Observatoř Výběr zboží

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
Jistě každý z nás má Observatoř a je v nějakém cechu kde je nutné dávat určitý počet surovin tydně.
Ale někdy vcechu chybí to co nikdo momentálně díky jiné vyšší době nemá. tak mě napadá že by observatoř při vyběru mohla nabídnout z jaké doby chci zboží do pokladnice dát.
samozřejmě by šli doby jen z vaší dolu.

Hledal jsem na foru Ano ale nenašel asi špatně hledám.
 

RomanS24

Člen
No řešilo se to no... tady třeba:
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/suroviny-do-cechovní-pokladny-z-vb.8764/
Je to stále otevřené téma. Nicméně tvůj nápad se týká jen observatoře, kdežto vlákno výše se týká všech cechovních VB.
Já osobně bycch to uvítal.
aha dík za info :D možna sem tam taky psal :D akorat sem špatně tedka hledal.
samozřejmě bych to dal na všechny Cech VB. ale napsal sem obserku protože ta je nejčastejší
 

DeletedUser2237

Host
to by pak nekdo nemusel mit nic protoze by spolehal na to ze to tam nekdo nasype a to hlavne nekdo kdo ma tyto vb na vysoke urovni jak by k tomu prisel ten co ma velkolepku a zabira mu misto a nekdo se poveze.
 

Svatej

Legenda
-matesking-: Dovolím si s tebou nesouhlasit. Hráči s vysokými lvl těchto budov se většinou seskupují ve velkých ceších. A ty mají různé mechanismy jak se zbavovat povalečů. (dle zaměření cechu jsou to různé povinnosti a jejich kontrola)
 

DeletedUser12887

Host
základ bych viděl v tom, že observatoř není schopná vůbec pokrýt dnešní potřeby cechu, zejména vzhledem k CE, kdy prostě dá jen zlomek surovin potřebných k otevírání dalších úrovní expedic za hráče, tohle byla užitečná budova v době, kdy začínaly CvC (cech vs. cech) a to už je celkem dávno

pochopitelně z pohledu hráče/ů z nejvyšší éry, ale počet surovin, které observatoř produkuje je pořád stejná pro všechny, tzn. nižší než je potřeba pro otevírání dalších úrovní CE

co se CvC týče dodává bonus podpory kasáren cechu, což v dnešní klidné době není už tolik potřeba, troufám si tvrdit, že už skoro nikdo ani nezná vzorec, nicméně se dá využít i v menším cechu při několika hráčích s levelem 10 na to, aby cech měl podporu 75% bonus na velitelství při boji proti sice většímu cechu, ale bez možnosti mít bonus vyšší
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Dovolím si nesouhlasit, obserka na lvl 10 zvládne během několika výběrů v pohodě pokrýt náklad na expe daného hráče.
(Cena je rozdílná, od 14ks železné po 36 oceánky a 6 ledovky)
Takže, cenu za 2 úroveň si nezaplatí nikdo - platí se zbožím předchozím, ale 3 a 4 úroveň splatí hráč v oceánu s obserkou (8sur/výběr) za 5 výběrů. Čili snadno jak facka.;)
 

DeletedUser5384

Host
obserka na lvl 10 zvládne během několika výběrů v pohodě pokrýt náklad na expe daného hráče

LFD- dovolím si nesouhlasit s Tebou :) Mám na jednom světě cech sám pro sebe, Obs 9, a stavěl jsem ji právě pro potřeby CE. Bohužel dává sur jiné,než potřebuju k odemčení. takže za mne vyhozený FP i prostor.
 

DeletedUser5384

Host
peepee: oukej,ale to je jiná pohádka:) Nápad zněl:"tak mě napadá že by observatoř při vyběru mohla nabídnout z jaké doby chci zboží do pokladnice dát."
LFD v první větě psal:"obserka na lvl 10 zvládne během několika výběrů v pohodě pokrýt náklad na expe daného hráče." Bez ohledu na to,jaký level chci odemknout prostě tato věta není pravdivá :)
 

DeletedUser12887

Host
http://prntscr.com/fciu3o 4. úroveň za jednoho hráče

jinak v pohodě při denním výběru pouze observatoře a pouze hraní CE to 7x 6 = 42 při levelu 10 na jednoho hráče nejspíš stačí bohatě stačí

pak nechápu, proč to někoho překvapuje
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru