Diskuze k aktualizaci 1.83

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Přátelé Forge,
další aktualizace přináší např. značnou změnu ohledně Tuláků. Zkoušeli jste novinky na betě? Podělte se s námi o vaše dojmy.
 

DeletedUser12151

Host
Co to ma tedy znamenat, ze pujde po tulacich jako posledni? Ze mi nejdriv sejme gun a pak tulaky?
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Nicméně tato změna má za vedlejší následky i změnu v chování umělé inteligence (vybírání cílů).
 

DeletedUser12684

Host
Takže když to shrnu, budou tuláci k ničemu. Pokud se totiž jednotka promění na třeba Rail Gun, nebude mít její schopnosti.
Tak to se fakt zase něco povedlo. :)
 

trojan1673

Veterán
Já to na betě nezkoušela, ale uvidíme jak to bude vypadat v praxi. Určitě nemají v úmyslu tuláka předělat na nepoužitelnou jednotku, protože to by bylo INNO samo proti sobě. Odezva na tuto změnu by byla hodně negativní.
 

zelvanator

Psavec
Jakou změnu cílů? Snad pořád půjde UI jako první po tulácích ne? Jen se mění pořadí, kdy bude na tahu tulák.
 

DeletedUser2298

Host
Což ve finále.. může celkem dost ztížit obtížnost některých už teď brutálních bojů.. obzvláště dvouvlnových... z levelu "obtížné na manuál" na "insane" či rovnou na "neudělatelné"
Každopádně vyčkejme až jak to bude skutečně fungovat a chovat se na mapě.. pokud ale INNO podělá boje takovým způsobem.. že tuláci budou na dvě věci či se zvýší jiným rozdělením pohybů třeba ztráty na těžké boje o 1/3 i víc.. tak by snad bylo lepší aby do ničeho nedrbali a holt přeměněný rail gun tulák první ranou neměl svoje spec. "rozstřelím cokoli" schopnosti..
 

DeletedUser12151

Host
Uz se mi zajida jak meni pravidla za pochodu. Kde jsou pravidla se kterymi jsem pocital kdyz jsem zacal hrat? najednou zmeni system bodovani a pritom stacilo zmenit bodovani VB, porad si hraji s procentuelni pravdepodobnosti ziskani planku a prales to meni minimalne, podle toho jak se jim hodi aby se vic prodavali planky za dia. O Cv snad ani nebudu mluvit, porad je vsechno meneno, pravidla a nastaveni hry by meli zustat nemenne a opravovat by se meli jen chyby.
 

Zelda

Člen
Tak jsem novou úpravu tuláků otestoval na expedici a upřímně řečeno, radši bych oželel první výstřel místo toho, jak to funguje teď. Z tuláků se pouze stal čistě terč pohlcující první poškození. Takticky se už víceméně nedají využít, přinejmenším v B/LB, kde naprostá většina oponentů má v prvním tahu dostřel přes celé bojiště a tím pádem je přetransformuje dřív, než se dají využít jinak.
 

DeletedUser4810

Host
tak tato novinka:
  • Tulák bude v bitvě na tahu nyní jako poslední. Tato změna také vyřeší problémy, které Tulák měl při proměně na Rail Gun (nyní proměněný tulák na Rail Gun např. neignoruje schopnosti jako neviditelnost či létání).
funguje přesně tak, jak tu padlo jako první !!!
systém/automat nejprve zlikviduje základní jednotku a pak teprve tuláky !!!! (zkoušel jsem to u ručně-na nic)
takže se ve složení jeden Gun + 7 Tuláků nedá bojovat !!! (jak tomu bylo dosud, že se v boji tuláci proměnili v základní jednotku)= tak tedy děkujeme za super novinku !!!

na mapě území se nedá v popisovaném složení vůbec bojovat = PROČ! PROČ § PROČ !!!! A O EXPEDICI ANI NEMLUVÍM

PROČ TO LIDEM NEZNECHUTIT ÚPLNĚ ŽE ?!!!

NA NOVÉ MAPĚ MAJÍ JEDNOTKY 20% BONUS, JÁ 110% A NEJSEM SCHOPEN BOJOVAT VE SLOŽENÍ ZÁKLADNÍ JEDNOTKA+7 TULÁKŮ, PROTOŽE ZÁKLADNÍ JEDNOTKA JDE Z KOLA JAKO PRVNÍ = PROČ ?!!! = TO MĚLO BÝT TO VYLEPŠENÍ ??!!!!!!!! - OPRAVDU DĚKUJEME !!!!!!


OD ZAVEDENÍ TÉTO NOVINKY A ZAPNUTÍ NOVÉ MAPY+EXPEDICE JSEM PŘIŠEL O TOLIK JEDNOTEK, JAKO NIKDY PŘED TÍM !!! = ALE TO BYL ASI ÚČEL ??!!! = LIDI NAŠTVAT ??!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Já vám teda nevím, ale pro mě se zatím nic moc nezměnilo. Při boji 1+7 stejně nechávám základní jednotku vzadu protože těchhle jednotek většinou moc nemám tak chci aby přežila :D Takže nebojuju na automat, ale takovej poloatomat kdy prostě musím udělat první klik já.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Já jsem zatím taky moc velkou změnu nepocítila. Na mapu území neberu tuláky už dlouho... tam šly vždycky první po jednotkách. V expedici mi normálně jdou nejdříve po tulácích až potom jdou po té "reálné" jednotce. Takže když jdu 1+7 tuláků tak se občas stane že do dalšího kola mi zůstanou jen tuláci :) ale tohle se mi stávalo už i předtím (ale myslím si že né tak často). Proto si beru 2 jednotky a 6 tuláků a jde to v pohodě :)
 

DeletedUser2298

Host
jak je zde zmíněno - vztekáš se Matesov zbytečně.. na mapě provincií už jdou po bojové jednotce jako první už dlouho ( a tím myslím měsíce)... a po tulácích až naposled.. Jako první jednotkou která je cílená je tulák využitelný jen na cechovní expedice a mlácení sousedů.. tj. tohle změna není..
 

DeletedUser5384

Host
Já nevím,v expedici používám tuláky jen na eliminaci následků prvního výstřelu, sic jsem dnes přišel ke kompu pozdě,ale prvních pár bojů mám,a kdybych nepřišel sem,nevšiml jsem si rozdílu.. Proběhly i boje 1+7 a naprosto v poho.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru