Sraz FoE 2016

Sraz FoE 2016?


  • Celkový počet hlasujících
    20

DeletedUser13452

Host
Logo.Forge_Of_Empires.png
Vážení spoluhráči.
Připravujeme pro Vás sraz v RS Dopravák (Buchlovice, okr. Uherské Hradiště, ZL kraj) ve dnech 17. - 19.6.2016.

Celý sraz začne v pátek, kdy se účastníci sjedou na středisko, kde se bude vše odehrávat. V ceně bude večeře, nejspíš gulášek, aby se mohlo jíst "průběžně", protože nepředpokládám, že všichni dorazí na danou hodinu a každé jiné jídlo po chvíli ohřívání umře.. :)
Sobotní program FoE LIVE byl zrušen pro nedostatek zájemců (!).

V neděli bude samozřejmě snídaně a možnost vystřízlivět. Poté je rozjezd domů a nezbude než čekat, až se na internetu objeví usvědčující fotografie z celé akce.
Jídlo je tedy zajištěno, ještě pak přidáme nějaké možnosti na výběr (hlavně obědy a večeře) a podle většiny se rozhodne, co se bude jíst :)
Cena za celý víkend:
(2x nocleh, pátek = večeře, sobota = snídaně, oběd, večeře, neděle = snídaně)

900,- / osoba


Ubytování je turistického typu v pokojích (48 lůžek), případně v chatkách, pokud nás bude moc. Ubytování se psem je možné pouze v chatě, ne v budově.

Pokud by jste rádi tento sraz sponzorsky podpořili nebo máte možnost sponzorství zajistit, dejte mi vědět. Za vybrané sponzorské příspěvky se pořídí extra občerstvení a "palivo" pro účastníky :)

Facebook: https://www.facebook.com/groups/1721256804757007/
Závazná přihláška: http://www.dopravak.cz/foe-2016
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7592

Host
HENZIS maze prispevky dle sve libovule?
Vlastne co jineho cekat, ze...

Sraz zbugnute hry je skoda energie.
 

Henzis

Znalec
Ne nemaže je dle své libovůle, ale domníváš se že tvůj příspěvek je užitečný pro konání srazu? Já myslím že ne. Další takové budou smazány.
 

Svatej

Legenda
Traguar přeci jen vyjádřil svůj názor na sraz, nehledě jestli to k něčemu pomůže nebo ne.
Tohle je jediné fórum k diskuzi o tom srazu určené, takže taky jediné místo kde se k tomu může vyjádřit bez off topicu.
A já osobně nejpojedu, je to pro mě dost dálka.
 

DeletedUser13452

Host
Doplnil jsem do úvodního článku přesnější umístění :) Taková důležitá informace a já na to zapomenu :))
 

DeletedUser13452

Host
Zatím předběžně přihlášeno 15 lidí :) Hlaste se, bude kopec zábavy :)
 

DeletedUser13613

Host
Ahooj.:) Chci se zeptat. Příští rok se to bude konat na stejném místě? Protože já to mám 393 km daleko. :(
 
Nahoru