodné než ty nové...
 
Nahoru