Zkonkretizování automatických upozornění od supportu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Současný stav: V současnosti, pokud vás někdo nahlásí a (přesný interní postup neznám) administrátor to potvrdí, přijde vám automaticky zpráva ve znění něco jako

"Administrátor zjistil, že Vaše chování ve hře je nepřístojné nebo proti pravidlům hry. Jednejte prosím s ostatními hráči přátelsky."

Což je dost všeobecné, nicneříkající. Ani náhodou mi to neřekne kde konkrétně jsem udělal chybu - tudíž to nezabrání jejímu případnému opakování. Nedej bože, aby se administrátor třeba spletl, mi to nedává možnost se proti dané situaci aktivně bránit a argumentovat.

Nápad:
Pokud už je odsouhlaseno, aby mi takové upozornění či plácnutí přes prsty bylo odesláno, tak navrhuju, aby v něm vždy bylo uvedeno za jaký příspěvek, či jakou větu/výraz jsem kárán či trestán. zkrátka aby byl uveden konkrétní důvod.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru
: Zkusil jsem vyhledat pár klíčových slov - bez výsledku.
 

DeletedUser12887

Host
Ja třeba jednou něco podobného pres podporu řešil a na dotaz o co šlo jsem odpověď konkrétně dostal..☺
Nicméně pokud by se to psalo rovnou...proč ne ☺
Je to asi taky o komunikaci. Jediné co mi sděleno nebylo..kdo třeba konkrétně to tam hlásil..což chápu.
Zkolabovala mi baterie, ještě jsem chtěl připsat, že vůbec nejlepší je, když se vyjadřování omezí na slušné výrazy, někdy to holt neklapne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Taky se přimlouvám za to, aby bylo odůvodněno v čem je skutková podstata daného přestupku. Dá se potom vyhnout oné nepříjemnosti z opakováním chyby. Nicméně, nestálo by také za hřích mít možnost se obhájit, byť prostřednictvím soukromých zpráv. A když dojde náhodou k omylu, měl by tým FOE "chlapsky" zveřejnit omluvu, bo nepochybně i mistr tesař se někdy utne.
 

Henzisek

Znalec
Pokud je hráč nahlášen, je toto nahlášení zkontrolováno. Pokud je proti pravidlům, zvolí se druh postihu, varování, blokace do hry. Následně systém automaticky varuje hráče. Toto varování je dáno systémem a nelze do něj dopisovat text.

Nicméně zkusíme tento nápad poslat dál.
 

DeletedUser12887

Host
Pěkné sobotní odpoledne,
snad se na mě nikdo nebude zlobit, ale mám takovou připitomělou otázku a ta zní,
co znamená slovní obrat poslat dál a co to vlastně obnáší, jak daleko a kam ??
Ještě jsem chtěl dopsat, že pokud to nejde dost rychle přes internet, existuje i kurýrní služba, ještě přeci jen doplním, třeba až tak daleko, že například v Německu se někdo učí česky, aby mohl posuzovat co je a co není špatný výraz, jiný jazyk kromě češtiny a slovenštiny není podle pravidel na českém serveru přípustný.
Děkuji předem za odpověď a přeji krásný zbytek víkendu :)

Možná by celkově nebylo špatné..pokud už to tu někde náhodou psáno není..jako že asi je.
Popsat co taková práce admina nebo moderátora obnáší..kolik času to zabere a tak. Třeba by víc hráčů pochopilo o co jde.
To jen názor a něco jako křeslo pro hosta by bylo celkem zajímavé i posezení s týmem CZ pro širokou veřejnost hráčů CZ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Nevím jak daleko, či kam. :D Ale kdyby to splachovali do záchodu, napsal by HENZIS nejspíš něco ve smyslu "Poslal jsem to dolu." :D
Alespoň teda doufám. :rolleyes:

Souhlasím, bylo by fajne udělat nějaké okénko do práce administrátora nebo supportéra. (raději toho supportéra :D)
ovšem, obávám se že by to mohlo dopadnout více jako propaganda ve smyslu "takhle by jsme to měli dělat" a méně jako pravda ve smyslu "takhle to ve skutečnosti děláme my".;)

A to ani nemusí být schválně, o rozdílu ani nemusí vědět - viz nedávný kiks týmu s tím, že si dlooouhodobě vykládali jedno pravidlo jinak, než jak vykládáno být mělo. (což ostatně i přiznali.)
 

DeletedUser11317

Host
Co se týče nápadů, snažíme se každý měsíc vybrat ty nejzajímavější a ty pak dále posíláme do Německa. Jak nápady vybíráme? Bereme v potaz hlavně vaše komentáře a ohlasy, protože je tady samozřejmě důležitá vaše zpětná vazba a to, co byste ve hře rádi viděli, měli. Takové návrhy jsou pak v této sekci označeny slovem (PŘEDÁNO). Sami se tedy můžete podívat, co bylo posláno. Nicméně chci upozornit na to, že poslaný nápad v žádném případě nezaručuje jeho zavedení do hry. Ale jsme rádi za všechny vaše podněty a zpětnou vazbu a děkujeme za ně.
 

DeletedUser5384

Host
obávám se že by to mohlo dopadnout více jako propaganda ve smyslu "takhle by jsme to měli dělat" a méně jako pravda ve smyslu "takhle to ve skutečnosti děláme my".
Víš,jako někdo,kdo si to krátce vyzkoušel ti můžu říci jen tolik: Není rozdíl mezi tím,"jak to děláme" a "jak to máme dělat" Ten rozdíl se vždycky objeví až expost. Vem si příklad z reálu- nižší soud vynese verdikt,vyšší soud verdikt zruší. Nemusí ho zrušit pro věcný chyby,ale i proto,že si ten nižší soud vyložil zákon jinak,nikoli špatně. Ne nadarmo se říká, kolik právníků,tolik názorů. Tady to máš stejný,jen to nedělají nezbytně právníci.

Tak,a jsem OT,a zas jsem modům přidělal práci :)
 

Svatej

Legenda
OT:
bobbyc: Však taky píšu že to nemusí být záměrné či vědomé. O.-

BTW: to přirovnání s právníkama neberu, tady hráč žádného právníka nemá. Má akorát žalobce, soudce a případně kata v jedné osobě (což je ve většině západních zemí považováno za nelegální) Ale ano, má právo odvolat se k dalšímu soudci/žalobci/katovi. Tomu se říká pokrok...
 

DeletedUser5384

Host
já ale nepřirovnával rozhodování tady a u soudu, jen jsem ti na příkladu chtěl ukázat,že stejný přestupek může mít dva různé verdikty, záleží jen na úhlu pohledu. Ale budiž,srovnej to třeba s fotbalem :) Když to písknou tady blbě,strhne se tu na fóru diskuze jak řemen. Když to blbě pískne na hřišti,začni diskutovat a jdeš do sprch:D
Mimochodem,tušíš,kolik by musely stát dia,kdyby tu na to dohlíželi právníci? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru