Sčítání mincí a zásob

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13620
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13620

Host
Dobrý den,
Do nedávné doby se krásně po přejetí prstem nebo myší nad budovami ukázal celkový výdělek. Dnes se načítají po 1 či více naprosto chaoticky - takže nevím celkový výdělek. Co Vás vedlo k tomu fungující systém zrušit (" inovovat")?
Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser3817

Host
Evidentně další z řady INNOvací, která se nesetká s nadšeně bouřlivou reakcí.
Souhlasím, starší systém byl lepší.
 

DeletedUser2059

Host
Já též se osobně snažím sklízet co nejrychleji, abych viděl celkový výsledek, ale co se týče této změny je evidentně viditelné, že došlo k urychlení, po kterém touží všichni, především pak hráči, kterým se pak opět nelíbí zase celková pomalost hry.
 

DeletedUser12225

Host
Mně osobně přijde tato změna k ničemu, ať vybírám seberychleji, celkový výdělek nevidim a mám pocit že jak se to načítá postupně, je to pomalejší....
 

DeletedUser12151

Host
Nehlede na to, ze na aplikacich slo sklidit cele mesto a ted to nejde, moznost sklidit za 5 dia tam neni a ted to takto zmrsili :-( pokazde musim nekolikrat restartovat kvuli interni chybe, ze jsem sklidil vice nez 11 bodu. Fuj innovace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Já též se osobně snažím sklízet co nejrychleji, abych viděl celkový výsledek, ale co se týče této změny je evidentně viditelné, že došlo k urychlení, po kterém touží všichni, především pak hráči, kterým se pak opět nelíbí zase celková pomalost hry.

To není otázka rychlosti. Když provádím sklizeň jedním nepřerušovaným tahem, mělo by se to tak i načíst.
 

DeletedUser12151

Host
Proste to zase pohnojili. At si zkusi sklizet rucne 80 bodu a rozdelovat je na vymeny, behem te sklizne se to 3 x restartuje, protoze si dovolis sklidit vice jak 11 bodu. Meli by na sklizen povolit vice jak 11 bodu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru