Studánka přání - Drop

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
Ahoj. Posledni dobou mi zacali zase diamanty pres studanky chodit, pred tim jsem je nedostaval temer vubec, takze mi z toho plyne, ze se neco muselo zmenit. Jinak studanky mam primarne spise na surky a body, s dia jsem prestal pocitat po prvim mesici co jsem si poridil prvni a hned mi doslo jak to s nimy bude, na to nepotrebuji umet ani pocitat, staci trochu toho selskeho rozumu :)

Ps. Opravdu zajimava diskuze :D
 

DeletedUser5384

Host
Tohle je fakt zajímavý téma! Akorát že já mám na studánkách asi někde ucpaný trubky, nebo co. Za dobu co jsou, tak mi daly dia všeho všudy dvakrát. Takže u mně se jedná zřejmě o desetiny, či spíše setiny promile. Nebo že by to v INNO vypnuli úplně???
A v expedicích to mám podobně. V prvních kolech nějaké dia padly, ale v poslední době zase vypnuto.
Takže mám to určitě lepší než vy, mohu být klidně matematickým polobohem, či analfabetem, dia mi to nepřidá!
Nevím,jestli to máš lepší, nebo horší,ale vidím to tak,že jsi přesně ta oběť procentního vyjádření ;) Za tebe prostě choděj mě,naposled včera v půl devátý ráno. Ale nezoufej, Pokud sečtem tvoje a moje pokusy,dostanem se na to zmiňované jedno procento a možná i víc :D
 

Henzis

Znalec
Ještě je řeč o procentuálním vyjádření možnosti získaní konkretní odměny?
Jinak zavírám.
 

DeletedUser5384

Host
No,nevím,jestli je to o procentech,nebo o unaveným štěstí,ale od doby,kdy začala tato diskuze mi z mých 16 pramínků padlo 50 dia potřetí, naposledy před cca 15 minutami:) 80 výběrů asi není moc reprezentativní vzorek pro výpočet, ale jak říká klasik- nemusí pršet,stačí když kape :D
 

DeletedUser12887

Host
Já bych to jinak taky uzavrel..je to hra ne politická debata.
 

Ruda80

Dopisovatel
Nikdo nikomu, ani v téhle hře ani v jiné, nedá diamanty alespoň ne tolik aby sám nemusel ty diamanty do té hry dávat, asi je jasné všem proč.
Proto jsou nejspíš ty procenta nastavený tak aby se to nedělo.
PS: politická debata? v politice jde jenom a pouze o prachy ne? a tady je potažmo řeč o reálných penězích.
Navíc, přát si můžu modrý z nebe a ještě to neznamená že to dostanu.
 

Gorwor

Dopisovatel
Studna-taktika je jediný rozumný způsob, jak se může člověk, který se rozhodle diamanty nekupovat ze zásady, dostat ke všem za diamanty koupitelným rozšířením vesnice, aniž by předtím umřel stářím. To je můj názor. Ovšem zase ho to bude stát nějaký ten čas - každý den na výběr pár minut & během eventů o něco víc času na plnění úkolů.

Procenta přesně odpovídají tomu, že zde možnost tuto strategii hrát je - pokud by byla procenta vyšší, hrálo by tak mnohem víc hráčů, hra by se INNU nevyplatila, servery by se zavřely a všichni grafomani (včetně mé maličkosti) by museli jít hledat tabule pro své pindy někam jinam.

Tedy: vše je jak má být a autorovi prvního příspěvku poradím jedno: Pokud tě zajímá něco ze hry a není to dostatečně popsáno ve hře, je procentuální pravděpodobnost toho, že už to zajímalo i někoho před tebou a někde se to řešilo značně vysoká, téměř jistě se blížící stovce. Použij tedy napříště i jiné zdroje informací a nebudeš nešťastný :)
 

Ruda80

Dopisovatel
Navíc chtěl bych vědět o někom kdo to hraje tak dlouho že koupil pouze za herní dia rozšíření, když za jednu herní dobu jde koupit pouze 2x.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
ruda80: Dobrej nick... asi ruda z ostravy podle tvé schopnosti matematiky ne? :D
100k dia jenom za rozšíření? sice píšeš žes to plácnul, ale tohle je přeplácnutý jak kráva... celková cena všech prémiových rozšíření je 17200 dia.
Našetřit se to pomocí studní dá, ať už si myslíš cokoli. Celkem jich mám 28 a 350 dia měsíčně je pro mě průměrný zisk ze studní.

Dále, píšeš o zaručeném způsobu jménem frontenanc a rovnou že lvl 6 dává 80 dia. Jak prosímtě? Respektive, kolik byl základ? :D
Frontenanc sám ti dia nedá ani kdyby jsi si utrhnul hlavu a žongloval s ní. On jenom zvyšuje částku kterou dostaneš za splnění úkolu.
Tady nastává otázka jak často plníš úkol za diamanty - v průměru jak často? 3x-4x měsíčně?
Když 4x měsíčně splníš úkol za 60 dia, budu na tom pořád líp já s 28 studnama, než ty s fronte lvl 6.;)
 

DeletedUser12887

Host
Našetřit se to asi dá, ale snadnější cesta je nákupem to je jasný, jako zase nebýt hráčů, co ty diamanty kupujou asi by to šlo těžko hrát, samozřejmě, že je pěkné dostat je za odměnu, ale než se k tolika studánkám vůbec dá prokousat, taky to nějaký čas trvá.
Jinak myslet si může, každý co chce, ale nebylo by to zase tak zábavné, kdyby padaly pořád jen diamanty. Já mám kolikrát radost ze surek a FB, ty se hoděj taky, medaile též. To už jsem stejně psal.
Jinak tady to sice bylo o studánkách, ale když se procházejí aktivně expedice, kolikrát jich jde získat mnohem víc a pak když se to sečte, hodí to kolikrát slušnou porci, opět je to pak o aktivitě :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru