Sousedé

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7728

Host
Pravidelný průzkum EU - cca.99% umí číst, 70% pochopí text a z toho jen 15% i využije přečtené a pochopené poznatky!!! A vo tom to je ;-)
A to nezačal průzkum o rapidně postupující "digitální demenci" (new terminus technicus) - to pak bude čtení ;-)
Předcházející 2 věty by se dali zařadit asi skoro do každého fora a vysvětlují reakce některých "hráčů" ;-)
 

DeletedUser9906

Host
Willy2 máš pravdu, všichni tady pořád blábolí o obraně, vybírání výroby, nákupu za real peníze, jen pořád nechtějí pochopit, že člověk v době železné NEMÁ v sousedství s hráči s dobou ledovou co dělat. A to je ten problém, to je ta chyba, a to nechce nikdo opravit, tak jak je to běžné v eng verzi hry.
 

peepee77

Veterán
No promiň, ale to je jako bys napsal, že my nebo slovensko nesmí sousedit s německem :D a nebo že severní amarika by neměla být nad jižní :D
Aby hráč postupoval bylo by samozřejmě ideální kdyby se mu střídali okolo sousedi přibližně jeho doby, ale nevím proč by nemohl sousedit s někým o hodně výš, ten mu kolikrát pomůže jen proto, že může. Ne všichni automaticky rabují.
 

trojan1673

Veterán
Pokud se hráč z doby železné ocitne mezi silnějšími hráči, tak to nemusí být chyba :)
Stává se, že slabší hráč takzvaně zaplní mezeru která při přeřazování vznikne a to se týká tak 5% hráčů.
Proto si všimněte, že takový hráč mění sousedství skoro pravidelně. My velcí co hrajeme dlouho už se ze svého sousedství asi nedostaneme :)
Sousedství která jsou v pořádku (vyvážená) se už nemění, pouze sem tam k nim přibude nějaký menší hráč a pak zase odejde.
 

Svatej

Legenda
Tohle není jenom blábolteorie... Tohle je celé nové odvětví vědy.. blábologie :D

Nicméně, mě by zajímalo, proč jsem byl já vždy ve vyváženém sousedství? Zřejmě jde o chybu v matrixu. Autoři by se na můj případ měli podívat, zjistit co dělám špatně a rozšířit chybu na všechny hráče. :)
 

trojan1673

Veterán
O spojování sousedství jsem se hodně zajímala a vytvořila o něm návod. Přečetla jsem hodně originál materiálu, který jsme dostali z Německa. Také jsem uzavřená v sousedství kde jsou stejní hráči už ani nepamatuji jak dlouho. Asi bych ho moc neměnila, protože dříve mi to vyhovovalo sice více (byla jsem samosebou číslo jedna a bojovala se všemi sousedy, protože tam byla většina hráčů ze všech možných dob), ale to bylo právě to špatné pro mé sousedy. Já je mohla rabovat do bezvědomí a oni toho moc nenadělali :)
Dnes mám za sousedy stejně silné ba i silnější hráče a je to o dost vyrovnanější na boje. Jelikož to stojí už moc armády a času, tak je prostě neobcházím. Pokud bych měla to sousedství, které fungovalo dříve, zřejmě bych je obcházela :rolleyes:
 

DeletedUser13788

Host
Mohl by mi, prosím, někdo poradit? přesunul jsem se do nového sousedství. U starých sousedů mám nějaké body ve velkovepkách a nějaké velkolepky vyhlídnuté, ale zatím bez přidělených bodů. Koukal jsem, že k nim mám přístup i přes to, že už nejsme sousedé. Nevíte někdo, jak dlouho mi ten přístup zůstane?
 

DeletedUser2298

Host
Přístup na rozestavěné VB - tedy takové do kterých jsi ty vložil minimálně bod, ti zůstane než bude dostavěn aktuální level dané VB.. po skončení levelu už do takové VB souseda co se "odstěhoval" již přispívat nebudeš moci..
 

DeletedUser7728

Host
Willy2 máš pravdu, všichni tady pořád blábolí o obraně, vybírání výroby, nákupu za real peníze, jen pořád nechtějí pochopit, že člověk v době železné NEMÁ v sousedství s hráči s dobou ledovou co dělat. A to je ten problém, to je ta chyba, a to nechce nikdo opravit, tak jak je to běžné v eng verzi hry.
Ano, hráči BY MĚLI být přibližně na podobné úrovni, ale i ne! Pokud to považuješ za problém obrať se na CZ-support, pokud neuspěješ, tak na IG. Pokud nepochodíš, a hra Tě zaujala, ptej se cechovníků nebo hledej na CZ-FOE-foru na jiné možnosti (nejrychlejší je vybírat produkci rychle a pak vyhulit obranu do zajímavých % výšin, ale je víc možností). Nicméně pozitivum máš i z hráčů z vyšších ér - pokud MaZeš - padají plány; pokud investuješ FP - padají plány, FP a metále; můžeš získat sury z vyšších dob.. Nediv se tady píšícím zkušeným hráčům na reakce - pořád se to opakuje, jak tady tak na chatech (global/cech) a VĚTŠINOU je to z důvodů, že se někdo neptá, nepřečte, nemyslí! Je to jak v reálu - buď akceptuješ, co Ti život nadělí nebo se s tím popereš (nebo Tě zachrání stát / EU).
Alea iacta est! Požádej blížního svého! Líné pero - holé neštěstí ;-)
 

Svatej

Legenda
Tak jo, po roce a půl hraní konečně vidím jedno částečně nevyrovnané sousedství - do mého "vyrovnaného" sousedství (PMD - BUD) přibylo 5 hráčů doby železné. :D
Škoda že nemám celé sousedství ze železňáků, to bych si to užil víc :D:D
 

DeletedUser11297

Host
No ale konečně se něco začíná dít v tomto ohledu. Na betě už vydali zprávu, že budou zkoušet nový způsob slučování, který by měl zamezit spojení sousedství s vyčnívajícími hráči (věkově). Tedy už by se nemělo stát, že se v sousedství objeví hráč, který bude buď moc vysoko, nebo naopak nízko. No trvalo to jen asi 4 roky, než je to napadlo a pokud to opravdu vyjde, tak ...
 

DeletedUser12887

Host
Tak je to taky z popelnice ale na east nagach mít obranu 441 je buď dost nereálné nebo teda za reálné peníze asi to možné je
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru