Diskuze k 2. části Ledové budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Přátelé,
těšíte se na novou část Ledové budoucnosti, která přináší především možnost pořádání výprav za polárních kruh s cílem získat mocné promethium? Jaká bude vaše taktika v těžbě? A co nové budovy? Využijete je? Podělte se s námi o vaše názory, zajímají nás!
 

Svatej

Legenda
Hmmm moje první reakce na betě byla asi nějak jako: Hurrráááá, přístav bude konečně k něčemu!:rolleyes:
Pak jsem to cca 10 minut studoval a dostavila se reakce číslo 2: K...urník! Vždyť to promethium je prakticky k ničemu!:mad:

:D
Ale další část mapy mě jako vždy potěší :)
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,takhze budeme tezit neco co nebudeme potrebovat? :D a budou uz konecne k necemu ty hromady surovin LB ve skladu cechu? :) a jeste jedna technicka, musi byt ten pristav napojeny na cestu?
 

DeletedUser6503

Host
Zdravím soudruhy z německa.
Co kdyby jste raději vyřešili problém nového zboží v pokladně cechu?Nechápu proč všechny cechy cechy musí otevírat 2 a 3 lvl. expedic zbožím z budoucnosti,když je spousta...hodně... hráčů v době ledové.To nikoho nenapadá myšlenka změnit to?
 

DeletedUser2298

Host
Možná se pletu a jen neumím číst ale v oznámení je tato věta: K vyvíjení komplikovaných technologií už nestačí běžně známé zdroje.
Z toho mi plyne ( Betu jsem neviděl) že na výzkumy které nás čekají budeme Promethium potřebovat.. takže asi tak zbytečné nebude.. ba naopak.. bude zřejmě opruz ho rozumnou rychlostí nahrabat dostatek a měnit mezi hráči nepůjde - každý na svém písečku..
 

DeletedUser2059

Host
Judasi, na to, že jsi to nikdy neviděl máš mimořádnou schopnost intuice.
Promethium teď bude chvíli důležité, pak zase nebude a pak zase bude ...
 

DeletedUser12151

Host
Zdravím soudruhy z německa.
Co kdyby jste raději vyřešili problém nového zboží v pokladně cechu?Nechápu proč všechny cechy cechy musí otevírat 2 a 3 lvl. expedic zbožím z budoucnosti,když je spousta...hodně... hráčů v době ledové.To nikoho nenapadá myšlenka změnit to?

S tim naprosto souhlasim, nechapu, ze zbozi je k nicemu a vubec nikoho to netankuje a jeste by se meli zamyslet a vratit zpet pravidla v CV, protoze tim je totalne zazdili, driv meli CV akcni charakter, ted je to zmrsenina. Jen kvuli par ufnukankum, kterym vadilo, ze jim nekdo bral policka,ale ze tak bojuji cele cechy nikoho nezajima.
 

DeletedUser9928

Host
Prakticky do dnešního dne jsem se zcela nezorientoval v tom, co je pro hru důležitější. Zda jednotlivec nebo cech. Jsou tu totiž jak je vidět jedinci, kteří sami hrají lépe než celé cechy a plně jim to vyhovuje, protože být v cechu jim mnoho nepřináší, spíš je to brzdí. Bohužel hra občas bezúčelně v podstatě nutí být v cechu a odevzdávat část své produkce a moc nevrací. A podle prvních náznaků se mi zdá, že nyní najednou zase nebude nezbytné v cechu být pro samu hru. Nebo to bude pro něco dobré, být v cechu, kromě nějaké tzv. podpory cechu?
 

DeletedUser12151

Host
Ja tedy nevim, jsem v cechu, ktery ma 6 bodu denne z radnice, vyrazne urychluje rekrutace armady, sleva vystavby uz tak zajimava pro me neni, ale potesi, nehlede na pomoc s lesenim pri vystavbe VB a dokonceni patra VB, kdyz jsem byl na jednom svete mimo cech s temito bonusy tak jsem to citelne pocitil, uz jen tim, ze jsem nemel kazde rano pripravenou produkci alkatrazu a hlavnef jsem mel problem a bylo o dost slozitejsi sehnat suroviny na vymenu, nevim v jakem jsi cechu, ale jestli myslis, ze cech je k nicemu tak jsi ve spatnem cechu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
Z toho placení expedice zbožím B za členy, co jsou v LB, rozhodně nadšeni nejsme (a příliš nechápeme smysl tohoto řešení), ale nic s tím nenaděláme.
 

DeletedUser8015

Host
Mě by spíš zajímalo, koho nalodíte. Pokud jste už o tom uvažovali...
Asi zkusím pro první vyplutí tuto kombinaci a uvidím:
inženýr, námořník, navigátor, blbý je, že by se docela šiknul i skladník...
...a teď babo raď...
 

DeletedUser2059

Host
Využití surovin z ledové budoucnosti pro cech bude určitě možné. Věřím, že se ho dočkáme v další části epochy.
FoE je mimojiné také výborné pro to, že si můžete vybrat svou vlastní strategii postupu. Hra může být hratelná s cechem i bez cechu a o to jde. Každý si může vybrat.

Budovateli, ano s tím bych též potřeboval poradit.
 

Svatej

Legenda
Thomas: Takové sliby že v další části určitě přijde využití pro cechovní zboží ledovky čtu už od prvního dne ledovky. Ke tvé cti musím přiznat že od administrace na betě. Tak prosím nic neslibuj, pokud to nemůžeš zaručit. O.-

Co se kombinace týče... mno určitě kombinaci bonusů na zdraví lodě, těžbu a skladovací kapacitu lodě. Rychlost mi přijde zbytečný zvyšovat. Ale samozřejmě závisí, co dostanete na výběr.
 
Naposledy upraveno:

Arthoris

Odborník
No, ta kombinace bude důležitá (pro ty, kdo nemá plné sklady zboží z ledovky), protože co jsem viděl jedno video, tak borec zaplatil cestu za 100 zboží (z ledovky), a získal 45 promethia. Ale to promethium se dá získat i na mapě, a do toho výzkumu ho zase tolik třeba nebude. Takže si ho budete dělat do zásoby.
 

DeletedUser7629

Host
Za mě asi budu chvíli těžit max. a opotřebení opravím, půjdu na těžbu a sklady, obětuji rychlost a opotřebení. Nevíte v kolik to zítra začne? Jsem v cizině a rád bych dal už ráno v 7-8h, neví někdo v kolik to začne?

A jeste dotaz, bude mozne pristav (treba plny o navratu) vyrabovat? Diky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zelda

Člen
Doufám, že to spustí až po expedici. Ale většina updatů se obyčejně spouští mezi 11. a 12. hodinou...
 

DeletedUser2059

Host
Thomas: Takové sliby že v další části určitě přijde využití pro cechovní zboží ledovky čtu už od prvního dne ledovky. Ke tvé cti musím přiznat že od administrace na betě. Tak prosím nic neslibuj, pokud to nemůžeš zaručit. O.-

Využití surovin z ledové budoucnosti pro cech bude určitě možné. Věřím, že se ho dočkáme v další části epochy.

Já jsem žádné sliby nevydal a ani jsem nic podobného neříkal kdykoliv dříve, takže od mé maličkosti jsi číst nic takového nemohl.
Nejsem od administrace na betě (nevím co jsi četl), ale jsem Thomas Jir a za čtyři roky vím, kdy mohu ostatním říct: "Teď se začíná připravovat tohle a tamto," a ke své skromné cti mohu říci, že často mývám pravdu, viz. má předpověď o principu přístavu
Já samozřejmě nic nezaručuji, to každý, kdo čte mé příspěvky, ví.
Opakuji - nic neslibujji, pouze věřím v to, že to bude uskutečněné tak, jak jsem to popsal.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru