Sněhová diskuze o Zimě 2022

Kterou variantu Čokoládovny si vyberete?

  • Čokoládovnu Ketebo, pro její obranný bonus a více bodů výzkumu

    Hlasy: 4 23,5%
  • Tedovu čokoládovnu, pro její útočný bonus a více zboží

    Hlasy: 11 64,7%
  • Nejsem si jistá/ý

    Hlasy: 2 11,8%

  • Celkový počet hlasujících
    17

NoVa

Moderátor

Člen týmu
foe_winter_logo_22.png

Tady se s námi můžete podělit o své názory a pocity k letošní zimní události. Těšíte se na otvírání dárků, nebo na unikátní zasněženou atmosféru města? V anketě v záhlaví vlákna můžete také vyjádřit hlasem kterou variantu hlavní budovy si vyberete k postavení. :)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Aktivním hraním spolu s odměnami z příhod nebo newsletteru v mailu by se měla s přehledem zvládnout naplno vylepšit i bez investice do hvězd navíc nebo nutnosti otevřít celý kalendář, tady bych se toho nebál že to nepůjde. :)
 
no prece za diamanty a nejlepe jeste koupit uz za penize horni radu cen:)
vzdyt je jasne,ze tenhle event je darek pro INNO ne pro nas...uz nekolikaty rok, jo Halloween a treba Bowl to je jine kafe
No to bude stale častěji co jsem se díval na bete tak timto směrem se chce INNO dal uchazet. Lidi malo platí a to vedlo v průběhu času k omezením npř studanky přaní puvodně byvali 2 zmenšeni a 2 studanky každy event pak to stahli na 1 a 1 pak jen 1 s toho a teď bude studanka možna vtomto eventu jestli to nezměni ješte od bety tedy 1 za 1 rok protože je to budova co dava dianty tak proč je lidem davat . Dalši takova věc je foe + vpodstate nenabizi vubec nic za relativně dost penez ale nebudes muset koukat na reklamy. Nebo pospedni trend ta 2 rada odmen začlo to za dia to ale pro INNO nebylp dpst vynosne tak to hodily primo za prachy
 

erza scarlet

Dopisovatel
Lidi málo platí. platí málo, protože Inno vymyslelo úžasnou věc jménem CB :D :D :D je to směšný. Kolikrát jsem tu psala, jak málo by stačilo udělat, aby se platby vrátily. Omezezit CB. Zrušit provázanost světů a tím dia farmy. 70% problémů vyřešeno. Místo toho si CB hladí jako hada obtočeného kolem krku, zatímco cvc bylo vyhnáno pryč jako čokl, protože... protože? dobrá otázka. Protože ho nehrajou lidi na mobilech? Noooo to jsou zrovna ti lidi, co stejně neplatí, protože mají dia všude naházeno jak kdyby to bylo listí na zemi na konci října.
 
No to bude stale častěji co jsem se díval na bete tak timto směrem se chce INNO dal uchazet. Lidi malo platí a to vedlo v průběhu času k omezením npř studanky přaní puvodně byvali 2 zmenšeni a 2 studanky každy event pak to stahli na 1 a 1 pak jen 1 s toho a teď bude studanka možna vtomto eventu jestli to nezměni ješte od bety tedy 1 za 1 rok protože je to budova co dava dianty tak proč je lidem davat . Dalši takova věc je foe + vpodstate nenabizi vubec nic za relativně dost penez ale nebudes muset koukat na reklamy. Nebo pospedni trend ta 2 rada odmen začlo to za dia to ale pro INNO nebylp dpst vynosne tak to hodily primo za prachy

to uz je potvrzeno na bete byla Studna, na live serverech nebude ..tam zase dali Vyrobce sani,ten nebyl na bete
 
Lidi málo platí. platí málo, protože Inno vymyslelo úžasnou věc jménem CB :D :D :D je to směšný. Kolikrát jsem tu psala, jak málo by stačilo udělat, aby se platby vrátily. Omezezit CB. Zrušit provázanost světů a tím dia farmy. 70% problémů vyřešeno. Místo toho si CB hladí jako hada obtočeného kolem krku, zatímco cvc bylo vyhnáno pryč jako čokl, protože... protože? dobrá otázka. Protože ho nehrajou lidi na mobilech? Noooo to jsou zrovna ti lidi, co stejně neplatí, protože mají dia všude naházeno jak kdyby to bylo listí na zemi na konci října.
jj ta provazanost svetu je dle me jejich nejvetsi chyba, hral jsem par her, kde bylo vice svetu, ale tohle tam neslo
asi necekali,ze lidi budou delat farmy,jinak nevim
 

erza scarlet

Dopisovatel
je to tak. Je ale zarážející, že to stále nechávají být. Znám pár lidí, co to tam sklízejí pravidelně a jejich město je pokryté studnami. Hromě já jich taky pár mám. Jen jsem se tam nelogla už asi rok :D prostě mě to nebaví. Tenhle problém je tady od počátku forge. Když byly 4 světy, asi to bylo jedno. Ted je jich dvojnásobek. A stále to nechávají být.
 
Ono kdyby prodavali expanze za prachy meli by mozna veči uspech. Protože z dlouhodobeho hlediska je misto jedina nedostatkova komodita.
Osobně se dostavam do stavu že uvažuju jestli jestě něco noveho stavět protože neni kde a nejvic trash budovy co mam jsou mentalně vrani hnizda a ty se mi zdaji dost uzitecne na vyhazov.
 

Kashttan

Nováček
Jsem zvědavý kolik mě budou stát obě budovy. Kalendář se pootvírat nedá. Získávání denních speciálů je pakárna. Zimní event je dobře vymyšlený. Budovy jsou hezké, celkem funkční. A spousta lidí pustí na Vánoce nějakou tu korunu. Výnosnost eventu oproti jiným je velká bída.
 
Jsem zvědavý kolik mě budou stát obě budovy. Kalendář se pootvírat nedá. Získávání denních speciálů je pakárna. Zimní event je dobře vymyšlený. Budovy jsou hezké, celkem funkční. A spousta lidí pustí na Vánoce nějakou tu korunu. Výnosnost eventu oproti jiným je velká bída.
Dost...musel bych se podivat na betu, tam to kalkulovali.

Oni na zacatku dali i dve vyberovky do Grand prize v pozdejsi fazi rozsviceni,ale pak asi usoudili,ze by to lidi moc nestalo ziskat druhou budovu.
V tu dobu hodne lidi uvazovalo,ze pujde i na live do dvou,ale po te zmene uz to tak super neni.

Pred tou zmenou jich mel jeden na mape tusim 32 ks, a rikal,ze ho to stalo 150 000 diamantu tusim. Ale v tehle oklestene verzi by to bylo
daleko vice.
 
Dřívto vychazelo myslim v každem eventu v pruměru na 10k dia časem to zvedli a šlo to tak na 20k dia pruměrně každy event. Tedy cena za postaveni 2 budovy
 
Celkově mám pocit, že tahle hra se snaží za každou cenu zvýhodnit hráče, co si stačili před pěti lety stačili na všech dostupných světech farmy, a nové hráče odradit.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Celkově mám pocit, že tahle hra se snaží za každou cenu zvýhodnit hráče, co si stačili před pěti lety stačili na všech dostupných světech farmy, a nové hráče odradit.
problém je, že nové funkce a výmysly nejsou ošetřené vůči horních 500 bláznů, co z toho profitují nejvíc. A rozdíly jsou tak ještě ještě větší. Zrušila bych odměny z cb, nebo je velice omezila. A zrušila bych provázanost světů. Vyřešeno. A že pár gigantů bude brečet a skončí se hrou? Tak at, stejně neplatí! Mají na účtu 150 000 diamantů, rozšíření na max a řvou, jak jsou eventy na nic. Vykopla bych je ze hry a nebo se s nima vůbec nebavila.
 
problém je, že nové funkce a výmysly nejsou ošetřené vůči horních 500 bláznů, co z toho profitují nejvíc. A rozdíly jsou tak ještě ještě větší. Zrušila bych odměny z cb, nebo je velice omezila. A zrušila bych provázanost světů. Vyřešeno. A že pár gigantů bude brečet a skončí se hrou? Tak at, stejně neplatí! Mají na účtu 150 000 diamantů, rozšíření na max a řvou, jak jsou eventy na nic. Vykopla bych je ze hry a nebo se s nima vůbec nebavila.
Myslim ze tohle neni uplně reseni
1.Kdyby padli odmeny s cb tak by mohli rovnou cb zrusit (protoze od toho us ie CVC boje mezi cehy bez odmen pro jednotlivce) takze cb by pak postradalo veskery smysl.
2. Na omezeni se momentalně usilovne pracuje na BETA serveru ale stale je to a asi jeste dlouho bude v fazi testu.
3 ohledne provazanosti serveru to by moc nepomohlo kdys si projdes hrace tak min 1/3 mozna i 1/2 sou farmari takze servery by zely prazdnotou. A vedlo by to max k slouceni serveru.

Ale neboj INNO si uvedomuje o diamantech jak je vytvorily a pomalinku je ze hry odstranuji a stava se znich bezne lepsi zbozi viz poslednich par aktualizaci a nasledne aktualizace ( cim dal vic veci je ke koupi jedine za realne prachy a odpadava postupne moznost za diamanty)
 

erza scarlet

Dopisovatel
Myslim ze tohle neni uplně reseni
1.Kdyby padli odmeny s cb tak by mohli rovnou cb zrusit (protoze od toho us ie CVC boje mezi cehy bez odmen pro jednotlivce) takze cb by pak postradalo veskery smysl.
2. Na omezeni se momentalně usilovne pracuje na BETA serveru ale stale je to a asi jeste dlouho bude v fazi testu.
3 ohledne provazanosti serveru to by moc nepomohlo kdys si projdes hrace tak min 1/3 mozna i 1/2 sou farmari takze servery by zely prazdnotou. A vedlo by to max k slouceni serveru.

Ale neboj INNO si uvedomuje o diamantech jak je vytvorily a pomalinku je ze hry odstranuji a stava se znich bezne lepsi zbozi viz poslednich par aktualizaci a nasledne aktualizace ( cim dal vic veci je ke koupi jedine za realne prachy a odpadava postupne moznost za diamanty)
Nechápu, jak jim může testování trvat tak dlouho. Osobně, já dělám v marketingu, obchodu a IT a můj manžel je herní vývojář. Takže máme dost zkušeností na to, abychom mohli říct, že to, co tu vidíme (viz dnešní bugy na cvc) je jenom neschopnost a lemplovství vývojářů.
Inno zvolilo naprosto špatný model a že jim světy zejí prázdnotou? Opět jejich problém. Zbvytečné otevírání nových světů, všechny jak přes kopírák. Na divokých kmenech mají alespon jednotlivé servery různé podmínky. Opět - už jsem to tu psala. kdybych v týhle hře neměla tolik hodin tak už to taky položím. A kdo ví. Až se mi narodí dítě, třeba účet odstavím a pár cechů na cirgardu si bouchne šáňo.
 
ja trosku nechapu, co maji z tech lidi teda,kdyz hraje nekdo na nekolika sevrech,kde ma jen farmy

mozna ted zavedli reklamy v mobilni verzi, ale tod vse..vzdyt ti hraci defakto nic neprinasi, kdyz nic neutrati
 

erza scarlet

Dopisovatel
ještě bych potřebovala vysvětlit smysluplnost úkolů: postav jednu kulturní budovu.
čili musím zbořit cesty a budovy protože je to velký jak kráva a pak to zase vše postavit zpátky.
celkově jsou tam mimořádně stupidní úkoly. Pořád to samé dokola.
 
Nahoru