Diskuze k Prvnímu máji

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13617

Host
Jedna akce střídá druhou, dnes jste tam ještě měli obličej Jurije Gagarina, aby se nám to těmi akcemi nepřehltilo...Je nás tu dost rodičů, kteří žijí i pro něco jiného a FOE mají opravdu jako relaxaci. Nemám rád, když mne někdo furt do něčeho nutí, byť podprahově a zdánlivě nenuceně...Já si chci Vaši hru užívat, zatím...
 

Svatej

Legenda
Zden Ekh: Máš přece možnost ten event ignorovar a neplnit ho :)
Co se mě týče, alespoň jsou tu ty úkoly vyvážené. Navíc, u úkolu "výzkum" je nebo, což mě fakt pomohlo (a to myslím vážně). :)
A pár dia z náhodných odměn je také dobrých... :)
 

DeletedUser12225

Host
Event dobrej, jen ta odměna... ta budova mi na betě nepřišla nějak dobrá...
 

Ruda80

Dopisovatel
Zden Ekh: Máš přece možnost ten event ignorovar a neplnit ho :)
Co se mě týče, alespoň jsou tu ty úkoly vyvážené. Navíc, u úkolu "výzkum" je nebo, což mě fakt pomohlo (a to myslím vážně). :)
A pár dia z náhodných odměn je také dobrých... :)

Tak věřím že ten event nebude ignorovat nikdo ikdyby ho ze srdce nenáviděl. Přeci jenom jsou vesměs úkoly které se plní každodenně. Jak už jsem napsal na vyváženosti nevidím nic jiného než každodenní klik klik, chvíli počkat a zase klik klik. Těch pár día je opravdu pár, "nic" se za ně koupit nedá, max je to motivace pro jejich koupi.
 

Svatej

Legenda
Ruda80: Z gagarina jsem vymlátil 240 diamantů... :) bez utracení jediného.
Stačí hrát na všech světech najednou a brzo ti těch "pár" diamantů z náhodné odměny přeroste do použitelné částky, za kterou si můžeš koupit třeba plánek na VB...
 

DeletedUser11297

Host
Tak hrát na všech světech by mě asi zabilo, stačí mi ty mé dva. Co říct k eventu. No aspoň je tam nová budova. Kdyby ji však udělali jako dekoraci, byl bych raději, takhle ji do města nedám. Jinak s těmito "historickými" okénky u mě stejně už klesli tou horou nesmyslů, které vypustili s Gagarinem. Sotva dojedou jedno, vypustí hned další a ještě neopravené s kupou chyb. Na betě už je zase další, tentokrát zase nějaká blbost s tanečnicí. Jsem zvědav, kolik chyb se jim nakupí tam. Neuděláme nějakou tipovačku?
 

Ruda80

Dopisovatel
Tak eventy jako Gagarin atd, kdy je pouze jedna odměna na konci, není zrovna moc motivační na nákup diamantů. Jak už bylo řečeno, na všech světech je to hodně, ale "bohužel" se mězi těmi servery zádná věc přesouvat nedá. Plánek je fajn, když zrovna ten jeden konkrétní chybí.
Ta konečná budova jaký má staty?
 

DeletedUser7347

Host
Nevím no. Tyhle eventy mi příjdou "zbytečné" spíš nudné až na umření! Radši bych 4 velké eventy co za to stojí než 10000000000 malých co stojí za prd.Jinak co si budeme povídat kvalita velkých eventů jde taky do kopru (viz.Velikonoce) ostatně jako hra samotná. Myslím že po třech a kus roce hraní to mohu posoudit docela dobře.
 

DeletedUser13620

Host
Dost bych nesouhlasil s formulací inflace plánků a dia. Dia možná ale plánky spíše naopak poslední dobou zoufalost. Píšu o tom na jiném místě.
 

DeletedUser3817

Host
Nesouhlasit je samozřejmě tvoje právo. Ale zřejmě jsi nezažil začátky VB, kdy se průměr pohyboval někde kolem jednoho plánku na cca 90 Z/M a stavět VB nebylo téměř komu. Dneska mi padá průměrně na 30 Z/M, což je trojnásobek, a navíc mám velký výběr, kam můžu přispívat. Když k tomu přičtu ostatní možnosti zisku plánku (eventy, stavby...), vychází mi inflace.
 

DeletedUser9366

Host
Nesnáším úkoly "získej oblast bez boje" to je také úkol který by měl mít alternativu, ale budiž. Nicméně vyřiďte prosím vývojářům, že takové úkoly by neměli dávat 2 dny před koncem eventu. Ne každý má nasyslené suroviny pro koupi oblasti. Já naštěstí stihnu ty suroviny vyrobit, ale jen díky tomu, že mi chybí surovina k níž mám surový materiál. Ovšem ne každý je na tom v tomto ohledu stejně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru