Sousedé

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Petr 1st.: V tom případě ale musíš mít stejně šílenej útok jako ten soused obranu. Uznávám že dobře zvolená taktika proti AI dělá hodně, ale ne zas tak moc :)
BTW: Já nejsem nakrknutej že bych za ně v eventech zbytečně utrácel.... vyřešil jsem to jednorázovou platbou. Takže v eventu jsem se o nic neochudil. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12151

Host
Ahoj,lorde to je jen takove popichnuti, ja treba jsem sel hru cestou nehromadeni obrany a rozhodl se dokonce nestavet a VB na obranu,ale to jen proto asi,ze me nikdo nijak vyrazne nenapadal a nenapada doted, jsem toho nazoru,ze dokud me hra bavi a chodim v cas sklidit tak je nepotrebuji, v den kdy me nebude zajimat dokoncena vyroba me uz asi ani nebude hra tolik bavit a nebude me trapit,ze me nekdo vyraboval :) misto,ktere jsem usetril nestavenim VB a ohnu,tedy vyrazneho poctu ohnu/par jich taky mam/ vyuzivam na jine,treba vyrobu surek pro cech. pokladnu :)
 

DeletedUser3817

Host
...me nikdo nijak vyrazne nenapadal a nenapada doted...

Obvykle jsem v sousedech do pátého místa, čili mám od napadání většinou pokoj. Odměna za aktivitu.
Jenže pak jsem byl měsíc asi dvanáctý, navíc v mimořádně agresivní bandě. Každý den kolem dvaceti útoků na já, většinou úspěšných.
Takže: Nikdy neříkej "nikdy".
 

DeletedUser12887

Host
To je fakt, tolik sousedů s tak silnou obranou se nenajde a u ostatních je nejlepší jim to vrátit :D
Akorát vážně šlo původně o ty velký rozdíly mezi dobama, tam prostě i když bych měl obranu nula a sousedy na cca. 77.-84. místě s raným středověkem v lepším případě a mám v sousedství takové, tak při vší dobré vůli, nikoho od 76. - na 1. pozici neporazí, pokud teda ti hráči mají obranu..
76. místo cca. 1,8 milionu bodů - zítřek, 77. pozice asi 7.600 bodů RS, 84. DŽ a necelých 3.000 bodů.
1. místo cca. 40. milionů, 2. cca 25 mil., tak proto jsem to psal, jasný je to každého věc, ale já teda zapotřebí ničit takové sousedy nemám, kor když je jich ještě 76 jiných :)
 

Svatej

Legenda
Ahoj,lorde to je jen takove popichnuti, ja treba jsem sel hru cestou nehromadeni obrany a rozhodl se dokonce nestavet a VB na obranu,ale to jen proto asi,ze me nikdo nijak vyrazne nenapadal a nenapada doted, jsem toho nazoru,ze dokud me hra bavi a chodim v cas sklidit tak je nepotrebuji, v den kdy me nebude zajimat dokoncena vyroba me uz asi ani nebude hra tolik bavit a nebude me trapit,ze me nekdo vyraboval :) misto,ktere jsem usetril nestavenim VB a ohnu,tedy vyrazneho poctu ohnu/par jich taky mam/ vyuzivam na jine,treba vyrobu surek pro cech. pokladnu :)
Zkrátka máme každý jinou herní strategii a jiné cíle. A tak je to nejlepší, protože kdybychom hráli všichni stejně, byla by to nuda. :)
 

DeletedUser13793

Host
Ahojky....
Mám dotaz,proč nemám ani jednoho souseda?Kasíno mám jen pro sebe :cool::D
 

DeletedUser3139

Host
Ahojky....
Mám dotaz,proč nemám ani jednoho souseda?Kasíno mám jen pro sebe :cool::D
To je docela divné. Pokud ti to vadí, tak se obrať na supportíky, protože to je podle mně chyba. Tohle bylo možné před několika lety, ale pak byla změna a mělo by jich být vždy kolem 80ti. U přátel bych to pochopil, ale u sousedů by to být nemělo.
 

DeletedUser13793

Host
Už jsem napsala,tak uvidíme dík :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Otázka zní jak se s jednotkou z koloniálu branit. proti Humrum s raketama z moderny ? nějaky napady ? nebo jen prostě ten co utočí je koko.
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    468 KB · Zobrazení: 15

DeletedUser3817

Host
Nijak. Ten, co útočí, chce body do věže a jako bonus něco ze tvé výroby. Body ti vadit nemusí, tvoje obranná armáda přežije bez ztráty kytičky. No a výrobu si načasuj tak, aby s vybral a on neměl co rabovat.
Ale to tu omíláme stále dokolečka...
 

DeletedUser3139

Host
Romane, Romane, zkus pochopit, že tohle je hra, ne reál. Už jsem to to psal hodně hráčům a stále je to málo. Útočit na sousedy je podle pravidel a tudíž úplně v pořádku. Tobě se nic nestane, tvoje army je nesmrtelná. Pokud tě vyrabují, tak to je zase v pořádku, protože vyrabování tvého města je zaviněno jen a pouze tvojí neschopností včas si vybrat výrobu. A tím, že tu pláčeš a rozvíjíš tvoje pseudo teorie, tak jen se dobrovolně připomínáš těm sousedům, kteří tě doposud nerabovali, aby se stavili, že nabízíš odměnu ve tvém městě. Dobře děláš, je na první pohled vidět, že strategické hry jsou tvoje silná stránka! :)
 

RomanS24

Člen
Vyrabování mojí neschopností bože co to hulíte. je jasny že mě vyrabuje někdo kdo ma rakety a ja jen mušketyra a granatníky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Nebudu dávat do hry realny prachy to mi příjde jako zbytečnost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Romane, tak už asi po sté a určitě ne naposledy, pro tebe a ostatní, co stále neumí, nebo nechtějí pochopit, že pokud jseš vyrabován, tak je to jen a jen tvoje chyba!
1. Je úplně jedno, jestli jseš v době železné a já třeba v ledovce. Když zaútočím, tak sice tvoji army pouze jako porazím. Ve skutečnosti se tvé army nic nestane, ale pokud mám ztráty já, tak ty jsou skutečné!
2. Pokud naběhnu do tvého města, tak v případě, že včas vybereš výrobu,
nemám co vyrabovat, takže mi zbudou pouze body za boj. Samozřejmě, pokud včas nevybereš, tak si ,,nahrabu". Z toho jasně vyplývá, že pokud se o své město staráš, tak žádné ztráty neutrpíš!
Takže nějak nechápu, proč bych měl já a další hulit, spíše to je o tom, že tobě stále ještě není jasné, jak hra funguje.
A to co ti napsal Lord, tak to samé jsem ti napsal i já, jen jinými slovy. Zkus si to znovu a i třeba několikrát, přečíst.
Jo a tvoje připomínka, že nechceš do hry dávat reálné peníze potvrzuje, že fakt nevíš, jak hra funguje. Proč bys musel do hry sypat prachy, když ti stačí včas vybrat výrobu a o nic nepřijdeš??? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru