Diskuze k soutěži na globálním chatu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno

DeletedUser2059

Host
Za situaci na Cirgardu se omlouváme, dochází bohužel k nemilým personálním fluktuacím co se týče SGCH, problém trvá od začátku tohoto roku a již existuje řešení, které se momentálně budeme snažit aplikovat.
 

DeletedUser12225

Host
Dík za odpověď. Další otázka, když minulý týden neproběhla soutěž na C, budeme mít nějakou náhradu, třeba 2 soutěže v dalším týdnu, nebo nic??
 

DeletedUser2059

Host
Soutěž bude označena jako zrušená, dle pravidel a norem soutěže. Do budoucna se plánuje vyrovnání, jedná se však momentálně o druhotný cíl.
 

DeletedUser12225

Host
Zdravím, Plánujete někdy v bližší době další šlechtický turnaj? Případně kdy?? Dík za odpověď :)
 

DeletedUser2059

Host
Zdravím, krom vyvrcholení dynastie nastanou oslavy stého týdne soutěže globálního chatu, který se již blíží. :)
 

Zelda

Člen
Koukám se na plánované časy uskutečnění vrcholové dynastie SGCH a vyzývám tímto organizátora k přehodnocení časů konání minimálně na Arvahallu a Cirgardu. Zaprvé v té době se dost lidí účastní CvC, zadruhé masové CvC zapřičiňuje často vyšší odezvu a nižší stabilitu hry.
 

Svatej

Legenda
Dotaz - soutěže v 99 týdnu byly zrušeny?
A teď k 100 výročí :))
1)Chápu to správně, že můžu získat odměnu na více světech, pokud ale dosáhnu maximálně 4 bodů celkově?
- a pokud ano, mohu teoreticky všechny odměny převést na jeden svět?
2) u darované odměny (plánek na VB) platí pravidlo "Nákres z jakékoliv herní epochy krom světa East-nagah, kde může hráč získat plánek pouze z té epochy, kteou již vyzkoumal." ?
 

DeletedUser2059

Host
Zdravím soutěže 99. týdne byly zrušeny.
Odměnu můžeš získat na více světech, ale pokud na některém získáš 4 už nikde jinde 4 získat nemůžeš.
Darovat můžeš jakoukoliv odměnu, jediné je omezené množství, závisející na epoše cílového hráče, takže plánek můžeš jakýkoliv.
Odměny si můžeš poslat na jeden svět.

Díky za postřeh.
 

Danielis001

Psavec
Já to moc nepochopil... Jestli jsem tu správně, tak se ptám: Ta soutěž na globálním chatu bude 1 týdně - jaký den? Já jsem z toho celý popletený, tak proto se ptám...
 

DeletedUser2059

Host
Danielsi, obyčejná soutěž je zpravidla každý týden na každém světě v kterýkoliv čas, většinou k večeru.

Pokud se ptáš na 100. týden jako speciální soutěž, tak tyto soutěže budou také tento týden, ale s tím rozdílem, že tyto speciální soutěže mají začít zpravidla mezi 19. a 21. hodinou.
 

DeletedUser2059

Host
Ne to nejde máme jen 5 světů, to znamená, že to nebude každý den. :)
 

Svatej

Legenda
Jsem natěšenej jak čmelák :)) kde se bude zveřejňovat konání soutěže? A jak dlouho dopředu? :)
 

DeletedUser2059

Host
Ještě nepamatuji, že by se soutěž konala v pondělí, konkrétní a přesný čas zveřejňovat nebudeme :)
 

Svatej

Legenda
Hele, u vás modrejch si člověk nemůže bejt ničím jistej. :D A to říkám proto, že mám tyhle soutěže rád. :D
Mě spíš zajímalo, jestli budete postovat "dnes bude soutěž na C" tady na fóru, nebo jen oznámením na chat ve hře. :)
 

DeletedUser12225

Host
Má cenu dnes ( 8.5. ) ještě čekat na soutěž na Cirgardu nebo zase nebude?

Jsem napsal sem a hned se modrej objevil :D:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
To víš, plno práce všude jinde, ale do konce týdne jsou soutěže zatím naštěstí stíhány. ;)
 

Svatej

Legenda
Mohu-li býti natolik drzý a optati se vás, vážených modrásků, kterého datumu se konalu 114 kolo soutěže na arvahallu?
Bo já si jsem ku... kupodivu celkem jistý že tento týden určitě NE.
:)
Předem dík za jistě vyčerpávající odpověď :D
 
Nahoru