Diskuze k soutěži "Záchrana písemností"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser3

Host
Pěkná snaha, vzhledem k tomu že jsem svého času tyto chyby celkem aktivně hlásila do příslušného tématu na fóru (chyby - chybné překlady) a znechutilo mě že se stále vyskytovaly i ty již hlášené klidně i po půl roce po nahlášení, tak by mě zajímalo jestli výsledkem této soutěže (vedle rozdání cen) bude i oprava nahlášených chyb? Pokud ano tak za jak dlouho?

Poté co jsou překlady opraveny v systému, trvá jejich nahrání do hry jednu až dvě aktualizace.
 

Karol19097

Turista
Zeldi,to bych chápala,ale myslím, že dřív to tam nebylo, že v textu úkolu bylo prostě "ve měste" nebo "ve tvém městě" či něco na ten způsob ;)
 

DeletedUser

Host
Soutez super, ale jen pro ty, co maji spousty ukolu pred sebou. Me se uz dokola opakuji jen ty same. Utrat FB, ziskej mince, ziskej zasoby a proved 5x24 hodinovou vyrobu ...
 

Gorwor

Dopisovatel
Spíš mě zarazila ta doba trvání - neříkám, že by se nějakého toho 21.12. nemohla najít nějaké hooodně přehlédnutá chyba, nicméně se spíš bojím neustálého "znovuobjevování" chyb - ničemu to samozřejmě nevadí, jen s tím ale asi bude mít moderátor spoustu práce navíc, když není možné chyby tak nějak opravovat za pochodu...
 

DeletedUser9061

Host
Zdvojených reportů už bylo nahlášeno mnoho. A nejen zdvojených. Jeden jsme tu měli asi 7x. Celý moderátorský tým bude muset být velmi pozorný při kontorle, aby nedošlo k uznání 2 stejných reportů. Proto se výsledky nevyhlašují ob den. Mnoho zápisů, kontrol chvíli potrvá. :)
 

DeletedUser9061

Host
Ale s tímto jsme museli počítat. Soutěžící si nebudou pročítat všechny příspěvky v každém dni, aby se neopakovali.
 

DeletedUser6375

Host
Já to ze začátku zkoušel pročítat, ale během pár hodin jsem to stejně zapomněl, tak jsem toho nechal :D Fakt klobouk dolů před těma, kdo se tím prokousávají a bodují to... nechtěl bych ;)
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
chtěl bych nahlásit špatný počet bodů u Dragonbornu (a). Ve všech příspěvcích píši svůj cech. Mám 5 bodů, ale cech pouze 3.

Děkuji,
LT
 

DeletedUser9061

Host
Též zdravím,

za tuto situaci se omlouvám, vše bude během chvíle napraveno.
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

odměny budou rozdány zítra, ve čtvrtek 15.1.2015!
Děkujeme za pochopení





<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=43005">
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Zdravím vážení hráči,

odměny byly všem rozdány. Děkujeme za účast.

S pozdravem,
FoE tým

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=43009">
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru