Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

Svatej

Legenda
Musím s tebou nesouhlasit. InnoGames wikii nespravuje, je to stránka kterou většinou dělají hráči a nebo lidi pověřeni týmem Forge of Empires.
Přesně jak píšeš. FoE wiki je čistě fan-made, nikdo z Innogames nebo dev. týmu FoE v ní nefiguruje...
ZKRK.png


Navíc, wiki je brána jako "neoficiální" zdroj informací a tedy se v soutěžích neuznává, pokud se informace z wiki rozchází s vnitřními "oficiálními" informacemi.
"Oficiální" zdroj může být třeba právě fórum, nebo developerský blog, či FoE facebook... cokoli co je vedeno či je na to dohlíženo zaměstnancem, nebo pověřenou osobou z innogames.;)
 

DeletedUser9061

Host
No, asi nemá cenu dál se bavit. Moderátor tu bude jednat jako profesionál tím stylem, že bude reagovat slovy "chytré příspěvky", místo toho, aby se chytil za nos a přislíbil, že bude příští zadání věcné a jednoznačné. Ale na arogantní přístup moderátorů zde už jsem si skoro zvykl - obzvláště po fiasku ve velikonoční soutěži.

Aseta1: Ano, jak správně uvádíš v mé správné citaci, Na wiki inno spolupracuje. Ne, ačkoliv je to bezpředmětné, slovo spolupracuje neznamená spravuje. Toto je i takto již napsané i na titulní stránce stránek.
Pokud tu argumentuješ neoficiálním zdrojem, a žádný jiný, než tvůj názor nemůže být správný ...
Stojím za tím, co jsem napsal v řešení daného kola - Hasdrubaal tam patří. Proč? To už jsem také zmínil.
 

Svatej

Legenda
Na wiki inno spolupracuje. Ne, ačkoliv je to bezpředmětné, slovo spolupracuje neznamená spravuje. Toto je i takto již napsané i na titulní stránce stránek.

Moc prosím, mohl by jsi sem, případně mě do pošty poslat screenshot toho, kde je na FoE wiki uvedeno že inno na wiki spolupracuje?
Možná že ti připadá že do tebe reju bezůvodně, ale fakt se tady oháníš nepodloženejma ublíženejma zvratkama. :))
 

DeletedUser13041

Host
Hlavně, že ty jsi oficiální zdroj... Já bych skoro řekl, že ty stránky jsou s tímhle v oficiálnosti asi tak nastejno. Mno osobě jsem původně čekal poklidnou debatu nad možností, že správných odpovědí může být víc a zamyšlením se...

Ale ono těch nesrovnalostí bude víc... Například v otázce 2. byl ve výčtu eventů "Příběh hrdiny", který byl ale nazván Innem "Memorial Event" tedy pamětní...
 

DeletedUser13041

Host
Které postavy ve hře Vám zadávají úkoly? (Mimo postav z eventů)

Tak ještě aby tam třeba příště v zadání stálo to tvý "v příběhové řadě"... To by hodně usnadnilo komunikaci

Co ten Memorial event? (Pamětní) - "příběh hrdiny"- uznává se, nebo ne?
 

DeletedUser13654

Host
No koukám, že je to všude na fóru stejné, vždy se najde někdo kdo vidí jen to špatné n a lidech kteří tuto hru spravují a myslí si, že oni by to asi uměli lépe.
Musím napsat, že z vlastní zkušenosti vím,že Inno žádné takové stránky nespravuje. To opravdu dělají buď sami hráči a nebo lidi kteří na to mají patřičná práva. Je to tak v každé hře. Například na Divokých kmenech je také Wiki a tu spravují moderátoři k tomu určení. Pak je tam stránka TW Stats a o ní se hráči domnívají že ji také spravují suportéři DK, ale není tomu tak. Je to sice doplněk této hry, ale někdy jsou tam údaje nepřesné a je to jen proto že ji spravuje úplně někdo jiný. Hlavní je vždy to co je tady napsáno interních pravidlech a návodech a na ostatní stránky se stejnou tématikou se proto nebere zřetel.
 

DeletedUser13488

Host
Nejde mi nahrát screenshot :( Píše mi to Vyskytla se chyba při nahrávání souboru jpg
 

DeletedUser7728

Host
ad.4.úkol - nikde jsem neviděl, že by bylo zakázané vytvořit city s 555*obyvateli v CityBuilderu a poslat link nebo screenshot. Nebyl čas, tak aspoň moudrou reakci před spaním ;-)
 

DeletedUser3817

Host
Trvalo mi asi 20 vteřin ten klášter najít...:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13041

Host
Ježiš, zase krásně jednoznačná otázka.... Od doby bronzové VČETNĚ, po dobu koloniální VČETNĚ?
 

DeletedUser

Host
Budou se dál zapisovat správné odpovědi na úkoly, nebo na to moderátor už kašle??
 

DeletedUser9061

Host
Ježiš, zase krásně jednoznačná otázka.... Od doby bronzové VČETNĚ, po dobu koloniální VČETNĚ?
Tak přemýšleli jsme nad tím, co dát do závorky, aby opět někdo neměl problémy. Ale toto mě opravdu nenapadlo :D To mi přišlo samozřejmostí. Ale ano, ... včetně obou.

Budou se dál zapisovat správné odpovědi na úkoly, nebo na to moderátor už kašle??
Ani moderátor tu nedokáže být pořád. Nebojte se, odpovědi budou. ;)
 
Nahoru