Diskuze k aktualizaci 1.95

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10263

Host
  • Co se týče přehledu, to se mi líbí. Od úspěchů jsem čekal víc a hlavně, že budou zpětně za celou dobu hraní, takhle to je... no nvm :-/ a taky, že bude víc statistik, některé by mě docela zajímaly, ale to třeba ještě přijde.
 

DeletedUser8847

Host
Ty úspěchy mne fakt hodně pobavily - sebrat pár mincí, zásob, vyhrát nebo prohrát (??) 25 bitev, nasbírat nějaké medaile atd.? Nevím pro koho zrovna tohle může být úspěchem ve hře - čekal bych něco třeba ve smyslu postavení všech VS, dosáhnutí XY bodů, vybudování X-tého levelu VS, poskočení žebříčkem, vybojování čtvrtého levelu expedice apod. Ale tak nějak se mi poslední dobou trochu zdá, že asi hraji nějakou jinou hru : (
 

Svatej

Legenda
Tak, 2 hodiny od vydání "úspěchů" mám splněno všechny stavební. Tolik k jejich výpovědní hodnotě. :)
JFHh.png

Jediné 2 ze zatím vydaných úspěchů, který nejde splnit rychle je ten na dosáhnutí herní doby a na zisk medailí... :))
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13611

Host
LordFrunDor nejúspěšnější ze všech! Mě celkem překáží, když něco buduju a najednou mi tam vyskočí překrývací stránka s ikonou bez popisku... Nevím je to takové divné, navíc přesně jak ukazuješ, stačí postavit věci ze základní doby a máš to hned splněné... je to prostě k ničemu. Akorát to zpomalí načítání sousedů, jelikož to ty tři ikony nahoře samozřejmě pro každého načítá.
 

DeletedUser12151

Host
kdyby to ruzove prase slo alespon vypnout,ale jak tu rikam uz dlouhodode, dulezite zalezitosti ve hre nici k nelibosti hracu/nerfnuti amrad a budov/ a hraji si s píp co jsou uplne k nicemu,nema to zadnou pridanou hodnotu,jen je zase hra o neco pomalejsi :( opravdu to inno vede bohuzel od 10 k 5, CVC by se meli opravit a obnovit u hracu tymoveho ducha, ne napul solo zalezitost CE
 

traktorista

Odborník
Já bych to lagování při načítání armády v expedicích rozhodně nenazval jemným. Navíc to padá jak listí na podzim, Flash crashed. Takovéhle vylepšení si fakt strčte za klobouk.
 

RomanS24

Člen
Já bych to lagování při načítání armády v expedicích rozhodně nenazval jemným. Navíc to padá jak listí na podzim, Flash crashed. Takovéhle vylepšení si fakt strčte za klobouk.
no nevěděl sem jak napsat že to stojí za dámské přirození :D tak sem napsal jemné :D ale ono spíš i celkově načítaní pohyb po městě a vše.
osobně si myslím žee by měli udělat aplikaci na hru a dat jí do windows store
 

Svatej

Legenda
Me treba fascinuje ze se to nekdo snazi cilene plnit.To si jako postavil dvacet chýší jen aby si mel splneno postaveni dvaceti obytnych budov?K cemu je to dobre,ani na chleba se to neda namazat :) se musis hodne nudit.
250 domků (chýší) :p
A nebýt fóra, tak to nedělám. Když jsem si ae taddy přečetl názor, že něco takového tu chybělo, tak jsem se rozhodl ukázat, jakou výpovědní hodnotu ty achievmenty mají. :)
 

DeletedUser12151

Host
250 domků (chýší) :p
A nebýt fóra, tak to nedělám. Když jsem si ae taddy přečetl názor, že něco takového tu chybělo, tak jsem se rozhodl ukázat, jakou výpovědní hodnotu ty achievmenty mají. :)
A co ti to prineslo? Za to dostanes porter ruzoveho vepre nebo svine nebo co je? :D snad neplanuji zrusit zebricek a budeme se hodnotit podle poctu ziskanych vepru, nejak mi unika smysl, no vazne proc to tam je?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Protoze to ma dneska skoro kazda hra ale vetsinou to byva vyzva ziskat nejaky ten achievement,tady ve FoE je to prave jen pro to ze to ma dnes kazda hra :)
 

nethermy

Komentátor
myslim si, ze ty dekorace by mely byt aspon na urovni premiovek, ale ted jsou uz na nic
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13788

Host
Vážení hráči,

máme pro vás další novinky, změny a vylepšení, na které se můžete těšit v nové aktualizaci 1.95. Několik změn proběhlo v oblasti Cechovních expedic a novinky naopak můžete pocítit v přehledu bonusů. Pokud vás zajímá více informací, přejděte do oznámení.

Budeme se těšit na vaše reakce a postřehy k této aktualizaci.
S těmi novými dekoracemi jste to opět přehnali. Nadhodnocené sice byly, proto jsem je začal stavět místo soch příšery. Ale teď jsou zas podhodnocené, tak zas musely pryč a místo nich opět sochy příšery =(
 

Ruda80

Dopisovatel
Navíc sochu příšery mám zušlechtěnou taky automatem, takže tvrzení že předměty z expedice mají přednost a budou upřednostňovaný moc neobstojí.
 

Zelda

Člen
Chci se zeptat, jestli je tu ještě někdo další, kdo se od chvíle updatu potýká s problémem načítání expedice. Víceméně se pro mě staly nehratelné, protože:

a) načítání expediční mapy trvá dlouho (i přes 30 vteřin) a často se zasekne = nutný reset hry a to i opakovaně
b) v případě, že se dostanu do bitvy se tato často zasekne (buď při načítání, nebo uprostřed boje) a při resetu hry se nedá dostat zpět (pouze zvolit útočiště = vzdát boj)

Používám tu Mozillu, ale minimálně jeden další člen cechu má problém podobného ražení i na Chrome...
 

Joule

Turista
Kvízová otázka: kde se teď dozvím, kolik mám promethia?
seznam zboží v radnici - zrušeno
tržiště - tady nikdy nebylo, když s ním nelze obchodovat
výzkum - všechny výzkumy, které ho požadovaly, už mám hotové (a zpětně už mi hodnotu mám/potřebuji neukáží)
vyjednávání v expedicích - promethium nově není potřeba

Já vím, že na konci výzkumu už mě množství vlastněného promethia vlastně nemusí zajímat, ale co kdybych to chtěl vědět? Správná odpověď: musím se dostat do IV. úrovně expedice a vyjednávat. To je jediný zbývající způsob :D

EDIT: No tak teda není, no :D
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru