Vyhodnocení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno

DeletedUser2059

Host
Vážení hráči, právě došlo k sečtení všech bodů a ustanovení pořadí všech soutěžících. Výsledkem je pořadí výherců.
Zároveň si Vás dovolujeme upozornit na dvě bonusové kategorie v této soutěži, které budou probíhat samostatně již v roce 2017.

Veselé svátky Váš FoE tým


Odměny:
1. místo - 600 diamantů, 100 hvězd - 72 bodů - Lord Org - Arvahall
2. místo - 400 diamantů, 90 hvězd - 59,75 bodů - Lucieen - East-Nagach
3. místo - 250 diamantů, 80 hvězd - 59,5 bodů - diviska9 - Dinegu
4. místo - 70 hvězd- 52 bodů - WinJet - Cirgard
5. místo - 60 hvězd - 50,25 bodů - boxerka - Arvahall
6. místo - 50 hvězd - 49,5 bodů - sabinabetty - East- Nagach
7. místo - 40 hvězd - 43,5 bodů - Toro toro - Dinegu
8. místo - 30 hvězd - 35,75 bodů - Mauro (Vidma) - Brisgard

9. místo - 34 bodů - Jabloňové
10. místo - 32 bodů - axuram1
11. místo - 21 bodů - Alliens26
12. místo - 18 bodů - Knedlikobecný
13. místo - 11 bodů - Budik77
14. místo - 10 bodů - Kritix
15. místo - 6 bodů - Dan77, MikeTT96, nethermy
16. místo - 6 bodů - Dan77, MikeTT96, nethermy
17. místo - 6 bodů - Dan77, MikeTT96, nethermy
18. místo - ? bodů - Froberg

Prosím výherce, aby zapsali zde v tomto tématu, na který svět chtějí připsat své vánoční hvězdy jako odměnu.

Vzhledem k někde velice malým rozdílům ve výsledném pořadí a velkému množství kategorií je možné požádat zde v tomto tématu o zveřejnění bodování hráče v jednotlivých kategirií. Zde se pak v nejbližší době objeví tabulka s rozpočítanými body hráče. V případě zjištěných nesrovnalostí, jako je chyba ve výpočtu nebo jiné poznámky, se lze odvolat do 30. 12. 2016 včetně. Zaroveň upozorňujeme, že výsledné pořadí určuje FoE tým.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
na East

Jinak taky děkuji za skvělou soutěž. Byla zajímavá s různorodýma úkolama, pěkně vymyšlená. Povedla se Vám ;)
 

DeletedUser11297

Host
Cirgard

No doufám, že tabulka se objeví co nejdříve, protože u spousty kategorií ještě nejsou body dopsány, takže není co kontrolovat.
Ještě bych se chtěl optat, zda plánujete vložit obrázek s označenými obyvateli města z jedné soutěžní kategorie. Protože ať hledám, jak hledám, vidím jich jen 18. :)
A pokud bych měl vypíchnout něco, co se mi moc nelíbilo, tak jednoznačně kategorie s pohoštěním. Jednoznačně si myslím, že u této kategorie měl být stanoven limit na recepty, body apod. Protože to, co z té kategorie udělal Org se mi opravdu nelíbí. Teď vynechávám fakt, že já jsem se na danou kategorii vyprdl (přesto krásných 0,5 bodu :)), ale určitě si ostatní soutěžící zasloužili za vložené recepty nějaké vyrovnanější ohodnocení a ne že přijde jeden člověk, který vysype 17 receptů, za všechny dostane body a nakonec i celou soutěž jen díky tomu vyhraje. To podle mě není dobře postavené. O mé umístění mi v tomto případě vůbec nejde, dia nepotřebuji a hvězdy už také asi moc k čemu nebudou, jen jsem se chtěl o tomto bodu zmínit.
 

DeletedUser2059

Host
Maximální počet bodů pro kategorii s pohoštěním je 20 bodů. Pouze množství receptů bylo neomezené. Lord Org splnil všechny kategorie na výbornou. Pouze u 3. a poslední kategorii nebyl mezi nejlepšími. Obrázek obyvatel přikládám.
Všechny kategorie byly již obodovány.
2efre3p.jpg
 

DeletedUser11297

Host
Ale to tam bylo připsané až teď, nebo jsem byl slepý? :) No s tím obrázkem jsi mě moc nepotěšil, protože tyto všechny jsem tam v určitou chvíli viděl a mám pocit, že i kroužkoval. Což znamená jediné, že jsem to špatně sečetl. :(:D
Jinak mě nejvíce rozsekali odpovědi v kategorii "něco na probuzení". :D Myslel jsem, že to trkne více lidí, že je to sudoku. Jsem si obrázky jednotek převedl na čísla a doluštil na papíře, docela pohodové, býval jsem zvyklý na horší, ale to už je nějakou dobu zpátky. Akorát u tohoto šla odpověď zjistil bez vyplnění jakéhokoli jiného čísla (jednotky), což ale neubírá na zábavnosti. :)

Takže soutěž hodnotím kladně, jediný bod, který se mi nelíbil, byl specifikován, takže o diamanty jsem se připravil pouze svojí leností. :)

Edit: Co jsem to teď tak narychlo projel, tak jsem měl mít asi o bod víc, ale to nic neřeší, takže to je fuk. :)
 

DeletedUser3670

Host
Děkuji za výhru. Připsat prosím na Brisgard Mauro.
Poprvé a naposled:))
 

DeletedUser13489

Host
Výhru prosím na Arvahall.
Soutěž podle mě celkem dost povedená a zábavná. Já bych svojí asi jedinou výtku směřoval na pozvánku, resp. k příjímání pozvání ostatními hráči, protože to není o schopnostech a dovednostech soutěžícího, ale jen o tom, kolik má ve svém okruhu hráčů registrovaných na fóru (sice nic složitého, ale přece jen překážka, kterou nemá hráč tak úplně ve své moci).
No a nemůžu si odpustit ještě poznámku k receptům ;), jak jsem zmínil i ve své odpovědi, tahle část byla myslím trochu nejasně zadaná. Ale úplně stejně tolik, jako já (a klidně i víc, i já jich pár, které jsem měl připravené, nenapsal, prostě děravá hlava, a taky nejsem žádný velký kreativec :)), jich mohl napsal kdokoli jiný, stačilo si projet výrobny, když už na ně byl v zadání odkaz, a věnovat tomu nějaký čas. Narozdíl od pozvánek byla ale tahle část přesně o tom, že každý ovlivňuje svůj výsledek sám, sám se rozhodne, kolik tomu věnuje času a úsilí. Takže přesně to, o čem podle mě soutěžení je.
A ještě mě napadá, že pro příště by mohly být u podobných soutěží jednotlivé odpovědi skryty, jestli to je tedy technicky možné, když se nejedná o jen "odpovědi", ale nová témata.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mě se zase soutěž Pozvání přátel líbila nejvíce :) Šlo o sociální interakci, která je v této hře celkem důležitá... každý mohl vylézt třeba na chat a tam najít několik lidí, oslovit svůj cech a přátele atd.
 

DeletedUser13965

Host
svět Dinegu
Soutěž byla moc zajímavá, jsem tu nový a moc mě bavila, dík.
 

DeletedUser4702

Host
Moc díky za soutěž, super rozptýlení :) Hlavně hledání lidiček na cestách skoro lupou a vytváření pozvánky mě moc bavilo :) Gratuluji všem výhercům a odměnu prosím připsat na East Nagach, díky :)
 
Nahoru