Válka Combatant X ČSR

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11994
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Po pročtení vlákna jsem nic nosného a přínosného nevyčetl.. napadání urážení a výsměchy - to ano.. ty jsem tu našel.. Proto jsem to nazval ZOOkoutkem a na tom si trvám, i když pokud je toto jakože diskuse.. no - pokud to někoho uráží.. tak je to uhm.. ehm.. jeho problém ( návrh řešení vlákna byl v mém prvním postu). Radou moderátorky se samozřejmě budu řídit - toto vlákno budu - stejně jako i jiná vlákna - pozorovat z povzdálí a tohle je můj poslední příspěvek do něj ;-)
 

DeletedUser11994

Host
Hosanci asi nikdy nehrali zadnou jinou hru nez tuhle farmu :-D takovej travian pred 10 lety na vas :-D nevydrzeli byste ani 14 dni :-D + forum k tomu ;)

nicmene k tematu. na mape CVC nemam sebensi lagy.... nejede mi to teda uplne plynule ... obcasne seky nebo vypadky se najdou ale nejsou caste ...

Jinak co se tyce valky :) ja tady nepotrebuju vytahovat spinu nebo se s nekym hadat :-D ale prijde mi usmevny ze hraci csr tady nadale zijou v omylu ze valku vedou nebo vyhrali..... nas cech ma malo bodu protoze jsme se rozhodli csr znicit... CSR porusilo veskere dohody a najivne si myslelo ze budem bojovat jen na jedne mape a to je budoucnost..... na kazde mape po modernu jsme je dokazali skoro smazt z mapy..... protiuder? skoro zadny.... zbabele utoci prevazne na slabsi cechy... ;) hawk
 

DeletedUser11994

Host
Ptám se sám sebe proč se nas CSR boji a vylodili se na druhe strane mapy budoucnosti? :-D valka byla vyprovokovana z vasi strany.... proč nebojujete? :-D
 

DeletedUser11994

Host
cim skodim ? vedu si svuj topic :) svoji debatu :p Forum k teto hre patri , rad diskutuji :p Jinak ja jsem spis prinosem :-D a vis jak? nemam vubec lagy :-DDDD
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Napíšu ti to tedy podrobněji a umožním to tak pochopit i tobě. Každý kdo CVC chápe a malinko ví o čem to je pochopil, že válka mezi ČSR a cechem ve kterém se nacházíš k ničemu nevede a oba cechy na to doplácí. No a to že ty to tady oslavuješ jako velké vítězství, že za každým druhým slovem děláš smajlíky a vytahuješ se tu jak malé děcko. To je to škodění o kterém jsem psal. Ještě jedna rada na závěr. S tím že nemáš lagy i když drtivá většina ostatních hráčů má ze stabilitou hry problém se tu radši nechlub. Mohlo by to totiž vyvolat spekulace o tom jestli hraješ čistě.
 

DeletedUser11994

Host
Milý Lejbisi já to moc dobre chapu....to ze ty nechapes ironii vsech mych komentaru je vec druha. Napisu ti to podrobneji ve vsi vaznosti.

Proč jste nam valku tedy vyhlasovali, kdyz nedokazete bojovat do konce. Oslavuju viteztvi protoze v hlavni dobe jsme vas smazali a vy nemate ani koule se vratit zpatky radsi terorizujete mensi cechy ;)

Ano lagy nemam? Proč ani nevím :) možná ssd disk ale pochybuji ;)
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Milý Debazzi, pláčeš na špatném hrobě. Jelikož nejsem členem cechu ČSR, nemohl jsem ti vyhlásit válku atd. Jsem rád, že už jsi vyklidněný a oslavil jsi uplné zničení cechu proti kterému si bojoval. Snad víš který to byl :).
SSD diskem to není, mám ho také. Zřejmě si byl vylosován provozovatelem hry, aby alspoň někdo viděl jak by měla hra fungovat :).
Ps: bez té ironie je to lepší :).
 

DeletedUser13626

Host
Rád bych k této diskuzi připojil svůj komentář.
Tato válka nás připravila o několik území v budoucnu. Smůla je, že hra se po rozjetí bitvy, po přepočtu, tak šíleně seká, že se nedá hrát. Asi ne všem stejně, protože než mě to ukázalo, že jsem dal obléhačku bylo již po válce a území jsme měli včudu. Jelikož několik bojovníků hraje ze stejného připojení (jsme v báráku a jedeme přes jeden router), máme smůlu.
Jinak mi tato válka nevadí. Rád to sleduji a fandím ČSR. Nandejte jim to!!! ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru