zpětná vazba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10983
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10983

Host
měl bych návrh ,vytvořit zpětnou vazbu při přijímání nabídek,už několikrát se mi stalo že sem z dobré vůle přijal nabídku a dotyčný člen to popřel a já nemohl předložit důkaz,když bude zpětná vazba objeví přijetí nabídky mě i dotyčnému hráči a po dohadech mohu doložit scren.
 

peepee77

Veterán
Já s návrhem plně souhlasím a nevidím potřebu jakékoliv další instituce. Záznam by sloužil čistě k potřebě daného hráče krery by s ním naložil dle vlastního uvážení. U kakychkoliv obchodů které povolí systém není třeba asistence supportu.
Hodit by se to mohlo hlavně ve chvíli kdy dlouhodibe dva hráči mění body za surky a někdo by jednoho hráče označil za podpůrnej účet...
 
Naprostý souhlas..., když může být u přijatého obchodu text "přijal tvoji nabídku" může stejně tak být uveden text "přijal jsi nabídku" nebo něco podobného. Určitě by to ani nijak moc nezatěžovalo Historii událostí, když jsou data starší 6-7 dnů mazána. Jen se divím, že to tvůrce hry už dávno nenapadlo, že když se jedná o obchodování měla by být vždy zobrazena historie ze všech provedených výměn, ne jen jednostranné výměny.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru