Diskuze k soutěži "Příběh šlechtice"

  • Zakladatel vlákna Lord Termoplína
  • Vytvořeno

DeletedUser

Host
Vážení hráči, zde můžete debatovat o všem, co se týká soutěže "Příběh šlechtice".

Chystáte se zúčastnit? Už máte v hlavě plán, co zajímavého zachytíte screenshotem? Podělte se s námi o Vaše nápady, či poznatky.

S pozdravem Váš FoE tým
 

DeletedUser10331

Host
Nedaří se mi uložit můj příběh rytíře, můžete mě lépe navést, jak?
 

DeletedUser

Host
koukal jsem, že datum odevzdání příběhů je 22.12.2013. Tím, že už tenhle den byl, chápu, že to je nejspíš překlep. Zajímalo by mě tedy správné datum
 

DeletedUser

Host
No pod zadáním je ze včerejška doplněno, že je prodlouženo do 31.1.14 :) Jinak by bylo lepší kdyby upozornění na soutěže dávali do hry jako dneska, účast by byla jistě vyšší :)
 

DeletedUser

Host
Zdravím, pořád se mi nedaří vložit příběh rytíře, ani když založím nové téma, ani přes ten odkaz co je tady v diskuzi, může mě prosím někdo navést jak to mám udělat?
 

DeletedUser7292

Host
Ahoj. Mám stejný problém. Ale myslím, že je to jen mou neznalostí programu. Založila jsem nové téma. Do předmětu dala "Příběh šlechtice - Feiglovi". Ale nenašla jsem tlačítko k odeslání... Také prosím o radu. Pomohla by mi. :)
 

DeletedUser7292

Host
Tak už se mi to povedlo odeslat. Snad to mám dobře. Stačilo zmáčknout cedulku "nové téma". Kdyby tam bylo obyčejné poslat, bylo by to pro mě polopatičtější. :)
 

DeletedUser

Host
Děkuju za radu, snažila jsem se to poslat několikrát ale kliknout znovu na tlačítko nové téma mě fakt nenapadlo. To tlačítko odeslat tady fakt dost chybí. No konečně se zadařilo a je to tady taky. :)
 

DeletedUser5384

Host
Jak chápeš následující text?

• Vytvoř příběh rytíře, jak se dostal ke královskému dvoru, o délce 400-800 slov (počet můžete zkontrolovat pomocí Wordu, nebo zde).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Nebo na vhodnem miste pouzit misto mezer par tecek....pak se razem pocet slov snizi...;-)
 

DeletedUser7480

Host
Taky by mě to zajímalo, když si s tím tolik lidí dalo práci tak mi přijde dost smutný, že vedení s tím i mnoho dní po oficiálním datu vyhodnocení stále nic nedělá...
 
Nahoru