Diskuze k Halloweenu 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

MenestheusCZ

Turista
Zdravím,
technický dotaz. 11 úkol se týká výrobků z dílen nebo skladů? Mám v tom trochu guláš páč jsem měl něco rozdělaného a naskákalo mi tam splněno 3/6 pak mi to uznalo výrobek z lovecké chýše ale zase ne od kováře a teď už nevim co do toho ještě mam dělat abych se nezasek ve výrobě na dva dny. Co tam vše patří?
 

DeletedUser13827

Host
Tento úkol se týká pouze kladívek neboli zásob :)

no to nevím bere to i
Zdravím,
technický dotaz. 11 úkol se týká výrobků z dílen nebo skladů? Mám v tom trochu guláš páč jsem měl něco rozdělaného a naskákalo mi tam splněno 3/6 pak mi to uznalo výrobek z lovecké chýše ale zase ne od kováře a teď už nevim co do toho ještě mam dělat abych se nezasek ve výrobě na dva dny. Co tam vše patří?

mám v tom tak y guláš bere to i obydné domy i krčmu ale školu třeba ne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Myslím, že píšeš o úplně jiném úkolu. Podle toho, jak píšeš obytný dům a krčma, tak máš asi za úkol postavit od každého typu stavby jednu budovu. Úkol, na který reaguješ, je již vysvětlen výše od Arthorise.
 

DeletedUser8215

Host
Mám prosbu, úkol č.21 chce něco vybořit, ale já kromě prémiových budov nic ve městě nemám ani hřbitov nevlastním ... netuší někdo jak tento úkol udělat? díky
 

DeletedUser13417

Host
Ahoj úkol č.21 eliminuj pro nabytí prostoru tomu nějak nerozumím
 

DeletedUser11297

Host
Pravděpodobně to je druhá varianta úkolu s prodejem hřbitova. Zkuste prodat nějakou budovu ve městě. Bohužel, pokud nevidím přesné zadání, tak jinak nemůžu pomoci.
 

DeletedUser350

Host
Jen doplním, že nwní nutné doject výzkumovou větev (dobu/věk) do konce jen musíš vyzkoumat jakoukoli technologii.
Docela zásadní informace. Proč no není ve hře? Místo na to je!
Zrovna jsem si říkal že do konce mi zbývají 4 výzkumy ale kolega kterej teď začal novej věk by to nemohl stihnout.
 

DeletedUser11297

Host
No myslím, že je jasné, že hra po tobě nebude chtít vyzkoumat celý věk. To už bys mohl mít ve hře popsanou každou kravinu. A právě jak píšeš, kdyby někdo zrovna začal novou dobu, neměl by ani teoretickou šanci něco takového splnit. Navíc, po dojetí jedné technologie bys stejně zjistil, že hra po tobě chce právě pouze to.
 

DeletedUser13827

Host
už jsem na to přišel musí postavit cesta,kasárny,dúm prostě zkaždé sekce jedno ukol11

Tento úkol se týká pouze kladívek neboli zásob :)

pokud jde o ukol11 tak toje špatně

- Příspěvky #59 a #60 sloučeny. carameels -
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru