Prometheum rabovani

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Snazil jsem se napad hledat na foru:
ANO
Možná by se nebylo spatne zavést rabování přístavů s promethiem a orichalkem.
Třeba by to taky zatraktivnilo hru.
Potřeba by k tomu bylo vyhrát třeba 5 bitev.
Jde o to, ze surovina je potřeba pro vyjednávání v CE, ale jiným způsobem než těžbou nejde získat, tak by se rozšířila možnost zisku, zároveň hráč, který by ji chtěl ziskat by musel o ni bojovat, takze by to neměl zase úplně snadné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Proti. Už tak je promethea málo, ještě s nim budu krmit nějakého zloděje ne? :p
sice mám teď od poslední změěny sousedů permaštít nad městem, ale i tak proti. ;)
 

DeletedUser12887

Host
Tak jasný ale vyřešila by se tím nevyvazenost.
Koneckonců je to úplně stejné jako ne/rabovat, ne/vyrábět ostatni suroviny.
Tohle by nebylo o jednom poražení jedné obrany, nýbrž treba 5ti obran tedy i 5ti útoku a to by zase tak snadné být nemuselo plus treba podpora námořníků z krcmy atd..
Je to jen nápad.
 

Kayro

Znalec
Na kazdeho cloveka ktery si rabovanim promethea "zatraktivni hru" pripada jeden clovek kteremu to urcite tak atraktivni neprijde :) Jak by sis tech pet boju predstavoval? Obrana je porad stejna kdyz ji porazis jednou porazis ji i petkrat.Proti.
 

DeletedUser12887

Host
V pohodě poslední obhajeni toho, že by se vyplnila díra na trhu s nedostatkovyma surkama z ledovky
Ok budou se rabovat asi porad akorat ne přímo Promethium stejně jako se s ním nebude moct obchodovat.
Pět obran by měl přístav a ten by se dobýval 5ti útoky, takze by se využilo víc variací jednotek, kterých ma spousta hráčů z tak vysokých dob přehršel. Nicméně by se dalo bojovat jen ledovka proti ledovce, co se týče promethia.
Pak by se to vždy podle další doby a boje o další přístav měnilo, pokud teda OB nebude přístavem posledním.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Ne, tak dobře, dejmě tomu že bych nebyl proti samotnému principu rabování spec. zboží.
Jak si představuješ těch 5 bojů? Jako že by si obránce navolil 5 obraných armád?
A co útočník? taky by měl 5 armád?
A jak s obraným bonusem? Dostal by obránce obranný bonus ke všem vlnám?

Dle mě by to bylo natolik nevyvážené, že by bylo extrémně obtížné takovou obranou projít. Pokud by útočník neměl k dispozici stejný počet útočných armád. A k čemu by to pak bylo? jen další farming na bojové body.
 
Proti. Ještě by si pak někdo vzpomněl, že by chtěl rabovat třeba studánky. A pak by chtěl rabovat třeba VB. Ne nelíbí se mi to. Přístav je něco jako bonusová VB a tak by neměla jít rabovat.
 

DeletedUser12887

Host
Tak vůbec základ týhle myšlenky bylo tržiště se zbožím, které nijak jinak, než těžbou, není dostupné.
Vzhledem k tomu, že všude je rub i líc napadlo mě, že nač těžit bezstarostně, když by bylo potřeba ještě hlídat přístav, podobně jako v CvC, pokud teda se každý, kdo zatím psal, což byli 3 hráči, vůbec zajímali kdy o CvC.
Pak by systém obran přístavu mohl být podobný jako v CvC, s tím, že by se to týkalo ale pouze jednotlivých hráčů, kolik obran vloží, tak silnou by měl ten daný hráč (přístav) obranu.
Jestli 2 nebo 5 není rozhodující a volba a skladba obran taky, vždy by záleželo na tom obránci (hráči). Bonus by byl stabilní podle dosavadních bonusů z obrany města + variabilní z krčmy, pochopitelně další výhody by už pak nejspíš byly odvislé od toho, jak by se zlepšovala obrana toho daného přístavu..
útok: tam je otázka, buď jako v CvC jeden za druhým nebo odmlka a dobytí přístavu během 24ti h od prvního útoku s tím, že první dva útoky za sebou a pak třeba v rozmezí 6-8h, poslední však nejdříve za dvě hodiny po posledním a zároveň maximálně neznám přesný čas odezvy před dalším počítáním od počátku 24h.
Chápu, že to asi server nezvládne, pak je teda celá tato myšlenka otevřená k další diskusi a debatě, jelikož tuto hru nehrajou pouze 3 hráči.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak to navrhni
Třeba by to někdo bral..
Nicméně ma to širší souvislosti např. i ta mapa CvC..mapa herní atd.
Byla by to nová možnost tvorby bitev i přes mobilní aplikace treba..co já vím.
Mě to akorat napadlo a treba to už napadlo někoho jiného.

Možná ten nadpis by se dal změnit na nové možnosti boje doba proti době a obrana přístavu. To rabování není nutností
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru