Zakázané výrazy na chatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
Pravda, co je to pravda?Nevim o co jde ale někdo je z tvého pohledu udavac a z jeho pohledu třeba jen něco nahlasil co podle pravidel nahlásit musel(třeba zneuzivani bugu).To ze nekoho nařkneř spisovnym slovem neznamena ze ho tim neurazis. Ale jak pisu nevim o co jde.Celkove se mi to zda jako zbytecne vlakno v kterem se stejne nelze dobrat nejakeho rozumného konce.Kazdy musí citit sam co uz je za carou.
 

Svatej

Legenda
Kayro: Jde tu o hráče, který se cítil uražen a silně dotčen tím, že mu byly za multi-účty smazány všechny VB včetně alíka na velmi vysokém lvl.
Tento hráč se nakrknul takovým způsobem, že za mulťáctví nahlásil všechny své nepřátele ve hře (později byly očištěni) a to, i když věděl že nic takového nikdy neudělali. Prostě zneužil systém ke své osobní pomstě.

K tomu všemu se mě na chatu přiznal (mám screenshot přiznání)

Takže, pokud něčemu takovému nemůžu říkat udavačctví, jak bych tomu pak měl říkat? :D
 

DeletedUser7728

Host
ad.Crackenosch : "Pokud někomu vadí kontext, v němž byly tyto výrazy použity, nemá se odvolávat na konkrétní slova, ale na onen kontext."
Dovoluji si přispět s několika geografickými názvy Čechie - Kokotsko u Rokycan; Kokotán u Zlaté Koruny (jižní Čechy); Flusárna u Sokolova; Velprdy (Veltrusy); Sračkov (Malá Lípa); Kakánov u Sušic; Močovice u Čáslavi; Hovnov; Pičín u Příbrami; Pičulín (Suchý u Boskovic); Řitka (u Prahy); Šukačka (Šumava - Čachrov).

Ze zahraničí - Serekunda (Gambie); Kunda (Kongo i Estonsko; Fucking (Horní Rakousko)

Co jména lidí např. Manfred Kokot (DDR 4*100m) (a boží závěreční finiš v podání Karola Poláka na YouTube ;-)
 

DeletedUser5384

Host
A co je za čarou? Přijdu odpoledne domů,pustím si TV a hned se mi tam svěřuje nějaká odbarvená blondýna,že má problémy s vagínou a radí mi přípravek,který zaručeně pomůže. Pak nastoupí MuDr. Uzel a jeho suita čertic,které si ani na kolo nemohou sednout a radí mi zas jiný přípravek. O běžném vysílání a slovníku běžně používaném nemá ani smysl mluvit. To vše schválené Radou pro R+TV vysílání,kterou kontroluje vláda. Ale tady si budeme všichni hrát na Mirky Dušíny,to je ten,co v životě neřekl neslušné slovo. Fajn. 27 let po plyšáku super výsledek :(
 

DeletedUser

Host
Jen závidím to množství času, které musí lidé co posuzují kontexty, těmto kontextům věnovat. A pak ty kontexty řadit do správných kontextů aby náhodou nevypadli z kontextů.
_________________________________________________________________________
Někteří nebývají uráženi, jen jim je poněkud netaktně sdělena vlastní diagnóza.
 

DeletedUser2298

Host
Tady je ale zásadní "průšvih" v tom, že to berete jako právo psát si co chcete.. a jak chcete.. Což je ten střet - psát si co chcete a jak chcete nemůžete - jste totiž na soukromé platformě, kterou s laskavým dovolením majitele můžete využívat ( i když třeba někdo za úplatu) a majitel si tu stanovil pravidla... Není to váš list papíru, váš blog.. vaše cokoli kde si můžete napsat co chcete...
Analogie - berte to zde jako hospodu.. může tam přijít kdokoli.. může si objednat pivo.. nebo koňak - panák za pět set.. můžete se bavit o ženských.. o fotbale.. o autech.. ale hospodský (majitel) nesnáší dostihy a Ordinaci v růžové zahradě a a kždý kdo začne vykládat o Dicku Francisovi... Velké Pardubické.. jak sestřička čeká dítě s doktorem je holt chycen za flígr a vyveden..
Doufám že je to popsáno dostatečně srozumitelně - sice chcete asi ten seznam zakázaných témat ( dostihy.. Ordinace) ale on je celkem jasný - vulgarity.. urážení anapadání - viz. Pravidla hry

Btw. člověk co je sám zabanován za mulťáctví a následně začne práskat není žádný bonzák či udavač.. ale prachobyčejná lidská ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

zelvanator

Psavec
No tak tato analogie se mi moc nelíbí. Hospodský (majitel) je INNO, ti vytvořili pravidla, kde se píše, že se nemají psát vulgarity, urážet, vyhrožovat atd. Zatímco podpora jsou servírky nebo číšníci, kteří pro INNO dělaj, ale řídí se očividně dle svého výkladu pravidel. Kdyby se tedy číšníkovi nelíbila Ordinace v růžový zahradě a já se v hospodě o ní bavil, tak mu to může být buřt a kdyby mě chtěl vyhodit, tak bych si šel stěžovat majiteli. Nicméně tady kdybych psal přímo do Německa, tak mě budou pravděpodobně ignorovat. Podpora je nepostihnutelná a sebereflexe prakticky chybí, takže co s tím hráči můžou dělat?
 

DeletedUser3817

Host
...Ale tady si budeme všichni hrát na Mirky Dušíny...

Nic proti "MirkoDušínovectví" (FUJ, co jsem to stvořil ???:D), pokud vychází z přesvědčení daného jedince. Co mi skutečně vadí, je pseudomorálka a přetvářka VELKÝCH moralistů. Tím nemyslím FoE tým. Těm ani trochu nezávidím nutnost se tímto bahnem brodit a činit rozhodnutí, už z principu nepopulární, na základě jakýchsi nástinů pravidel, spíchnutých horkou jehlou. Myslím tím hráče, kteří situace a nejasností využívají k očerňování druhých. Když mě např. takový hráč v diskusi opakovaně nazve zlodějem (protože rabuji), já se ohradím - a on mě nahlásí. A pak se tetelí blahem. Pro takové slušný výraz nemám a dokonce si myslím, že ani neexistuje. Alespoň ne dostatečně výstižný.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj vsem,velmi zajimava diskuze, rozhodne me fascinuje, ze dostal zelva ban za takove vyjadreni,kdyz jsem nahlasil hrace/cku za nabidku strkani casti rukou do nejmenovaneho otvoru a ban nedostal/a tak me dost udivuje,ze zelva dostal ban za tohle :D ale co nadelate, team FOE jsou jenom lidi a ty muzou delat chyby :)
 

DeletedUser5384

Host
Petře,u toho bych se rád zastavil:D
Šlo o to,abys zastrčil svou část ruky do jeho/jejího otvoru,nebo do svého? V prvém případě nevím,proč jsi to hlásil a proč sis raděj nevyžádal osobní kontakt, v druhém chápu,to je na ohlášení :) Nicméně opět konstatuji,a to bez ohledu na to,jak moc je FoE fórum soukromá platforma a bez ohledu na můj bezvýznamný názor,že být důslednější než oficiální média je boj s větrnými mlýny ;) Nikoho se tím nepodaří vychovat, třeba i díky tomu,že z oficiální výtky se vlastně nedozví,co napsal nevhodně či vulgárně...
 

Gorwor

Dopisovatel
Z hlediska vyššího principu mravního je celá tahle šaškárna s vynucovanou slušností pěkná blbina. Zatím jsem dostal hezkých pár "warnů" abych se choval slušně, ale BAN jsem dostal jenom tehdy, když jsem začal do jednoho toho "warnu" šťourat a zjišťovat, za co že vlastně je. Jaký má vlastně celá tahle akce proti sprosťákům výsledný efekt vůbec neumím odhadnout - nebo spíš nechci, jelikož to zejména musí stát spoustu naprosto zbytečně promarněného času - ať už na straně potrestaných, ale hlavně na straně "kontrolujících".

O tom, kolikrát se místo "navštívit" lidé ukliknou na "nahlásit" ani nebudu mluvit - a pokud se zase nepletu, pak musí někdo kontrolovat co nahlášený psal v daný okamžil a nějakou dobu před tím... Možná by pomohlo přidat nějakou potvrzující hlášku typu "Opravdu chceš nahlásit hráče XYZ? Ano/Ne"
 

zelvanator

Psavec
Kdyby ta pseudomorálka platila pro všechny, tak proč ne... bohužel je tu veden dvojí metr a hrají tu hráči bez potrestání, kteří porušili nejen morálku (ta je u supportů nastavená asi úplně jinak), ale i pravidla. Když člověk napíše na support, tak se doví, že se na to teda podívaj, ale výsledek neznámý :))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru