Plánování města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11319
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11319

Host
Je někdo kohu baví plánovat města ?

Našel jsem pěkný simulator http://foemanager.com ,ale nemam moc napadů jak nejlepe poskladat město...
Pokud by měl někdo chuť a čas tak bych byl rád za pomoc...
 

DeletedUser13041

Host
Nějak nechápu, na co plánovač, když se budovy daj přemísťovat, dokonce vyměňovat a teď i ukládat do inventáře. :D
 

DeletedUser14282

Host
Kdyby si to každej stavěl normálně od začátku tak má o polovinu méně starostí. Já se poslední dobou setkávám s dotazy od nováčků a podle rozházených budov hned poznám, že nemá zkušenosti tak se jim snažim poradit jak nejlíp do začátku jako třeba srovnat si domečky. Pak nepotřebuje plánovač :D :D
 

DeletedUser11319

Host
No planovac potrebujes pokud se rozhodujes na plose 12x32 neco postavit a abys mel co nejvetsi vyrobu zasob,penez atd...

Stejne tak radnici nekdo dava do kraje nekdo doprostred atd... Idealni mesto malo cest ,zadne volne misto..
 

Svatej

Legenda
Mno já plánovač oceňuju čím dál více. :D Respektive, čím větší plocha města, tím více ho využiju.
Jen škoda že skončil plánovač forgestats, foemanager mi moc nevyhovuje...
 
Já plánovač používám stále :) Třeba teď, když jsem šel do nové doby tak si připravit město na nové výrobny a 2x2 cesty :)
Normálně by mi to zabralo celý den to vymyslet :) Takhle jsem to měl za chvíli sfouknuté a mám díky tomu tak 90% efektivnost využití místa :)
Spíš mě udivují lidé co plánovač nepoužívají :) A diví se, že mají neefektivní město :)
 

DeletedUser

Host
je to skvela vecicka v tom ze si mozes navrhnut efektivne mesto, este lepsie je to ale v tom ze vidis ci mas dostatok obyvatelov, spokojnosti a dokonca to pocita aj bonusy VB kde si mozes nastavit lvl
 

DeletedUser14051

Host
Přeji všem pěkné ráno. Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou někdo z Vás neví, jak si mám stáhnout město - Dinegu, když mi to po zadání jména hráče Májenka, vyhodí město hráče Majenka1 a to není moje :(. Neví někdo co s tím? Stažení z jiných světů je ok :). Je tedy pravda, že Dinegu jsem zakládala o dost později, ale to by asi neměl být problém ne? Vím, že to jde naházet všechno ručně, ale jde mi teď hlavně o to, jestli se dá nějak jinak dostat k mému městu :). Díky všem za rady a pomoc.
 

Svatej

Legenda
Kayro, tak ale srandu si z ní dělat nemusíš ne? ;) Plánovač není dílem nikoho z inna, jak by jí asi na podpoře s tímhle mohli pomoct?:rolleyes:
Májenka: Zkoušel jsem to a opravdu nevidím způsob jak to město kopírovat...o_O Těžko říct kde je chyba.
 
Já to zkoušel její město načíst a to různými způsoby. Ať už s diakritikou nebo bez. Vynechávání písmen a podobné kejle obsahující a zkoušení zástupných znaků a nic nepomohlo.
Napadá mě ještě zkusit změnit název města na nějaký bůhví jaký jestli to udělá update do databáze a pak se to pokusit načíst. Ale fakt nevím už kouzlím z vody.

A myslím, že napsat na podporu inna fakt nepomůže. Jedine sehnat podporu nebo fórum zabývající se foe-planerem. asi hlavně to fórum.
 

DeletedUser14051

Host
Ahojky, díky za rady. Našla jsem nějaký forum v AJ, které se tím snad zabývá, tak uvidím, co mi kdo odpoví (a jestli vůbec), popřípadě jestli tu chybu opraví :).
 

DeletedUser14051

Host
Ahoj, tak mi odpověděli níže uvedené:
I am afraid this cannot be fixed at the moment. Currently, the city planner will import the first search result. Sometimes it happens that the first result is not your city.

No opravit to hned nejde, jelikož ten program vybírá první město, na které narazí při načítání v seznamu - i když jde o hráče s podobným jménem. Prý se to někdy může stát. Tedy alespoň tak chápu odpověď. Ještě jsem se ptala, jestli je šance, že se to opraví někdy v budoucnu, ale na to už mi nikdo neodpověděl :(. Tolik pro info :). Mějte pěkný den! :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru