Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Prosím, držte se zadaného tématu abychom nemuseli třídit příspěvky co jsou mimo téma, na diskuzi o cvc si můžete založit vlastní vlákno či využít vhodné z již vytvořených. Díky.
 

RTV4

Psavec
kdyby Inno místo reklamy dalo něco do HW jejich serverů, to by byla krása...
Myslím, že by to bylo levnější, než reklamy v TV přes které sem stejně nikdo nepříjde.

//edit: omlouvám se za Offtopic, zpráva výše se mi načetla až po odeslání této.
 

erza scarlet

Dopisovatel
v 8 večer byl přepočet snad odjakživa co si pamatuju
byl, ale bylo to dementní odjakživa. Nicméně pokud by vše fungovalo, pořád se tohle dá akceptovat. Nejstrašnější je ta nedobytnost vnitřních polích a zásekovost. Jako pro nás, jako top bojový cech není problém zlikvidovat 15 polí do 24 hodin,když to člověk správně načasuje a rozvrhne. Jenže to byto muselo jít, že? Ne abych mlátila do klávesnice, že se zase zasekla hra. Že je zase šedá šipka. že nemám možnost nic vložit,protože to ukazuje obleh a on už tam 10 vteřin není (tato situace se dá např. porovnat, pokud má člověk posunutou mapu a zapnutou historii.). nejrozkošnější chyba je 1 dílek obléhací armády, který "visí podezřele dlouho". Aby ne. Už dávno tam už totiž není. jenže systém si řekl, že to neukáže. proč taky.

a ktěm vnitřním polím.Alespon by to cechy donutilo něco dělat. generovat armády na výměnu. Hlídat to. Platit cenu za to, že jsem v pezpečí zakopanej uvnitř. Možná byto dokonce znamenalo i nutnost stavby jiných budov!!! to je šok!!!

@NoVa Jenže ono to spolu úzce souvisí. Lidi přešli na CB, protožeje to pohodlnější. tam problémy nejsou. A co si budeme, inno se úplně vykašlalo na cvc. Radši podporují maximálně CB. Protože tam si každej hrabe, stačí mu na to brainless klikání a myš, co vydrží
 

Klogg

Komentátor
. Že je zase šedá šipka. že nemám možnost nic vložit,protože to ukazuje obleh a on už tam 10 vteřin není (tato situace se dá např. porovnat, pokud má člověk posunutou mapu a zapnutou historii.). nejrozkošnější chyba je 1 dílek obléhací armády, který "visí podezřele dlouho". Aby ne. Už dávno tam už totiž není. jenže systém si řekl, že to neukáže. proč taky.
nejlepší by to bylo nahrát to do videa, aby to bylo vidět a pak se to dá poslat herní podpoře. Vidět je víc než 100x slyšet :) Mě osobně se to nikdy nestalo, ale CvC hraji minimálně a v poslední době ne, šetřím vojáky.
 

majk1a

Komentátor
jak můžeme hrát cechovní bitvy, když máme území kolem nás neustále uzavřeno, nejsme maniaci, hrejeme pro zábavuOpera Snapshot_2022-04-02_143623_cz4.forgeofempires.com.png
 
Naposledy upraveno:
jak můžeme hrát cechovní bitvy, když máme území kolem nás neustále uzavřeno, nejsme maniaci, hrejeme pro zábavu
Cehové bitvy mají par zasadních nedostatků berou v potaz jen ziskané body které jsou do 1000 bodů max dia liga.
Vubec neberou v potaz při výběru počet členu jejich body možnosti danych cehu atd..
Takže npř: když se dostaneš s cehem do 1000 bodu a budeš mit ceh třeba s 10 lidi tak hra považuje za ferove nasadit proto tobě cehy s 80 lidma. A když se dokonale dohodnou v cehu s 80 lidma tak na každeho hrače v diamantu připadaji 2 bitvy na sektor takže mužou dobyt 160 bodovy sektor za cca 10 sec
To je dle mě zasadní problém.
Osobně hraju v menšim cehu (kolem 20 lidi) kde jsem sněma od začatku davno před cb hrajem pro pohodu. A v cb jsme se dostali do faze že 1 cb si zahrajem většinou pěkně (jako ceh odbojujem 25 000 -30 000 bitev možna i vic )a dalši cb jaks psal si vubec nezahrajem (kolem 5000 bitev) ale vpodstate se vubec nedostanem od zakladny a končime na 6 7 8 mistě.
 

Chimichurri

Psavec
tak asi budete muset zůstat o ligu níž. Na dia ligu je vás opravdu málo. Počet hráčů ve vašem cechu odpovídá zhruba počtu hráčů co v jednu chvíli bojují o jeden sektor. Takže to není o tom, že by ti ostatní byli maniaci, ale prostě mají k dispozici daleko víc hráčů, kteří se v jednu chvíli můžou ocitnout na hře a bojovat. Jen pro upřesnění výrazu "maniaci" ....pro cechy kde je třeba přes 60 hráčů a potkali se s vámi v platině, se můžete jevit jako maniaci právě vy, když je drtíte v 17 lidech :D
 
Maniactví vypada zhruba takto a to je deprv pulka cb do konce 6 dni a 11 hod.
Ale clověk nema moc na výběr když chceme hrat vysokou ligu a momentalně nas je 15 tak to se pak musí hrat skoro za vicero lidi a bojovat vic než je zdravo
( Mimochodem rozhodl jsem se pokořit svuj osobni rekord a stihnout 20 000 bitev tak uvidim)


Screenshot_20220404-202052_Forge of Empires.jpg
Dodatek nechcu do žadného jiného cehu tak mě ani nepřemlouvejte jsem věrný původnímu cehu který znam od počátku i přes to že se nám častečně rozpadl a zbylo nás už jen par ale věrnych
 
Naposledy upraveno:
Hezký :) Rád bych jen zmínil, že to že je v cechu 80 hráčů ještě nutně neznamená, že každý z těch hráčů udělá tisíce bojů. Za opravdovou pomoc vidím ty hráče, kteří udělají alespoň 500 bojů za sezónu a těch je tak do 40-50 řekl bych. Jak u jakého cechu a jak kdy. Takže s tvrzením, že těch je 80, tak je to jiné... zas tak moc ne. Kdyby si měl 30-40 schopných hráčů, kteří to ubojují, tak by si mohl mluvit jinak. Pokud vás je 10, tak nejspíše nemáte v diamantu co dělat. Problém je, že do diamantu se už dostane každý.

Nicméně jeden příklad za všechny. V mém bývalém cechu, s kterým jsem tak nějak ještě ve spojení, přišlo pár (tady bych řekl že snad i doslova) hráčů, je jich teďkom kolem 30 a i bez dohod dokážou nádherně potrápit a dostat se na první sektory. Ano, neudrží to, ale minimálně o sobě dávají krásně vědět. Takže to, že jste slabý cech, může jen to, že k sobě vezmete kde koho, který se logne jednou za týden a pak se divte. Ono sehnat schopné lidi ani do top cechu není kdo ví jaký med, ne každý ti bude každý den bojovat, nebude zrovna v potřebnou hodinu a minutu na místě.

A je docela smutné označovat lidi, které hra baví a rádi do ní unikají ve svůj volný čas, fanatiky, no-lifery a podobným označením.
 

Klogg

Komentátor
Myslím, že v CB by byla nejsmyslnější metrika počet bojů za CB za cech. Když někdo bude točit bude "potrestaný", že půjde k topkám. Zbytek bude mít šanci na smysluplnějšího soupeře, který má podobný výkon a dokáže se zhruba stejně prát... LB se stropem 1tis, kterého se v podstatě nedá zbavit, pokud chcete hrát, je kravina!
 

Klogg

Komentátor
Nebo podle součtu skore všech hráčů v cechu. Samozřejmě, že je to mírně zavádějící, všichni nemusí být bojovníci, ale cech se tomu přizpůsobí. Jako dávat cech TOP1-3, kde polovina hráčů má skore přes 500M k cechu, kde první má 100M a druhý 20M je úlet!
 
Nahoru