Promethium

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10983

Host
Ahoj lidi
Už mám hotový výzkum a stále jezdím s lodí pro onu vzácnou surovinu v domění že jí bude potřeba v budoucnu,ale nejsem si jist jestli se mi tato surovina načítá...zatím sem nezjistil kde by se mohl objevit celkový stav její zásoby.
Má cenu stále vypravovat loˇnebo ne?
 

DeletedUser2059

Host
Celkový stav zásob je k nalezení v radnici.
Dle mého názoru bude promethium v budoucnu určitě ještě nadále rozvinuté :)
 

Svatej

Legenda
Thomasi, nevím jak ty, ale já v radnici stav promethea nevidím. Jediné kde to jde zjistit je výzkum...
6smG.png
 

DeletedUser12151

Host
tak kdyz nejsi v ledovce tak nemuzes tezit promethium a nepotrebujes vecet kolik promethia mas, protoze nemuzes mit prece zadne ne? :D
edit: uz mi to doslo lorde, ty mas proethium z mapy a nevidis kolik,jedine pres vyzkum, kolik takovych hracu jako ty ma hotovou mapu a promethium? takze je asi zbytecne chtit ho mit ve skladu, kdyz ho stejne k nicemu nepotrebujes a nemuzes ho obchodovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Je to přesně jak píšeš. :D
A ano, k ničemu mi není.
Ovšem otázka zní, k čemu je prometheum hráčům s ukončeným výzkumem? Taky k ničemu ale oni ho v radnici vidí! A to mi přijde hrooozně nespravedlivé! :D
 

DeletedUser9628

Host
Výzkum už mám nějakou dobu ukončený, ale stejně dál sbírám prometheum - uvidí se, co přinese další update :)
 

DeletedUser11297

Host
To máme stejné, zatím lehce pod 900 promethia. :) Očekávám další využití ve výzkumu, odemčení čtvrtého průzkumníka a třeba i na další VB.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru